2737
2739
عنوان

کاهش وزن تدریجی‌

| مشاهده متن کامل بحث + 103188 بازدید | 5383 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام دوستهاى گلم،

چقدر خوشحالم که همه مون کاهش وزن داشتیم. باید قول بدیم تا آخرش کنار هم بمونیم و هر وقت یکیمون کم آورد بقیه حمایتش کنند.
راستش من با رفتن به سایت دیگه اى تو این برهه موافق نیستم، چون پروژه مون شروع شده و اینجورى پراکنده میشیم.
فردا جدول رو بر اساس تعداد هفته مورد نیاز از کم به زیاد مرتب مى کنم، هرکسى که به وزن ایده آلش رسید از جدول حذف میشه و تبدیل میشه به حامى بقیه دوستان؛ فکر مى کنم این کار انگیزه رو مى بره بالا.
استرالیا بدون هزینه وکیل www.ozmigrant.com
2728
سلام به همه دوستان با اراده صبحتون بخیر و خوشی

من دیروز 1200 کالری خوردم

فقط من دوشنبه دارم میرم مسافرت تا 12 روزی نیستم امیدوارم فقط روی وزنم بمونم تو مسافرت رژیم گرفتن خیلی سخته

به لطف خدای مهربون من روز به روز به شادی موفقیت و خوشبختی نزدیکتر میشم
سلام به همه من دهنم آفت زده هیچی نمیتونم بخورم دیروز فقط سالاد خوردم وماست و میوه اونم به خاطررفع گرسنگی به زور خوردم چون نمیتونم چیزی بخورم برا دهنم چکار کنم آفتا خوب شه؟؟
امشب شام دعوتیم احتمالا کمی بیشتر بخورم
دیروز سر جمع فکر کنم 700کالری شد
ولی یه چیز خوبی که داره رژیم اینه که ادمو با کلاس میکنه هه منی که دایما درحال خوردن بودم الان زود از سر سفره میرم کنار
بچه ها عالیه خواهشا هیچکس ناامید نشه
ما میتوانیم
دلم یه خلوت تنها با خدا میخواد......
میزان کالری مورد نیاز روزانه ی شما برای تثبیت وزن فعلی1870می‌باشد.

میزان کالری مورد نیاز روزانه ی شما برای کاهش 1 kg در هفته برابر 870 می‌باشد.
تو سایتی که معرفی کردید به من میگه روزانه 870 کالری بخورم؟؟؟؟!!!!
دلم یه خلوت تنها با خدا میخواد......
2738
سلام به همه دوستان. آخی هلما یعنی نت هم نمیتونی بیای؟ 12 روز خیلیه:(((((((
با کمال احترام به سماجان من هم با اون سایت موافق نیستم. میتونیم هر نکته خوبی اون سایت داشت به هم بگیم اما فکر میکنم اینجا جمع شدن راحت تر باشه.
سلام دوستان با اراده

ا برش نان سنگک= 4 برش نان لواش = 80 کالری
یک قوطی پنیر = 80 کالری
ا لیوان شیر = ا لیوان دوغ = ا لیوان ماست = 120 کالری
سبحان الله یا فارج الهم و یا کاشف الغم فرج همی و یسر امری و ارحم ضعفی و قله حیلتی و ارزقنی من حیث لا احتسب یا رب العالمین
هر واحد میوه = 50 کالری = نصف موز بزرگ = ا لیوان توت فرنگی = ا لیوان گیلاس= ا لیوان هندوانه = نصف لیوان خربزه

در روز حتما 4 واحد میوه میل کنین
سبحان الله یا فارج الهم و یا کاشف الغم فرج همی و یسر امری و ارحم ضعفی و قله حیلتی و ارزقنی من حیث لا احتسب یا رب العالمین
2706