2737
2734
عنوان

کسی تا حالا این رژیمو گرفته؟ میگن با 20 روز رژیم 12 تا 15 کیلو لاغر میشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 51468 بازدید | 126 پست
اره شادی بهترییینشه از همه چی میخوری حسرت چیزی رو هم نمیکشی معدتم به مرور کوچیک میشه..اشتهات کم میشه ولع خوردن میخوابه و وزن کم شده دیگه برنمیگرده

من خودم با همین روش چهار سال پیش 19 کیلو کم شدم و هنوز برنگشته

البتههههههه اگه درکنارش ورزش هم باشه بدن خییییییییییلی فرم قشنگی و میگیره و لاغری هم سریعتر میشه
شادابی هم بیشتر میشه
سلامتی هم تضمین میشه
یک صبح سرد...یک چای داغ..یک لبخندت کافیست.....
بچه ها میشه به دادمنم برسید...شوهرم صداش دراومده خودمم اعصابم خورد شده از این اضافه وزن...قبل عقد۵٧بودم موقععروسی ۶٠ قبل بارداری٧۴و حاملگی٩۵ و حالا ٨۶_٨٧...کمک کنید و راه حل بدید منم لاغر کنم...ارادمم خیلی قوی چون نه ماه رژیم گاوی داشتم هیچی نمیخوردم...
خدایا پسرم خودت دادی و خودتم گرفتی...من و خواهرش خیلی منتظرش بودیم جای خالیش دلمون آتیش زده .تنها دلخوشی من و دخترم بود...بعد چهارسال و سه تا سقط و پنج بار بارداری باز دست خالی برگشتم پیش دخترم... خدایا خودت کاری کن صحیح و سالم و دل خوش اینبار دست پر برگردم خونه....    

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
اسم......... قد ...وزن قبل بارداری ...وزن الان.. تاریخ شروع .... وزن 6 روز اول ...وزن دور دوم ..وزن پایان رژیم ....وزن هدف
هایا ..........155........50.............75..........92/6/9........................................................................60
مامان پویان...158........77.............75..........................................................................................60
ممولیا........155........................70..........................................................................................55
سالی........160.........58............63..........................................................................................55
گریمور........170.........75............75.......92/6/10..........................................................................60
لعیا...........168.........85............70.........92/6/9........................................................................60
عسل.........161.........62...........62.7......10شهریور............؟؟؟؟؟...........؟؟؟؟؟..........؟؟؟؟؟...................60
همتا 64 ... .162........................72.............................................................................................
نادیا...........166.......................75............92/6/11....................................................................65
سونیتا ......158.........64...........76.300..........14/6/92.......................................................................63
زندگی تعداد نفسها نیست!زندگی تعداد لبخندهای کسانیست که دوستشان داریم....

منم هستمممممممممممممممممممممممممممممممممما
این چنین سرخ و لوند برخار بوتهء خون شکفتن وینچنین گردن فراز برتازیانه زارِ تحقیر گذشتن وراه را تاغایتِ نفرت بریدن.- آه ،‌ازکه سخن می گویم؟ ما بی چرا زندگانیم آنان به چرا مرگِ‌ خود آگاه هان اند. الملک یبقی مع الکفر و لایبقی مع الظلم
2706