2703
2553
سلام یه سوال مهم

در سونو در ایام بارداری آیا سن بارداری نشون دهنده وزن جنینه؟ یعنی ازروی سن وزن رو تخمین میزنند؟

مثلا ازروی دور سر و دور ران وشکم حدس میزنن 25 هفتس بعد مبگن چون 25 هفته پس 700 گرمه یا این که ممکنه 25 هفته باشه(در سونو نه

واقعی)وزن بیشتری تخمین بزنن؟

من در ابتدای هفته 24 رفتم سونو .....بهم گفت 24و 6روزه ای ......وزن جنین 674گرم میخام بدونم این وزن مخصوص جنین منه یا هر جنین 24 و

6 روزهاد رو میگن 674 گرم؟؟؟

در این سایت نوشته 24 هفته 670 گرم اما در یه سایت دیگه نوشته بود باید 900 گرم باشه راهنماییم کنید>>نگرانم
سلام عزیزم وزن جنین به تغذیه مادر و ژنهای وراثتی بستگی داره و همه جنینن ها در این موقع یک وزن ندارند مثل بچه هایی که به دنیا میان وزنشون متفاوته . وزن جنینت تو این هفته خوبه و اگه دکترت هم تائید کرده بهتره روی این جور چیزا فکر نکنیو استرس به نی نیت وارد نکنی . پارمیس جان منم هفته 31 هستم ولی شکمم زیاد بزرگ نیست ماما بهم گفت نی نی ت شاید ضعیف باشه ولی وقتی رفتم سونو و به دکتر موضوع رو گفتم گفت رشدش طبیعی یعنی نه نی نی درشتی داری نه ضعیف یعنی نرمال خوبه . تو هم نگران نباش اطلاعات توی سایت بابت آگاهی هست نه اینکه بهش تکیه کنی و به خودت استرس وارد کنی

خدایا.. که دیده ای تو مرا و خریده ای تو مرا 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
2714
اونایی که تجربه حاملگی داشتن میشه بگن هفته 24 و25 وزن جنینشون چقدر بوده و چقدر به دنیا اوومده؟؟؟؟؟؟ به نظرتون بچه من به 3 کیلو میرسه؟؟با 674 گرم در 24 هفتگی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
پارمیش جان من الان هفته29 ام... تو هفته 23 که سونو بودم نینی زیر 600 گرم بود من نگران شدم ولی دکترم گفت اصل وزن گرفتن نینی توی یکی ماه آخره و اون موقع باید با استراحت کافی و غذای مقوی نینی رو به بالای 3 کیلو رسوند...
سلام
دوستان این مشکلم را در تاپیک دیگه ای هم گفتم
دیش سونو بودم وزن بچه را زده بود 954 گرم و سن بارداری را هم گفته بودم هفته 26 یا 27

اما بر حسب گفته دکترم من هنزو اواخر ماه ششم هستم

حالا بر حسب وزن بچه من دقیقا چه هفته ای هستم؟

و اگر حرف دکتر درست باشه یعنی جنین من خوب رشد کرده؟
بهترین جای جهان،فرصت آغوش توست
2706