2733
2734
دختر بهار
به نظر من شکلاتی متوسط بهتر از روشنه . چون همون متوسط هم با شستن روشنتر میشه . اگه میخوای موهات براق بشه کمی واریاسیون نقره ای توی رنگت بریز . ریتون عالیه . من خودم همیشه موهام رو با ریتون رنگ میکنم . شکلاتیاش هم خوشرنگند .
آبی آرامش جان
رنگ مشکی پر کلاغی رو هیچ وقت روی موهات نذار . رنگت رو از شماره 4 به بالا انتخاب کن . چون روی شماره های 4 به پایین دیگه هیچ رنگی نمیتونی بذاری و به مشکل برمیخوری . بعد باید دکوپاژ کنی که دوباره موهات آسیب دیده میشن .

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

پریا جان
چون موهات مش دارن اگه میخوای مش هات برن و موهات یکدست بشه میتونی رنگ شماره 5 شکلاتی رو بدون اکسیدان 20 دقیقه روی مش هات بذاری و بعد همون رنگ رو با اکسیدان 1 به ریشه موهات بزنی و شانه کنی و 20 دقیقه بعد بشوری . ولی این موضوع یادت نره که دوباره با شستن موهات مشها روشن تر میشن .
2728
راپینی جان
عسلی زردی داره .. به نظر من دودی زیتونی و شکلاتی متوسط رنگهای مناسبی برای تو هستند . بدون دکلره میتونی شکلاتی متوسط رو بدون دردسر بزنی . برای دودی زیتونی هم از شماره 7 هرکدوم با واریاسیونهای سبز و نقره ای شروع کن . اگه روشن شد و موهات قرمزی نداد بار دوم میتونی شماره 8 رو بزنی .
سلام ....... تو این هفته میخوام موهامو برنگم ...... با توجه به اینکه تابستون داره تموم میشه چه رنگی به نظرتون مده ؟ میشه کمک کنید ....
نیما یوشیج در جشن 1 سالگی پسرش نوشت : پسرم ... یک بهار ، یک تابستان ، یک پاییز و یک زمستان را دیدی ... از این پس ، همه چیز جهان تکراری ست جز ... مهربانی
2738
2روزپیش رفتم رنگ بخرم گفتم آلبوم رونگاه کردم از یه رنگ قهوه ای خوشم اومد که فروشنده بهم رنگ دودی 9c داد بااکسیدان 30 حالا یکی بهم گفته اکسیدان روچرا 20 نگکرفتی آخه30 هم آسیب رسانیش بیشتره هم رنگ رو روشن ترمیکنه میترسم بااین رنگ موهام توناژ نارنجی بگیره بنظرتون این رنگ روبذارم موهام به نارنجی ممکنه بزنه؟ اگه آره بنظرتون چه رنگی باهاش قاطی کنم که قرمزیشو بگیره اصلا امروز برم اکسیدان رو عوض کنم و20 بگیرم؟
***همسرم ودخترم...... عاشقتونم***
به نظرتون این رنگ گموهامو نارنجی میکنه؟ تورزوخداراهنمایی کنیم 10روزدیگه عروسی آبجیمه نکنه نارنجی بشه آبروم بره آخه جدید موهام هم خشک شده اگه این رنگ بددربیادنمیتونم بازرنگ بذارم موهم داغون ترمیشه
***همسرم ودخترم...... عاشقتونم***
2706