2703
2553
بیچاره ادم ساده ایه پس
میدونی که ادمای ساده در کنار یه سری رفتار ای اینجوری هزارتا حسن هم دارن خانومی که اگه زرنگ باشی زندگی همیشه به کامته عزیزم
Forgetting someone you love <3 is like trying to remember someone youve never met ....<3 <3 <3 g

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
2714
جای من باشی چی میگی هیچی نداشت سطح خانواده من ۱۰۰ اگه باشه اونا ۴۰ هستن چون تحصیلات داشت من احمق اسرار کردم ازدواج کردیم حالا از وجود خانوادم ادم شده تو زندگیشون دخالت میکنه که هیچ بسیار بد دهنه بابا ۳ روز تو ایسیو ملاقاتش نرفته عوضی چون با داداشم که سن بچشه دهن به دهن داده عقدهای حسود هر چی بخوای هست
مرنج ومرنجان
demehr1 داماد ما هم اینجوریه..خیر سرش پزشک متخصصه...اما بابا و مامانم پارسال عمل پا داشتن. هر دو علیلن...نیومد سر بزنه چون من بهش حرف زده بودم خخخخخخخ هنوزم خبری ازش نیست...بمیره الهیییییی
نبودنِ تو فقط نبودن تو نیست، نبودنِ خیلی چیزهاست...کلاه روی سرمان نمی ایستد! شعر نمیچسبد...پول در جیب مان دوام نمی آورد! نمک از نان رفته!!! خنکی از آب.......ما بی تو فقیر شده ایم مادر💔
2706