2410
2553
نیوشای : ببین این نوعی اگزماست. یا حساسیت یا تغذیت. 2 ماه ذتخم مرغ اصلا نخور و مصرف گوجه و بادمجونت به حداقل برسون. از البسه نخی استفاده کن و روش لوسیون بچه بزن . یه نکته اگه تخم مرغ بخوری درمان بیفایده است. تو حموم بجای صابون از شامپو بدن سیو یا پن ضد خشکی بایودرما استفاده کن. یادت نره با صابون خودت نشوری. نتیجه به من بگو منتظرم.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

مریم گلی عزیزم : من یادم نمیمونه . چون سوالات زیاده . لطفا همیشه سوالات قبلیت هم برام کپی کن تا بدونم از اول مشکلت چی بوده . اینکه دیر میام واسه اینه که سرم واقعا شلوغه و منو باید ببخشید ولی تا جایی که میتونم سعی میکنم جوابتون بدم
2456
سلام خانوم دکتر عزیز ممنون میشم به منم کمک کنید 33سالمه و از بچگی صورتم مرتب جوش میزنه و بعد از پاک شدن جای لکشون میمون(بدون دستکاری) خیلی دکتر رفتم و هر دارویی که گفتن استفاده کردم ولی تا زمانیکه مصرف میکردم خوب بود اما به محض اتمام دارو دوباره روز از نو و ... الان صورتم بیش از قبل لکه و جوش داره به شکلی که مثل ابله مرغان می مونه متخصص پوست به من ژل انتی اکنه سینره و ژل هیدرودرم جهت مصرف قبل از انتی اکنه را داد و یک ضد چروک سی گل بعد از استفاده ی ضد اکنه و در اخر اسکراب اما اصلا توفیری نکرد ایندفعه متخصصمو عوض کردم و به من فقط ژل ضد لک نئوستراتا داد که حاوی هیدروکینون و اسید لاکتوبیونیک و اسید کوجیک است اما الان یک ماه و نیمه دارم مصرف میکنم شبها توی تاریکی اما هیچ فرقی نکرده تو رو خدا کمکم کنید از بس پول واسه داروهای بی اثر دادم و بدون استفاده انداختم دلم میسوزه راستی من اصلا تخم مرغ نمیخورم و غذاهای چرب هم دوست ندارم مرسی دکتر سارای عزیزم
مامان فرزانه : -------------ببین گلم جوشات یا منشه هورمونی داره یا حساسیت-آلرژی و این و دکترا متوجه نمیشوند مگر خودت پیداش کنی. یه سرس آزمایش لازم داری . چه تست حساسیت و هورمونی. 2. قبلش باید خودت بررسی کن به بعضی مواد غذایی که بیشترین میزان حساسیت میدن مثل شکلات-مواد کنسروی یا فرآوری شده-سوسیس و کالباس-بادمجان-گوجه فرنگی -بعضی حساسیت ها منشاشون زیور الات و بعضی هم آلودگی هوا . و بعضی مواقع مشکلات کم کاری و پرکاری غدد. اول خودت برسی کن تو موادی که مخوری اگه نفهمیدی باید آزمایش تست آل‍ی بدی و یه سرس آزمایش ها و {کاب های دیگه. با من در تماس باش و از هر ْلوازم آرایشی استفاده نکن. مثال خودم میگی برات: وقتی بچه بودم مدام تو گلوم پر از ترشهات بود و به حد مرگ سرفه میکردم. پیش یه عالمه دکتر رفتم و یه عالمه قرصهای عجیب و غریب خوردم. پیش بهترین دکترا ولی عزیزم بعد از چند سال وضعم بدتر میشد تا بالاخره وقتی از دکترا ناامید شدم به لطف خدا -ر‍‍‍‍‍‍ژیم غذاییم زیر ذزهبین گذاشتم و در کمال ناباوری فهمیدم به شیر حساسیت دارم. متاسفانه کاری از دست این همه دکترای متخصص بر نیومد. بعد از قطع شیر حساسیت هم برای همیشه منو ترک کرد. ؟
golre narges: --------------مداد مارک گاش خوب - ایو روژه هم بد نیست. برای شستشوی چشمات از محصولات بایودرما صورتیش استفاده کن. مارک اورئال خوب و سبا مد هم کرم روز و شبش anti dry -عالی. محصول aqua skin یوروویتال عالی. معرفی محصول به همه دوستان: کرم دور چشم چند منظوره گارنیر---این محصول گیاهی برگرفته از دامان طبیعت است و با برخورداری از روغن دانه انگور و کافئین دارای خواص مؤثر آنتی‌اکسیدانی و ضدفرسودگی است که باعث از بین رفتن کبودی دور چشم ، آبرسانی ، نرمی و طراوت و تازگی آن می‌شود . اپلیکاتور رولی فلزی آن نیز سبب هدرنشدن کرم در زمان استفاده و نیز راحتی استفاده آن می‌شود . این کرم خاص (2 in 1) دارای رنگی بسیار ملایم و مناسب برای هر نوع پوست است که در واقع عملکردی مانند کانسیلرها نیز دارا می‌باشد . کانسیلر فوری موجود در این کرم این امکان را به شما می‌دهد تا علاوه بر مشاهده اثر اصلی این محصول در طول دوره استفاده ، تأثیر آنی آن را نیز مشاهده کنید . به‌طوری‌که پس از هر بار استفاده از این کرم کبودی به‌صورت آنی برطرف خواهد شد تا در محل کار ، اجتماعات یا مهمانی‌ها ظاهری زیباتر و مطلوب‌تر داشته باشید . کرم پودر های اگزوویانس بسیار عالی فراموش نکن!!!!!!!!!!!!
2714
سلام دکتر سارای عزیزم خسته نباشید من دنبال یک کرم سفت کننده و کوچک کننده سینه هستم داروخانه بهم مارک ساسکین soskin را پیشنهاد داده و خیلی ازش تعریف کرد نظرتون راجع به این مارک چیه؟ و اگه تایید نمی کنید یک مارک خوب برای این کار بهم معرفی کنید مرسی
میکردودرم جلسه ای چنده ؟
میکرو عوارضی مثل لیزر داره همون جای زخمها ؟
دکتر من که الان از راسن استفاده میکنم خوبه برم میکروووو؟یا ضرر داره ؟
مراقبت میخواد بعدش ؟مثلا کرم خاصی محلولی آب نخوره آفتاب نبینه از این چیزا
بیمارستان رازی یا در مانگاهها جای خوبی واسه اینکار؟کدوم پزشک
............................
دکتر جون یه سوال دیگه پیش اومده واسم این راسن سه نوع روشن کننده داره کدومشونو شما توصیه کردید به من با توجه به اینکه پوستم معمولیه وبدون جوش
22b16z5ewjudr7v8tylo.jpg
کرم روشن کننده ( Lightening Cream )
حاوی Melfadeبا SPF 20
فاقد هیدروکینون (Hydroquinone-Free ) و کوجیک اسید
جهت ازبین بردن تدریجی لکه های قهوه ای پوست بمنظورروشن کردن ویکنواختی رنگ پوست صورت
..................................................
1mnyjbprq6ubgrhai6ic.jpg
کرم سفید کننده قوی (Whitening Cream )
حاوی Dioic DCA ، Arlatone
فاقد هیدروکینون
با تاثیرات ثانویه ضد التهابی و ضد پیری
جهت سفیدکردن ، شفافیت و یکنواختی رنگ پوست دست ، صورت وگردن
برطرف کننده لک ،چین وچروک و تیرگی پوست
...........................
http://www.rassan.com/31.htm(ببخشید نتونستم عکسشو آپ کنم آدرس ساستشو گذاشتم)
کرم روشن کننده (Lightening Cream) Melfade
همراه باویتامین Stay- C + A&Eفاقد هیدروکینون (Hydroquinone-Free ) و کوجیک اسید جهت ازبین بردن تدریجی لکه های قهوه ای پوست بمنظورروشن کردن ویکنواختی رنگ پوست صورت
اینارو از تو این سایت پیدا کردم
http://www.rassan.com/products.htm
.......................................
بعد اینکه میزنم به صورتم خوب که ماساژ دادم بعد یه ده 20 دقیقه که دست میکشم رو صورتم انگار یه لایه از پوستم میاد چرا؟؟؟
4خرداد 92روز سرشار از بوسه خدا *صبا* کمال و رشد کودک از اینجا آغاز می شود؛ از فهم این نکته: او فرزند است نه در بند.
سلام دکتر جونم
عزیزم من قبلاً خیلی جوش میزدم و بعد از استفاده زیاد از صابون و رفتن پیش دکتر صورتم حساس شده و زود قرمز میشه حالا که جوشهام خوب شده دوست دارم لکهای جوشهام خوب شه باید چیکار کنم؟
خانومی یه دور چشم و یه کرم روز و شب خوب بهم معرفی کن و برای شستشوی صورتم هم یه چیزی بگو اخه اینقدر مارکهای گوناگون معرفی میکنی عزیزم که نمی دوم باید چی بگیرم سنم هم 38 ساله
بازم سلام به سارای عزیزم
سارا جون جواب اکثر بچه هارو دادی غیر از من.مهم نیست شاید وقت نکردی من دوبا ه سوالم رو میپرسم.
اگه امکان داره با توجه به اینکه من پوستم چربه روی لپم حدود دو ماهه که لک یه جوش نامرد مونده
بقیه صورتم لک نداره ولی این یکی خیلی توذوق میزنه(گرمی زیاد خورده بودم و روی جوشم ضد عفونی کننده دتول زدم که گند زد) از ضد لک سینره هم به صورت مداوم استفاده کردم ولی خیلی موءثر نبوده اگه ممکنه یه ضد لک معرفی کنید که تا عید لک از بین بره. در ضمن من 25 سالمه لوازم آرایشم زیاد استفاده نمیکنم فقط کرم ضد آفتاب رنگی freeoilاوریاژ رومیزنم (سارا جونم خواهش میکنم جوابم رو بده)
ممنونم
2706