2733
2734
سلام
میخاستم بپرسم توی قسمت مایعش چی میریزید؟یعنی چه مایعایی بجز اب
یا اصلا فقط اب باید ریخت؟
فَاللّهُ خَیْرٌ حَافِظًا وَهُوَ أَرْحَمُ الرَّاحِمِینَ

گر نگهدار من ان است که من میدانم،

شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
اگر از پوست ناصاف و جوش‌های سرسیاه سطح پوست خود خسته شده‌اید، با این روش خانگی می‌توانید راه تنفس پوست‌تان را باز و پوست چهره‌تان را پاک سازی کنید. مشخصات سونای یونی بیورر به ارمغان آوردن زیبایی طبیعی برای پوست شما توسط سونای صورت یون ساز بیورر جلوگیری از خشک شدن پوست افزایش سطح رطوبت پوست به کمک یون ها بازکردن منافذ پوستی و تاثیر عمیق بر روشن کردن پوست افزایش جریان خون بدن نازل قابل تنظیم برای کاربرد مطلوب کاربر نمایشگر سطح پر بودن آب دستگاه شامل پارچی برای اندازه گیری میزان آب و محفظه ی جمع آوری آب به همراه دفترچه راهنمای فارسی،انگلیسی و آلمانی با توجه به اینکه بخار آب سیستم گردش خون را فعال کرده و باعث باز شدن منافذ پوست می شود، به همین علت استفاده از این وسیله شروع مناسبی برای هرگونه درمان و مراقبت از پوست خواهد بود. نحوه کار دستگاه بسیار آسان بوده به این ترتیب که توسط پیمانه همراه وسیله مخزن را پر از آب کنید (ترجیحاً آب مقطر و بدون املاح) سپس دستگاه را روشن کرده و زاویه نازل را متناسب با صورت خود تنظیم کنید، پس از 2 الی 3 دقیقه دستگاه شروع به خروج بخار می کند. دقت کنید فاصله صورت تا بخار کمتر از 25 سانتی متر نباشد و بیش از 20 دقیقه از سونا استفاده نکنید. با تمام شدن آب دستگاه چراغ نمایشگر روی آن قرمز می شود و از آنجا که این وسیله مجهز به خاموشی خودکار نیست باید دقت کنید در این زمان به صورت دستی دستگاه را خاموش نمایید. مشاهده محصول و قیمت سونای صورت از طریق لینک زیر: http://www.meshoptv.net/p_detail.aspx?id=4791
ورود به سایت می شاپ |  پیج اینستاگرام میشاپ ( لوازم خانگی - زیبایی و سلامتی - ورزشی - کودک )  تلفن فروشگاه اینترنتی میشاپ جهت سفارش کالا 02155185823