2726
عنوان

کسی تا حالا این رژیمو گرفته؟ میگن با 20 روز رژیم 12 تا 15 کیلو لاغر میشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 51416 بازدید | 126 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اسم......... قد ...وزن قبل بارداری ...وزن الان.. تاریخ شروع .... وزن 6 روز اول ...وزن دور دوم ..وزن پایان رژیم ....وزن هدف
هایا ..........155........50.............75..........92/6/9........................................................................60
مامان پویان...158........77.............75..........................................................................................60
ممولیا........155........................70..........................................................................................55
سالی........160.........58............63..........................................................................................55
گریمور........170.........75............75..........................................................................................60
لعیا...........168.........85............70.........92/6/9.........................................................................60
2728
من از دو روز اینده می گیرم وزن 72 قد 62
لطفا با لحن بی ادبانه ریپلای نکنید  مطمئن باشید اگه من بی منطق بودم کاربریم ۱۴ ساله نبود   جواب انسان بی منطق و نمی دم خودتون قطع دسترسی میشید از من گفتن  !!!
عزیزم میشه بگی این رژیم رو از کجا گرفتی؟منبع معتبری بوده؟نکنه بعدش عوارض داشته باشه؟وزن کم کردن مهم نیست عوارض بعدش مهمه من خیلی دوس دارم بگیرم اما میترسم زیر نظر کارشناس تغذیه هستم و با خیال راحت رژیممو میگیرم
ازخدا دلی آرام میخواهم 🙏
اسم......... قد ...وزن قبل بارداری ...وزن الان.. تاریخ شروع .... وزن 6 روز اول ...وزن دور دوم ..وزن پایان رژیم ....وزن هدف
هایا ..........155........50.............75..........92/6/9........................................................................60
مامان پویان...158........77.............75..........................................................................................60
ممولیا........155........................70..........................................................................................55
سالی........160.........58............63..........................................................................................55
گریمور........170.........75............75..........................................................................................60
لعیا...........168.........85............70.........92/6/9........................................................................60
لیلی.........161.........62...........62.7......10شهریور............؟؟؟؟؟...........؟؟؟؟؟..........؟؟؟؟؟...................60
همتا 64 ....162........................72.............................................................................................
من شیر بخورم دلپیچه میگیرم؟ جاش چی بخورم؟
با تو از دریاچه ی نور از دل جنگل گذشتم
گفتی هر عشقی میمیره اما از تو برنگشتم
میخواستم تا دنیا دنیاست ما به عشق هم بنازیم
توی مرز ماه و دریا قصری از صدف بسازیم
طوفان گرفت و چه ساده شکستی
اما چشاتو رو بغضم نبستی
عمرم گذشت و هوز که هنوزه
سلطان قلبم تو هستی تو هستی
آفرین عزیزم
من صبح شدیدا هوس لواشک کرده بودم یه کوچولو خوردم
دعا کن امروز به خوبی و خوشی بگذره خخخخخخخخخخ
همه چیز درباره زیبایی ات بانو جان  https://www.ninisite.com/discussion/topic/327758/همه-چیز-در-مورد-گریم-و-میکاپ?page=1
2706