2410
2553
عنوان

بستن لوله در زنان

89720 بازدید | 39 پست
من فرزند دومم را باردارم میخواستم ببینم بستن لوله هام مشکلی در آینده ایجاد نمیکنه؟؟؟

کسی بوده بسته باشه و عوارضی نداشته و مشکلی از جمله کیست تخمدان و رحم براش پیش نیامده
در آن سرای که زن نیست انس و شفقت نیست /در آن وجود که دل مرد مرده است روان
به نظر من که خیلی کار اشتباهی است.چرا آدم با این همه روشهای جلوگیری باید بیاد خودشو ناقص کنه!
من کسی رو میشناختم که 2تا بچه داشت در سن 30 سالگی لوله هاشو بست و سر یک مساله با شوهرش اختلاف پیدا کرد وجدا شد والان واقعا نمی تونه بچه دار بشه.
حاضرم سنگ هم از آسمون بارید دیگه بچه دار نشم

هر اتفاقی هم دور از جون بیفته به خاطر بچه هام میمونم

اگر روزی زنی از همسرش که سالها با بچه هاش زندگی کرده جدا بشه آیا باز هم حاضره ازدواج کنه و یا میتونه به مرد دیگه ای اعتماد بکنه

من که دیگه اسمش را هم نمیارم

فقط میخواستم ببینم عوارض جانبی نداره؟مثل کیست و ...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456
سحر جان به نظر من حتما این کار را بکن
من هم همین کار را می خواستم بکنم ولی چون سزارین اورژانسی شدم و دکتر خودم بالای سرم نبود و وضعیت خودم و بچه هم وخیم بود دکتر لوله هایم را نبست، ولی باز هم الان پشیمانم که چرا اون موقع نبستم و خیال خودم را راحت نکردم.
قابل توجه دوستانی که می گویند از سایر روشها استفاده کنید
قرص ضد بارداری را مگه چند سال می شه مداوم استفاده کرد؟ من خودم به دلیل اینکه قبلا دچار آمبولی شدم دیگه نمی توانم از قرص استفاده کنم
روشهای دیگر مانند آیودی هم باید شرایطش را داشته باشی
من که بخاطر زخم دهانه رحم و عفونت اصلا نمی توانم از آیودی استفاده کنم
کاندوم که اصلا اطمینان ندارد
کپسولهای کاشتنی و آمپولهای تزریقی هم همگی موقتی هستند و باید شرایط خاص داشته باشی
حالا به غیر از بستن لوله راه دیگری هم هست؟؟؟؟؟؟؟
البته یک راه دیگر هم هست اینکه آقایون زحمت بکشند و خودشان مشکل را حل کنند.
سحر جان الان که شکم را باز می کنند بهترین موقع برای این کار هست
بعدا هم باید مخارج سنگین جراحی را بپردازی
هم جای بخیه ها مانند من چسبندگی می ده و خیلی کار سخت میشه
هم باید مجددا درد و رنج جراحی را تحمل کنی

من مادرم سال 61 لوله هایش را بست و فقط تا یک سال مقدار خونریزی های پریودش کمی بیشتر از حد معمول بود و بعد از یک سال هم خوب شد
خیلی از اقوام و دوستان این کار را انجام داده اند و مشکلی پیش نیامده
البته این جراحی به وسیله لاپاروسکوپی هم انجام می شود ولی دقتش پایین می آید
اگر لوله های رحمی با نخ های مخصوص بسته بشود و چیده نشود قابل باز شدن هست و می توان در آینده در صورت نیاز لوله ها را باز کرد ولی اگر چیده شود دیگر امکان بارداری اصلا وجود ندارد.
2714
عزیزم چون سنت 30 ساله و 2 تا هم فرزند داری در صورت رضایت همسرت میتونی ببندی. بستن لوله در خانم ها اگه به روش lrving باشه یعنی پزشک زنان لوله رو برش بده و یه سر لوله رو به صفاق و یک سر دیگه اونو به رحم وصل کنه احتمال شکستش صفره.امروزه دکترهای زنان بهترین روش بستن لوله رو انتخاب میکنن.عوارض بستن لوله شامل عفونت لوله رحم.(عوارض بیهوشی. امبولی ریه که ایندو ایتم در اکثر عملها دیده میشه و مختص بستن لوله نیست). بستن لوله در صورتی باعث کیست تخمدان میشه که حین عمل به اشتباه شریان رحمی _تخمدانی قطع بشه.به نظر من بهترین روش وازکتومیه که نه عوارض بیهوشی رو داره نه درد بعد از عمل و بستری بودن در بیمارستان و نه هزینش بالاست
نشاطی که در نتیجه غم دیگران حاصل شود گناه است.....زرتشت.
سحر خانم من سال 78 که سومین فرزندم رو دنیا آوردم هنگام سزارین لوله های رحمم رو بستم از اون زمان تا الان الحمدالله نه تنها که عوارضی نداشت بلکه تا اون زمان که حتی پریود نامنظم داشتم با بستن لوله های رحمم پریودم هم منظم شد وقتی بهدکتر گفتم گفت خیلی هم خوبه که مرتب و ماه به ماه پریود میشی من قبلا هر سه ماه یا 70 روز یکبار پریود میشدم الان نزدیک به 12 ساله که لوله های رحممو بستم فقط اینو بگم مدت خونریزی من در زایمان سوم چون لوله رحممو بستم به جای 10 روز شاید 20روز شد که البته سه یا چهار روزش لکه بینی بود .در کل من که خیلی راضی بودم این کار رو برای من دکتر ترانه مغازه در بیمارستان چمران تهران انجام داد .خدا حفظش کنه
برای مردا برگشت پذیر هستش؟
آخه مردها هم معلوم نیست که تا شش ماه الی یکسال جلوگیری میخواد و خیلیها باردار شدند بعضی مردها لوله شون خودبه خود باز میشه
اونوقت چه خاکی تو سرم بریزم

شوهرم حرفی نداره ولی میگه یا تو ببند یا من ببندم در ضمن از عملش کمی میترسه
نه خانومی وازکتومی برگشت پذیر نیست.اره معمولا باید 20 تا انزال رو بگذرونه یا دو تا ازمایش اسپرموگرام منفی به فاصله یکماه داشته باشه تا بشه گفت عقیمی حاصل شده
اصلا برگشت پذیر نیست من خودم ماما مرکز بهداشتم اگه دنبال یه عمل برگشت پذیر هستی وازکتومی رو انتخاب نکن .از پزشکهای زنان بپرس تا بهت بگن برگشت پذیر نیست
2706