2733
2734
عنوان

اسم جدید مذهبی "دخترانه"

| مشاهده متن کامل بحث + 159642 بازدید | 65 پست
من که میگم اسم مذهبی فقط اسم ائمه اس باید پایدار باشه.بقیه رو ما مذهبی تلقی میکنیم در واقع به اسمهای عربی میگیم مذهبی.مثلا چرا بذاریم ثنا؟خب میذاریم نیایش یا ستایش
مذهبی فقط فاطمه و زهرا و زینب که من خودم زینب رو دوست ندارم.اگه خودمو خواهرم این اسامی نبودیم حتما فاطمه یا زهرا میذاشتم.شک نکن که بهترینه
عاشقی شیوه رندان بلاکش باشد...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام هفته 37 ام و بی صبرانه منتظر دیدن دخترم اسمشو حلما گذاشتیم امیدوارم همانندحضرت زینب (س)حلم وشکیبایی داشته باشد و اخلاق ورفتار تمامی کودکان همانند این بزرگان باشد.با ارزوی سلامتی برای همه نی نی ها
همسرم عاشقتم...

نگار یعنی اسم بچشو بذاره " سدرة المنتهی " ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

یا " نور الهدی " ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
خداییش بیاین ظاهربین نباشیم    ؛ بعضیا ممکنه در ظاهر کمی بی شعور به نظر بیان , اما وقتی باهاشون حرف می زنیم و بیشتر می شناسیمشون ؛ می بینیم که در باطن خیلی بی شعــورترن ....      
2731
بعدشم مثلا " ملیکا " کجاش مذهبیه که ما نمی دونیم
مِلیکا
/melik?/
گروهی از گیاهان علفی چند ساله از خانواده‌ی گندمیان که خودرو هستند

این از معنی این اسم در سازمان ثبت احوال . چرا خودمون را گول بزنیم اگه اسم مذهبی بخوایم اینا هیچوقت مذهبی نیستند مثلا گفتن " مانا " مذهبیه چون صفت خدا هم هست پس " یگانه " هم مذهبیه چون اونم صفت خدا هست . اینا گول زدنه خودمونه اسمهای مذهبی یه سری اسامی خاص ائمه هستند و القابشون بقیه هم الکیه . و مشکل اکثریت اینه که هر اسمی که عربی باشه را فکر میکنن مذهبیه
خداییش بیاین ظاهربین نباشیم    ؛ بعضیا ممکنه در ظاهر کمی بی شعور به نظر بیان , اما وقتی باهاشون حرف می زنیم و بیشتر می شناسیمشون ؛ می بینیم که در باطن خیلی بی شعــورترن ....      
2738
لایک رزالین
مدلهای عکس اتلیه ای من: http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=858963&PageNumber=1 مدلهای تقویم: http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadid=1596169&postID=60779012 اگه تقویم یا عکس اتلیه ای برای کوچولوتون میخواین به این لینکا سر بزنید[smiley]s/sm_29.gif[/smiley][smiley]s/sm_15.gif[/smiley][smiley]s/sm_50.gif[/smiley] ایمیلم: lovelyphoto2014@gmail.com
جالبه بعضیا چه نظرهایی میدن ؟ سدره المنتهی خودت حاضری همچین اسمی رو بچه ات بزاری؟
اسم دختر منم ترنم هستش و یه اسم عربی این معنیش این نیست که مذهبیه عربی با مذهبی فرق میکنه
نرگس هم قشنگه اسم مادر حضرت مهدی که البته ملیکا بوده و بعد به نرگس تغییر اسم داده
به نظر منم اگه واقعا دوست داری اسم مذهبی بزاری زهرا و فاطمه از همه زیباتر و با معنی ترن و البته اسامی خاص حضرت فاطمه مثل ریحانه هانیه مطهره و ....... رو هم میتونی بزاری بیشتر اسامی پیشنهادی دوستان اسمهای عربی هستن نه مذهبی
تمام زندگی من در چهار حرف خلاصه میشود ....ت....ر...ن.....م
از پیامبر(ص) پرسیدند جه اسمی برای فرزندانمان بگذاریم؟ فرمودند در درجه ی اول از اسامی ائمه دوم اسامی پیامبران و سوم اسامی گلها و دیگر هیچ (نقل به مضمون)
خدای مهربونم.... کمکم کن امانت دار خوبی باشم.......
2706