2703
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
من می خواستم از کرمهای مراقبت پوستی روز و شب و دورچشم استفاده کنم و برای انتخاب دو دلم نمی دونم اورآل رو انتخاب کنم یا لیراک رو می تونید منو راهنمایی کنید اگه پیشنهاد بهتری هم دارید ممنون می شم.
وووووووووووووای مرسی .سلام من یه مدتیه جوشهای صورتم جاشون تغییر کرده مدتیه از شقیقه هام تا روی گونه هام ملتهبه اولا فقط روی چونم وپیشونیم جوش میزد اما الان روی گونه هام هم جوش میزنه خیلی نگرانم چون پوستم سفیده وخیلی تو چشم میاد . من سن جوش زدنم فکر کنم تموم شده اخه حدود 31 سالمه . در ضمن دکتر هم رفتم وتا ثیری نداشته. از محصولات بیودر ما و اوریژ بهم داد اما .... ممنون میشم راهنماییم کنی
سلام منم بعد از بند زدن صورتم پر جوش میشه.نمی دونم چیکارش کنم...ولی از وقتی ژل بعد از اصلاح سینره میزنم کمتر جوش میزنه... چیکار کنم دیگه اصلا جوش نزنه؟ در ضمن پوستم چربه....مرسی
:|
2714
سارا جون شما متخصص پوست و مو هستین؟اگه متخصصص هستید مطب دارید؟ببخشید سوال کردم ...آخه واسم جالب بود

من کرم دور چشم مدیلن (طبق توصیه دکتر)1 سالی هست استفاده میکنمکه نسبتا خوبه . نظرتون راجع به این کرم چی هست و چه کرم هایی برای دور چشم پیشنهاد میکنید...ممنون
سلام.سارا جان ممنون میشم اگه یه روش لایه برداری طبیعی با مواد طبیعی منظورمه بهم بگی.واینکه چطوری چروکهای سطحی رو از بین ببریم و مانع چروک شدن پوست صورت بشیم؟یه سوال دیگه هم دارم:بهترین روش رفع موهای زاید بدن چیه؟
نیما یوشیج در جشن یک سالگی فرزندش نوشت:پسرم!یک بهار،یک تابستان،یک پاییز و یک زمستان را دیدی!از این پس همه چیز جهان تکراریست جز مهربانی...
برای جلوگیری از ریزش مو که دلیلش ارثی نباشه چکار باید کرد
واسه لکه های قهوه ای صورت از چه کرمی استفاده کنم
4خرداد 92روز سرشار از بوسه خدا *صبا* کمال و رشد کودک از اینجا آغاز می شود؛ از فهم این نکته: او فرزند است نه در بند.
2706