2726
دکتر سارای عزیز
من از تونیک سینره برای تمیز کردن صورتم گاهی استفاده میکنم (پوستم چربه) ولی اکثراً از صابون استفاده میکنم به توصیه شما میخوام صابون رو کنا ربزارم.لاین اریاژ یا سبا مد محصولی داره که کمکم کنه
(به سایت سبا یه سری زدم اما چیزی که میخواستم پبدا نکردم)
ممنون میشم به سوالام جواب بدین وکمکمممممممممممم کنیییییییییییید.

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

miba : خوب آفرین که تصمیم گرفتین صابون کنار بذارید . این درست ترین تصمیم بوده. تا عید اگه میخوای لکهات بره تخم مرغ نخور. ضد لک نئوستراتا فقط روی ناحیه لک -اونی که هیدروکینون داره بزن.با پن بایودرما صورتت بشور یا سبامد.داروخونه ها دارن. سینره هم خوب نیست نزنی سنگین تری.برای مرطوب کردن از لوسیون بچه جانسون با روغن جانسون استفاده کن قبلا مفصل به دوستان توضیح دادم.نتیجه بعد از 3 هفته به من بگو
2728
سلام ،دکتر سارا من از صفحه اول با شمام ولی تا حالا پیام ندادم ،من 20 سالمه .اصلا هم صورتم جوشی نبود .تابستون گونه هام و چونم کلی جوش زد منم رفتم متخصص ،بلاخره بعد یه مدت جوشام خوب شد ولی لکاش مونده ،الان 6 ماهه ولی خوب نشده ایرانی که لکه بر تقریبا همرو زدم ،الان هم اگزوویانس میزنم ولی تغییر نمیبینم .جدا خسته شدم <به آینه نگاه نمی کنم ،از طرفی چند ماه دیگه نامزدم میاد و من نمیخوام منو اینطور ببینه .
اهل آرایشم نیستم .از شوینده های صورتم لورآل میزنم وضد آفتابم اوریاژ.راستی یه کم پر کاری تیروئد دارم .البته پر کاری واسه بعد جوشه .متی مازول میخورم .الان گاها جوش میزنم که چه دست بزنم چه نزنم لکش میمونه !!!!خواهشا بگین چی کار کنم تا قبل اومدن نامزدم خوب شم
http://ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1164914&PageNumber=1 تجربیات من از لوازم آرایشی و بهداشتی با عکس. حتما بخونید: فهرست مطالب عکس دار صفحه 1 پست 1.
دکتر جونم چرا جوابمو نمیدی ؟ من توی هر تاپیکی سوال میکنم جواب نمیدن . چرا ؟؟؟؟؟؟؟؟؟
پرسیده بودم پوست مختلط و دهیدراته دارم . یک کرم خوب اما با قیمت مناسب روز و شب میخوام. قبلا هم که فرموده بودید پاک کننده صورت سبیوم بیودرما را گرفتم با کرم دور چشم لیراک.
پروردگارا، همه چیز را به تو واگذار کرده ام و بهترین ها را از تو طلب کرده ام . بادا آنچه تو برایم می بینی همان شود ...

دکتر جون ممنون که جوابمو دادی صورتم به بند حساسیت داره و رشد موهامم طوریه که هر سه هفته یکبار باید برشون دارم من چند وقت پیش میخواستم از کرم موبر استفاده کنماا ولی تو همین تاپیک دیدم که شما تاکید کردیی استفاده نکنیین چون چروک میارهه /حالا من استفاده بکنم یا نه؟؟؟؟؟ اگه آره از چه مارکی استفاده کنم؟ مرطوب کنندم از جانسون استفاده میکنم کافی نیس؟
دکتر سارا سلام من سه ماه از زایمانم میگذره موهام خیلی میریزه چیکار کنم پریناتال میخورم ....ترا خدا راهنماییم کن

رزماری یا سینره تو شیردهی ضرر داره ؟ برای ابرو هم نمیشه استفاده کرد؟
@malile_quilling
دکتر جون اگه میشه جواب منو زودتر بدید آخه من دانشجوام و پنجشنبه یا جمعه میرم شهر دانشگاهو دیگه اونجا دیر به دیر میتونم سر بزنم ،اینم سوالم
سلام ،دکتر سارا من از صفحه اول با شمام ولی تا حالا پیام ندادم ،من 20 سالمه .اصلا هم صورتم جوشی نبود .تابستون گونه هام و چونم کلی جوش زد منم رفتم متخصص ،بلاخره بعد یه مدت جوشام خوب شد ولی لکاش مونده ،الان 6 ماهه ولی خوب نشده ایرانی که لکه بر تقریبا همرو زدم ،الان هم اگزوویانس میزنم ولی تغییر نمیبینم .جدا خسته شدم <به آینه نگاه نمی کنم ،از طرفی چند ماه دیگه نامزدم میاد و من نمیخوام منو اینطور ببینه .
اهل آرایشم نیستم .از شوینده های صورتم لورآل میزنم وضد آفتابم اوریاژ.راستی یه کم پر کاری تیروئد دارم .البته پر کاری واسه بعد جوشه .متی مازول میخورم .الان گاها جوش میزنم که چه دست بزنم چه نزنم لکش میمونه !!!!خواهشا بگین چی کار کنم تا قبل اومدن نامزدم خوب شم
http://ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1164914&PageNumber=1 تجربیات من از لوازم آرایشی و بهداشتی با عکس. حتما بخونید: فهرست مطالب عکس دار صفحه 1 پست 1.
تذکر مممممممممممممههههههههههههههههههههممممممممممممممممممم: همه دوستان بخونند: عزیزانی که این تاپیک دنیال میکنند دقت کنند اشتباه برداشت نکنند : صد در صد لوسیون بچه نیازهای پوست خشک بر طرف نمیکنه و بیشتر این لوسیون برای کسایی خوبه که پوستای چرب و حساس دارند یا دقت کنید افرادی که مثل خود من به بعضی مواد آرایشی حساسیت دارند و پوستهایی مستعد جوش دارند. دوستانی عنوان میکنند که بدون اینکه بدونند پوستشون جوش میزنه و یا بعد از اصلاح و عزیزانی میگن به بعضی کرم ها حساسیت دارند. دلیلی که لوسیون بچه بهتون معرفی کردم این نبود که جای کرم های اصلی براتون بگیره و دقت کنید که این لوسیون برای پوست حساس و لطیف کودک درست شده . و کلا کاربرد اصلیش برای پوستای حساس - نازک- چرکی که بعضا به کرم های آرایشی ......گفتم کرم های آرایشی نه کرم های درمانی.........حساسیت دارند. اگه قرار بود مثلا کسی که تو شهر خشکی مثل اصفهان زندگی میکنه و با لوسیون بچه تنها مشکلش حل شه که همه انستیتوهای تحقیقاتی دنیا تعطیل میشدند و منحصرا لوسیون بچه تهییه میکردند . پوستای خشکی که به کرم های آرایشی حساسیت نداره یکی از آماده ترین پوستا برای پذیرش اننواع نرم کننده ها و رطوبت رسان هاست
سلام خانم دکتر بیوفا چندبار سوال پرسیدم ولی تا حالا جوابمو ندادی ولی ما که از رو نمیریم آخه میدونیم چقدر لطف میکنید و خیلی از این بابت ممنونیم .سوالمو دوباره مینویسم امیدوارم جواب بدین اینبار .(((سلام دکتر جون خیلی باحالی خیلی کم پیدا میشه ادمهایی مثل شما که وقت بزارن بدون چشم داشت خدا خیرتون بده . راستش من باردارم چند تا سوال داشتم .1- گردن و صورتم لکهای قهوه ای ریز دراورده میخواستم بدونم بعد از زایمان باید کرم خاصی بزنم اگر آره چه مارکی و چندوقت ؟2- خیلیها بعد از زایمانشون وقتی شکمشون رو با هر طریقی کوچیک میکنند حالت شل شدگی پوست دارن میخواستم بدونم کرمی هست که همزمان بشه استفاده کرد که این حالت کمتر بشه یا از بین بره ؟ من الان موستلا استفاده میکنم برا ترکهاش .ممنون میشم جواب منم بدید .)))
2706