عنوان

یه نذر برای همه ی مشکل دارا و حاجت مندا که ردخور نداره..

| مشاهده متن کامل بحث + 544645 بازدید | 1715 پست
سلام من امروز این تاپیک و دیدم و میخوام منم شروع کنم به فرستادن صلوات تا خواست خدا چی باشه .لاریسا جون انشالله با این کار خیرت خدا همه حاجاتتو برآورده کنه آمــــــــــــــــــــــــــــــــــــــین.
[smiley]s/sm_60.gif[/smiley]

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام دوستان خوب دسته گل
ما این هفته 5شنبه ختم دعای توسل داریم . از همه تون دعوت می کنم به این جمع روحانی بپیوندید. انشالله خدای مهربون همه تون رو حاجت روا می کنه
http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=55720&PageNumber=5
2728
لاریسا جون اول که گفتی به نظرم خیلی نذر سخت و زیادی اومد ولی بعد دیدم حاجتها و مشکلات من هم خیلی سخت و زیاده.
من هم به امید خدا از امروز که روز عرفه هست این نذر رو شروع کردم. برام دعا کنید مشکلاتم یکی یکی حل شه.

یار با ماست چه حاجت که زیادت طلبيم        دولت صحبت آن مونس جان،  ما را بس

دریا جون انشالله مشکلاتت حل بشه شک ندارم هرکی مثل مامانی یه فرشته از ته دل بهش ایمان بیاره حاجتش رو میگیره..خود منم یکی از کسانی بودم که هر دو تا حاجتم رو با همین نذر گرفتم و خیلی زود هم گرفتم خدا رو شکر..
سلام لاریسا جان من الان دیدم تاپیکتو و همین الان نذر کردم 8 سال که انتظلر میکشم اگر با این بر آورده شد که اعتقاد دارم و ایشا الله میشه ت آخر عمرم مدیونتم و تا زمانی که یادمه دعات میکنم.... برام دعا کنید خیلی مهمه....
سلام

خوبیییییییییییییییییییییییییید؟

من که رسیدم به 24000 خدا کنه بقیه حاجتمام و بگیرم .........ایشاا... هر چی به صلاحمون بشه
میگن : خدا آدمایی رو که خیلی دوست داره زیاد امتحان میکنه! اینطور که من حساب کردم ،" خدا دیوونه ی منه" ...!!!
2706