2703
2553
عنوان

کاهش وزن تدریجی‌

| مشاهده متن کامل بحث + 103168 بازدید | 5383 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سوگند جان حتما میشه من چند بار رژیم شروع کردم حتی رفتم دکتر تغذیه ولی خوب همیشه زود قطعش کردم یکی از دلایلم همیشه عجله داشتن بود فکر میکردم باید زود نتیجه بگیرم
نونا منم سرگرمی شده رفتنم رو ترازو اوایل خیلی ناامیدم میکرد چون کم نمیشد اما حالا توجه نمیکنم فقط میرم خودمو وزن میکنم اینطوری باید از تو سالن برم تو اتاق خودش یه مقدار کالری میسوزونه تازه یه سرگرمی دیگه هم اینه که قبل و بعد از دستشویی رفتنم خودمو وزن میکنم هههههه
دلم یه خلوت تنها با خدا میخواد......
نونا و آرام جون منم قبلا همینطوری بودم هروقت رژیم می گرفتم هرروز صبح ناشتا روی ترازو بودم بخاطر همین تا میدیدم وزنم خوب کم نشده نا امید می شدم و استرس می گرفتم ولی حالا به قول یکتا جون می خوام روش لاغر شدنم رو عوض کنم میدونم که خیلی طولانی تر می شه ولی فکر کنم کمتر استرس بکشم
2720
منم کالری ها رو با کتاب یا سایت دکتر کرمانی چک میکنم ، من 10 روز پیش رفتم پیش ایشون ، البته تجدید دوره بودم ، و 2 روز بعدش با این تاپیک و یکتا جون و بقیه بچه ها آشنا شدم ، این تاپیک و شماها همگی کلی تو کاهش وزن کمکم کردید ، بهم روحیه و انگیزه برای ادامه راه میدید .

از همه مهم تر تو این تاپیک یاد گرفتم هرچی رو که میخورم بنویسم و کالریش رو حساب کنم تا بیش از حد مجاز نخورم واین عالی بود .
من میخوام پس میتونم
2714
دوست جونا لطفا به هیچ عنوان هر روز وزن نکنید اینطوری شاید یکروز بالاتر باشید بعد ناامید میشید فقط چهارشنبه ها اونم ناشتا وزن کنید

نکته مهم خانمهای عزیز به هیچ عنوان 3 روز قبل و بعد از پریود وزن نکنید چون وزن واقعیتون نیست و بیشتر نشون داده میشه

یه قول یکتا جون خانمها شکمها تووووووووووووووو
به لطف خدای مهربون من روز به روز به شادی موفقیت و خوشبختی نزدیکتر میشم
سلام دوست جونا خوبید خوشید ؟

من دیروز کلا نبودم و دلم براتون تنگید . شبم انقدر خسته بودم که نتونستم بیام سر بزنم .

دیروز رفتیم یه باغ و کلا من به خودم آزادی دادم . ولی نه مثل قبل که غذا میخورم . عوضش اونجا کلی تحرک داشتیم و پیاده روی و تپه نوردی کردیم . کلی هم دنبال پسرک وروجکم دوئیدم که همش جاهای خطرناک میرفت .

شب هم سعی کردم شام دیگه نخورم . چون میان وعده هامون سبرمون کرده بود .

سلورا جونم ممنون از راهنماییت . عزیزم ناراحتیم یه موضوع شخصی بود که باعث شد انقدر عصبی باشم که اشتهام به کل کور بشه . نه به خاطر فهمیدن دیگران یا آزاد خوردن تو روز تعطیل .

اما خداروشکر رفتیم بیرون فراموش کردم و سعی کردم بهم خوش بگذره .
رَبِّ هَبْ لِی مِن لَّدُنْکَ ذُرِّیَّةً طَیِّبَةً إِنَّکَ سَمِیعُ الدُّعَاء (آل عمران/38)
سلام هلما جون خوبی ؟

چه خوب که تو همیشه هستی و پست های امیدوار کننده برامون میذاری.
رَبِّ هَبْ لِی مِن لَّدُنْکَ ذُرِّیَّةً طَیِّبَةً إِنَّکَ سَمِیعُ الدُّعَاء (آل عمران/38)
سلام سما جونم به من میگن کارمند بیکار ههههههههههههههههه

پس دیروز حسابی خوش گذشته خیلی خوبه با پسرت بازی میکنی بازی با بچه ها از هر ورزشی بهتر کالری میسوزونه اینقدر که اینا ورجکن
به لطف خدای مهربون من روز به روز به شادی موفقیت و خوشبختی نزدیکتر میشم
آره هلما جون خیلی انرژی دارن ماشالله . اونجا خیلی بالا پایین داشت و پله های سنگی میرفت لب این بلندی ها راه میرفت و قبل من میریخت مجبور بودیم همیشه یکی پا به پاش بره دیگه
سلام آرام جان .

نمیدونم والا دیروز اصلا دفترچم رو هم نبردم که یادداشت کنم فقط سعی کردم هر چی میخورم زیاده روی نکنم
2706