2703
2553
عنوان

پولیپ رحم

78274 بازدید | 23 پست
سلام دوستان عزیز.از بین شما کسی بوده که پولیپ داشته؟میشه بگید چه علائمی داشتید.چجوری درمان کردید ؟خلاصه میشه زحمت بکشید و هر اطلاعی راجع به این بیماری دارید بهم بگید.ممنون میشم از همتون.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
سلام نسیم جان پیامت رو دیدم

عزیزم نترس من یه پولیپ اندو سرویکس داشتم که توی مطب به راحتی برداشته شد یه پولیپ داخل رحمی هم دارم که دکتر گفت اینا چون بی ازارند دست بهش نمیزنیم مانع بارداری هم نمیشه
در ضمن همه پولیپها خوش خیمند نگران نباش مال منو داد آزمایشگاه هیچی نبود
Khatati.com
IMG4UPبنام آنکه نیلوفر را آفرید برای تنها زیستن و پاک ماندن میان لجن ها..
از علائم پولیپ من فقط ترشح زیاد داشتم
اما بعضی خانوما درد و لکه بینی دارند که در اون صورت باید پولیپ برداشته بشه
Khatati.com
IMG4UPبنام آنکه نیلوفر را آفرید برای تنها زیستن و پاک ماندن میان لجن ها..
که اینطور؟بیتا جون.اونایی که میگی درد دارن کجاشون درد میگیره؟اخه من لگن سمت راستم درد میکنه فقط.تقریبا میشه پشت همون پولیپ.یه جایی خوندم درد لگن از علاوم اندومتریوزه.یعنی میشه واسه همون پولیپ لگنم درد گرفته باشه.البته خیلی خفیف و گه گاهی درد میکنه.ممنونم عزیزم که میایی سر میزنی و جوابمو مدی.خدا خیرت بده.
2714
سلام

من هم پولیپ دهانه رحم دارم 5 میلیمتره دکترم گفت ریسکش با خودته اگه قبل از اقدام بر نداریش

ولی چون من قبلا یکبار با لاپاراسکوپی کیست تخمدانم برداشتم دوست نداشتم دیگه عمل بشم

و تازه یکبار اقدام کردم واسه بارداری

برای من دعا کنید

من چند تا هم میوم رحمی هم دارم و قبلا تخمدان پلی کیستیک داشتم ولی با خوردن قرص متفورمین الان 7 تا فولیکول داشتم و کیست هام رو به بهبودی هست
و د کترم گفت اینا مشکلی ایجاد نمیکنه
Ashpazi_ ba_ sayoo( مهتاب اینانلو)  آیدی من در اینستاگرام 
2706