2726
من در سونوی هشت هفته وپنج روزه گیم ( بحساب پریودم) گفت پنج هفته و پنج روزه ته وکیسه زرده دیده میشه اما قطب جنینی بوضوح دیده نمیشه
بقیه چیزها رو هم نوشته نرمال
البته سونوی عادی شکمی بود گفت یا واژینال بده یا برو یه هفته دیگه بیا چکار کنم؟ بخدا دارم دیوانه میشم اگه اطلاعاتی دارین کمکم کنید !!!روزو شب کارم شده گریه
در ضمن نه دردی داشتم تابحال نه لکی دیدم جز یه لم خیلی خیلی جزیی که اونم خودش خوب شد فکر کنم در اثر یه خراش رو پوستم بود ( بخاطر استفاده زیاد از دستمال) هنوز سینه هام درد میکنه از اول هم خیلی ویار نداشتم
حاتهای شما چه طور بود?
نگران نشو ..نی نی خیلی کوچکه هفته بعد یا حتی دو هفته دیگه برو قلب را می بینه وازینال هم نرو خطرناکه ممکنه صدمه بزنه فقط صبر کن و اصلا نگران نباش که برای هیج کدوم خوب نیست . من توی 6هفته رفتم جنین ندید مال تو که 5هفته است ... استرس بخودت راه نده

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
اگه طبق سونو پنج هفته بزار هشت هفته برو چون قلب جنین تا هفته هشت دیگه تشکیل میشه . ایشاالله تشکیل میشه به خودت استرس نده سونو واژینال هم برو پیش متخصص زنان ببین اون چی میگه برگه سونو هم ببر مطمئنا یگه چند هفته صبر کن بعد برو سونو
خدایا بخاطر تمام نعمتهایی که دادی شکر 
نگران نباش

لقاح دیر انجام شده

منم هفته 9 صدای قلب پسرم رو شنیدم

بیخودی چقدر قبلش حرص خوردم و استرس داشتم
هیچکس نمی داند چگونه میمیرد؛ اما من می دانم بدون هردویتان همان روز می میـــــرم....
نمیخوام بترسونمت ولی منم همین طوری بودم یعنی سونو دو هفته عقبتر از سن پریودی بود و فقط ساک تشکیل شده بود همه علائم بارداری مثل ویار و سینه درد هم داشتم....برای منم تشخیص حاملگی پوچ دادن ولی بهم گفتن دو هفته دیگش برم سونو....که متاسفانه حاملگی پوچ رو تائید کردن و من چون هیچ یک از علائم سقط رو نداشتم مجبور شدم کورتاژ کنم

البته ابنم بگ که بعدش دو تا بارداری سالم داشتم...

ایشالا که برای شما پوچ نیست و دو هفته دیگه جنین دیده میشه ولی اینا رو گفتم که اگه خدای نکرده پوچ بود ناراحت نشی و بدون که حاملگی پوچ خیلی شایعه
سکوتم از رضایت نیست.....دلم اهل شکایت نیست...
منم اینطوری بودم اما هفته 9 ضربان قلب رو تشخیص دادن منم یه هفته گریه می کردم اما خواهش میکنم تو اشتباه منو نکن الان سن حساسی از حاملگیت هست روی جنین اثر می ذاره. من تجربه دارم میگم ها

تازه میتونی بری سونوی واژینال اون یه هفته از سونو معمولی جلوترو نشون میده
خیــــــــر و نیـــــــکی هم اکــــنون از طریــق راه هـــای منتــــظره و غیـــــــر منتــظره در زندگـــی ام جریـــــان می یابــــد
راستی مال منم کیسه زرده دیده شده بود نگران نباش توکل کن به خدا
خیــــــــر و نیـــــــکی هم اکــــنون از طریــق راه هـــای منتــــظره و غیـــــــر منتــظره در زندگـــی ام جریـــــان می یابــــد
سلام . من هم حاملگی اولم پوچ بود البته قبل از اون دو سال تمام برای بارداری تلاش کردم و وقتی حامله شدم خیلی خوشحال شدم و به همهی فامیل سریع خبر دادم ولی دوهفته هم طول نکشید و لک دیدم و وقتی رفتم سونو دکتر گفت ضربان نداره و با اینکه 8 هفته گذشته بود گفت توی هفته ی 5 مونده. چند روز بعد هم سقط شد. انگار زندگیم تموم شده بود. حالا همه فامیل هی تلفن میکردن تا ببینن چی شده و من اصلا حوصله ی هیچ کدومشون رو نداشتم. افسرده شده بودم و فکر میکردم دیگه نمی تونم مادر بشم. اما سه ماه بعد همه چیز تغییر کرد و وقتی دیگه بی خیال شده بودم دوباره باردار شدم و خدا یک دختر به من هدیه داد و الان روزی هزار بار به درگاهش شکر میکنم.
دخترم بهترین اتفاق زندگی من
2706