2726
عنوان

کاهش وزن تدریجی‌

| مشاهده متن کامل بحث + 103183 بازدید | 5383 پست
شما الان رژیم خاصی می گیری یا اینکه کلا تمام چیزهایی رو که در روز می خوری حساب می کنی تا به 1200 برسه اونوقت همه چیز می خوری ؟ مثلا 1200 را تقسیم بر 3 می کنی و توی هروعده 400 کالری می خوری؟ ورزشم می کنی؟ آخه من اصلا وقت ورزش ندارم چون سرکارهم می رم فکر می کنی بدون ورزش جواب می گیرم
سوگند عزیزم

من اصلا نمیتونم ورزش کنم به خاطر بچه هام....

ببین شما باید در طول روز 1200 کالری بیشتر نخوری....

ولی هیچ وعده غذایی و هیچ ماده غذایی رو حذف نکن....ولی سعی کن مثلا چیزهای پر کالری و بی خاصیت خیلی کم بخوری

مثل نوشابه و سس و چیپس و فست فود و ........

البته اینهایی که گفتم به مقدار خیلی کمش اشکالی نداره....

سعی کن صبحانه رو 350 کالری بخوری بعدش میان وعده 100 کالری ناهار 450 کالری میان وعده عصر 100 کالری و شام هم200 کالری

و توی میان وعده میوه حتما بخوری و خرما هم خیلی خوبه.....

سبزی و کاهو و لبنیات کم چرب هم عالیه....

در هفته یک وعده غذایی مثلا ناهار جمعه رو با یک میان وعده رو آزاد و راحت بخور تا بدنت یه شوکی بهش وارد بشه

و به این کالری کم عادت نکنه چون اگه عادت کنه اون وقت وزنت بعد از مدتی ثابت میشه و دیگه کم نمیشه به این میگن

زیگزاکی

آب حتما بخور و زیاد هم بخور نیم ساعت قبل از هر وعده غذایی یک تا دو لیوان آب بخور.....

هر لقمه رو 20 بار بجو

سعی کن با چنگال یا قاشق کوچیک غذا بخوری

چون از وقتی که شروع میکنی به غذا خوردن تا زمانی که بخوای احساس سیری کنی 20 دقیقه طول میکشه تا مغز

فرمان بده پس سعی کن این 20 دقیقه رو طول بدی توی غذا خوردن

دوغ رقیق با ماست کم چرب هم خیلی خوبه....

انشاالله که میتونی تا عید به وزن ایده آلت برسی دوستم
اینکه تو درست میگی، معنیش این نیست که من اشتباه می‌کنم، فقط زندگی رو اونجوری که من دیدم ندیدی!!!

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مرسی دوست خوبم که جوابمو دادی حتما اینکارو می کنم ولی سایتی یا جایی هست که بتونم چند تا رژیم 1200 کالری ازش بگیرم تا مجبور نشم همش کالریهامو حساب کنم و به روش همون برم جلو؟ اینطوری برام خیلی راحتتره
سلام به همه دوستای خوب و مهربون و جیگر خودم

باربی های آینده عزیز شبتون بخیر
اومدم عذرخواهی که کم کار شدم خیلی سرم شلوغه ، مهمونی دا رم
من دیروز1600 کالری خوردم فقط 400 کالری از حد مجازم کمتر(خطا کردم میدونم-) ولی ایشالا جبران میکنم .

اومدم حاضری بزنم برم

شکمـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــها تــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــو

من میخوام پس میتونم
2728
سلام من امشب آزاد بودم و شام و میان وعده هر چقدر دلم خواست خوردم

ولی از فردا تا چهارشنبه می خوام 1000 تا کالری بخورم

تا فردا بای
اینکه تو درست میگی، معنیش این نیست که من اشتباه می‌کنم، فقط زندگی رو اونجوری که من دیدم ندیدی!!!
سلام دوستای گلم

من امروز 845 میگیم 900 کالری خوردم . شب هم مهمونی بودیم ولی اصلا اشتها نداشتم خیلی کم خوردم. ولی خیلی تابلو شدم فهمیدن من رژیم دارم چون شکلات تعارف کردن نخوردم شیرینی ناپلئونی آوردن نخوردم تازه اونیکه شیرینی خریده بود به یه مناسبتی ناراحت شد که من نمیخورم .

ولی فردا میریم پیک نیک سعی میکنم یه کم آزاد تر بخورم یعنی در هر صورت این اتفاق میوفته چون بیرون نمیشه کم خورد

امشب خیلی ناراحتم . خوابم نمیبره . با اینکه صبح زودم میخوایم بریم . امیدوارم تا فردا فراموش کنم که بهم خوش بگذره
رَبِّ هَبْ لِی مِن لَّدُنْکَ ذُرِّیَّةً طَیِّبَةً إِنَّکَ سَمِیعُ الدُّعَاء (آل عمران/38)
سوگند جون اینجا لیست غذاها و رژیم ها رو با کالری های مشخص گذاشته . اگر خیلی نمیخوای حساب کنی از این ها پیروی کن .

http://www.zamaninejad.ir/wordpress/?p=224

مثلا صبحانه رو که 300 خوردی نهارو 350 و میان وعده هم داشتی حساب کن ببین چه شامی مناسب امروزه که از حد مجاز بالا تر نری

یا مثلا میدونی شام چی دارید . نهار رو از یه کالری پایین تر انتخاب کن .

یعنی باید خوردنت رو مدیریت کنی .

انشالله موفق باشی
رَبِّ هَبْ لِی مِن لَّدُنْکَ ذُرِّیَّةً طَیِّبَةً إِنَّکَ سَمِیعُ الدُّعَاء (آل عمران/38)
نام .....................قد................وزن اولیه ...............وزن فعلى .............. وزن دلخواه ........... تعداد هفته مورد نیاز

27-سلورا (مامان سپهر وترانه)...164...................81..................60/5.................. 58.....................4
26-پانیذ.............................؟..................... 57....................57 ..................55.....................5
25- آنا ............................169 .................64 ......................64 ................. 60 .................... 8
24-نینا........................... 156....................60...................59/4..................55.......................8
23-کیانا ..........................169....................68.....................67...................58 .....................9
22-آبنوس..........................؟؟..................54/7.................54/7....................50 ................... 10
21-صدف.........................164....................77...................77...................67......................10
20-غزل ............................؟.................... 61...................61...................56.......................10
19-ملیکا .........................156..................61.....................60/2...................57....................10
18-ارغوان63.......................161..................64/5...................63..................58.....................10
17-عسل بانو ...................163.................... ؟......................؟...................54.................... 12
16-سما .......................168....................91.....................91....................75....................12
15- بهار .......................171 ................. 72 ......................72 ..................62 ................... 15
14-آوا .........................162....................76.....................76...................65.....................15
13- رها .......................157 ..................58 ...................... 58 ................. 48 ................... 15
12-آفتاب .....................161....................70 .....................70..................60......................15
11-یکتا .......................167.................. 67/5 ................... 66/6 .................58 ...................18
10-هلما ......................154..................59/2....................58/5..................48 ....................18
9- مامانی 63............... 162...................66........................66...................60....................20
8- آرام.......................164 .................. 79 ...................... 79 .................. 62 ...................20
7-اکرم........................160...................78...................... 78...................65....................24
6-درنا (مامان مانی کوچولو)..155 ................72/5 ................... 70/5 ................. 60 .................. 24
5- مژده.......................165..................88.......................87...................68.....................26
4- نونا ........................155 .................72 .......................71...................52.....................28
3-رها.........................160....................70.....................70...................55.....................30
2-رز ...........................155....................70.....................70...................50.....................30
1-مهشید....................160...................77......................77...................60......................34

استرالیا بدون هزینه وکیل www.ozmigrant.com
سلام دوست جونهای خودم،

خوبید؟ خوشید؟ آخر هفته رو که رعایت می‌کنید؟

بچه ها! هر وقت می‌خوام ناپرهیزی کنم، یاد شما میافتم، منصرف میشم! باورم نمیشه که اینجوری داریم به هم انگیزه میدیم!

جدول رو به نسبت هفته مورد نیاز از کم به زیاد چیدم، شماره‌ها رو هم معکوس زدم که شماره‌ها کمترین ویرایش رو لازم داشته باشه!

ببینیم کیا زودتر از جدول حذف می‌شند! فعلا سلورا اوله!
برای اینکه جدول از نامرتبی در بیاد و از طرفی‌ خیلی‌ از دوستان مسافرتند، ۲ هفته به همه دوستانی که علامت سوال جلوی اسمشون وقت میدیم که اطلاعات رو تکمیل کنند.

خیلی‌ دوستتون دارم!
منم میخوام با شما باشم
من هیکلم عالیهههه باربی باربی
ولی به خاطر داروهام یه کم شکم و باسن اوردم که خیلیییییییییییی ضایع ست
وباید ابش کنم

من 45 وزن دلخواه 40 5 کلو باید کم کنم
دستی به جام باده و دستی به زلف یار رقصیی چنین میانه ی میدانم آرزوست
سلاااااااااااام دوست جوناااااااااااااااا

همگی خوبید؟

یکتا جونم ممنون بابت جدول.....

خدا کنه بتونم زود لاغر بشم و چون اسمم اول جدول ضایع نشم یدفعه ای
سما جونم چرا ناراحتی؟

چون بقیه فهمیدن رژیمی یا چون امروز تو پیکنیک زیادتر می خوری؟

اگه برای دیگرانه که اصلا مهم نیست بفهمن....اشکالی نداره....اگه برای بیشتر خوردن امروزه که اصلا باید یک وعده و یک میان وعده در هفته آزاد و زیاد بخوری.....

من قبلا هم گفتم اگه این کارو نکنی بدنت عادت میکنه به کم خوردن و دیگه لاغر نمیشی و بدنت استپ میکنه گلم....

من توی این مدت که در حال رژیم بودم همین کارو می کردم ولی 20 کیلو هم کم کردم.....

پس اصلا نگران نباش و حالش رو ببر...........
دوستای عزیزم سلام
همونطور که گفتم دیشب مهمون داشتم از صبح تا شام رو رعایت کردم ولی شام رو وعده آزاد گذاشتم و جاتون خالی فسنجون زدم تو رگ
اما امروز از صبح رو برنامه هستم
راستی بچه ها میشه بگید 4 ق غ ماست کم چرب چند کالری میشه؟؟
2706