2703
2553
سلام دوستان گلم من تازه میخواهیم اسباب کشی کنیم بریم پونک خونمون نزدیک تیراژه هستش پسرم یک سالشه خودم هم غریبم کسی رو تهران ندارم از طرفی اصلابا منطقه پونک آشنایی ندارم ممکنه یک مهد کودک خوب بهم معرفی کنید خیلی نگرانم کمکم کنید
شما نی نی هاتون رو کدوم مهد گذاشتید از ویژگی مهد بگید آدرس هزینه شهریه من هیچ تجربه ای ندارم دلم می‌لرزد نمیدونم چه کار باید بکنم از مهر میخوام برم دانشگاه نمیدونم درسته پسرم رو بزارم مهد یا نه اگر بزارم کدوم بهتره کمکم کنید

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
2714
سلام عزیزم امیدوارم یه مهد خوب پیدا کنی
بنفشه جان از لاوان بد نگو عزیزم الان چند ماهه پسر من لاوان میره من واقعا راضی ام لابد شما تاحالا مهد های دیگه رو تجربه نکردی نمیگم لاوان فوق العادست ولی لااقل هر موقع که بخوای میتونی مدیر رو ببینی واست کلاس نمیذاره حراست داره و امنیت بچه تامینه و خیلی چیزای دیگه البته زیر سه سال ثبت نام نمیکنه
خدایا بچه هام رو به خودت میسپرم به خوده خوده خودت
عزیزم من یه پسرم مدرسه ای هست یکیشون مهد میره چند جا رو تا حالا تست کردم راضی نبودم اینجا خوبه ولی میخوام از مهر بذارم مهدی که زبان قویتر داخلش کار بشه
خدایا بچه هام رو به خودت میسپرم به خوده خوده خودت
خانمی من دخترم مهد ترنج میره روبروی تیراژه خیابان پارک جنوبی.البته از 2 سال ثبت نام داره .من دخترم از دو سالگی تا پایان پیش دبستانی یعنی 5 سال اونجا رفت خیلی راضی هستم از همه چیزش.
تعریف مهد شهرزاد توی اشرفی اصفهانی بالاتر از تیراژه روبروی برج آرمان رو هم خیلی شنیدم.
مهد کودک ستارگان پایینتر از میدان پونک خیابان گلزار هم میگن خوبه.
یک مهد هم بالاتر از میدان پونک تو کوچه سوم هستش اسمش نمیدونم چیه ولی اونهم خوبه.
بهترین کار واست اینه که اول یک آمار از مهد ها بگیری بعد چند روز موقع تعطیل شدن بری دم در مهد و از اولیا سوال کنی.
هر مهدی هم که بهت اجازه بازدید ندادند بدون که مورد داره.
چیزهایی هم که باید چک کنی وضعیت بهداشت ایمنی امکانات برنامه غذایی سن و سال و تجربه مربیان و رفتار اونها با بچه ها هستش و مهمتر از همه مدیریت مهد.
چند جا رو که ببینی خودت دستت میاد که استانداردهات چیه و کجا برات بهتره.خود منم همینطوری شروع کردم.
همسایه پونکی جدید امیدوارم که اونچه خیره برات پیش بیاد.من الان 10 ساله ساکن این منطقه هستم.هر سوال دیگه ای هم در مورد امکانات و چیزهای دیگه خواستی بپرس.خوشحال میشم کمکت کنم.
راستی میتونی از سایت تامین اجتماعی لیست تموم مهد های منطقه 2 و 5 رو سرچ کنی بعد اونهایی که بهت نزدیک هستند رو بری بازدید کنی.ضمنا مهد ها هم مثل هتل ها ستاره دارند و هر چه ستاره مهد بالاتر باشه دلیل بهتر بودن کیفیت و امکانات اون مهد هستش.
مامی پسرها من نتونستم آویده رو پیدا کنم. مژده رو که یه خانوم دیگه معرفی کرده بود رفتم نه اینکه خیلی فضای شیکی داشته باشه اما خیلی آدمهای اصیل و با شخصیتی بودند. ولی خوب گفتند ما دیگه 2 ساله نمی پذیریم. عجب طلسمی شده این مهدکودک....
2706