2726
خانوم دکتر واقعا ممنونم که برامون وقت میذاری .

لطفا به سوال منم جواب بدین .من موهام بعد از زایمان افتضاح ریخته دکتر برام محلول ضدر ریزش کلوران klorane داده هر ویالش برای 3 بار در هفته اس . ولی ماشالله اینقدر من ناحیه وسیع کچلی دارم که من بجای 3/1 ویال هر بار 1 ویالشو کامل روی سرم استفاده میکنم و بجای 3 بار در هفته هر شب میزنم .دیدم که شما چند پست قبل تر در مورد فیتو سیان هم همین مطلبو گفتین 3 بار در هفته . میخوام بدونم میزان بیشتر استفاده این محلول ها و هر شب زدن ، عوارض داره؟؟؟؟؟
آخه خود این ویالها کوچیکن 3/1 اون هم خیلی کمه برای کل پوست سر .

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

خانوم دکتر واقعا ممنونم که برامون وقت میذاری .

لطفا به سوال منم جواب بدین .من موهام بعد از زایمان افتضاح ریخته دکتر برام محلول ضدر ریزش کلوران klorane داده هر ویالش برای 3 بار در هفته اس . ولی ماشالله اینقدر من ناحیه وسیع کچلی دارم که من بجای 3/1 ویال هر بار 1 ویالشو کامل روی سرم استفاده میکنم و بجای 3 بار در هفته هر شب میزنم .دیدم که شما چند پست قبل تر در مورد فیتو سیان هم همین مطلبو گفتین 3 بار در هفته . میخوام بدونم میزان بیشتر استفاده این محلول ها و هر شب زدن ، عوارض داره؟؟؟؟؟
آخه خود این ویالها کوچیکن 3/1 اون هم خیلی کمه برای کل پوست سر .
2728
دکتر جون هنوز جوابم اول رو بهم ندادی ولی باز یه سوال دیگه دارم چون من کارمندم از صبح تا ساعت 5 بعداز ظهر سر کارم اگه لوسیون بچه و یا روغن بچه جانسون و یا زینک اکساید بزنم با ساعت 5 سر پوستم بمونه اشکالی نداره بعد که از سر کار میام و صبح ها صورتم رو با چی بشورم کمکم کنید همیشه دعاتون میکنم
دکتر سارای عزیز ممنون از اطلاعات مفیدتون لطفا بیاید وتوصیه های جادوییتون رو ادامه بدید............1.دکتر شما برای لوسیون بچه چندتا مارک رو گفتید که خوبه جانسون فارمسی موستلا سبا مد.....میخواستم بدونم اگه با اولویت بگید چطوری میشه من پوست صورتم چربه البته شاید هم مختلط چون روی بینیم خیلللللی زود چرب میشه یعنی وقتی هنوز تو حموم هستم اخرش دست میزنم میبینم چربه! یا اگه همه یکسان هستند بگین وبه نظرتون چند بار در روز خوبه ومیشه وقتی از حمام میای به جای کرم مرطوب کننده استفاده کرد؟..............................2.دکتر من به توصیه شما محلول پوست چرب اگزوویانس میزنم چون تازگیها من که اصلا جوش نمیزدممخصوصا روی پیشانی وکناره های صورت جوش میزنم .اگزویانس یه ژل ضد جوش موضعی هم داره آیا باید اونم بخرم وهمراه محلول استفاده کنم یا همین کافیه وادامه بدم؟.......................3.پوستم رو که گفتم دکتر من 24 سالمه بیماری خاص هم ندارم رابطه جنسی هم خیلی زیاد نیست به نظرتون برای کرم روزانه مرطوب کننده که دایم استفاده میشه چی خوبه من الان نیوا میزنم نمیدونم خوبه یا نه اگه پیشنهاد بدین ممنون وهمین طور یک ضد آفتاب مناسب پوستم........................4.برای صورت که فرمودید از پن استفاده بشه برای پوست من کدوم بهتره هرکدوم رو که بگید میخرم برای شامپو بدن یه جایی سیو رو گفتید وفری من من الان نیوا میزنم اگه خوب نیست به نظرتون فقط فری من بگیرم یا چیز خوبه دیگه ای هم هست با توجه به پوست من که پوست بدنم هم تقریبا چربه؟....................5.یکبار دیگه هم پرسیدم همسرم از شامپو تونیک آلپسین استفاده میکنه برای جلوگیری از ریزش مو به نظرتون خوبه؟....................6.کلا با توجه به سن ووضع پوستم به نظرتون کرم خاص دیگه ای مثل ضد چروک یا دور جشم یا کرم روز وشب لازمه یا همون مرطوب کننده که معرفی میکنید ولوسیون کافیه؟.....خیلی خیلی ممنون که وقت میذارید منتظر پاسخ هستم.......
تنیده یاد تو در تار وپودم...
مامان مریمی عزیز حق با شماست . دکترها متاسفانه به اسم زیاد توجه میکنند و فرمول صابون یا کرم ها.در صورتی که در عمل همه چی فرق میکنه. شما پن سبا ممد گرفتی . تبریک میگم که صابون کنار گذاشتی. دستور منو دنبال کن. تا 2 هفته آرایش نکن جز لبها و چشم. کرم سن سی بیو فرت شرکن بایودرما بخر و نگه دار. تا 2 هفته از کرم زینک اکساید 10% روزی 1 بار روی صورتت بمال و زیاد ماساژ نده . بذار خودش جذب شه . و صورتت با پن سبا مد بشور. خیلی آهسته و زیاد تو حموم نمون 10 تا 15 دقیقه. وقتی رفتی بیرون از ضد آفتاب فتوم ای-آر spf50 بزن صورتت. بعد از 2 هفته بیا بگو تا ببینم بعش چی بدم بهت
سلام دکتر سارای عزیز. من پوستم مختلط و دهیدراته است . می خواستم یک کرم روز و شب خوب که قیمتش هم خیلی بالا نباشه بهم معرفی کنید. مرسی .
برای دور چشم هم طبق راهنماییتون لیراک گرفتم و برای شستشوی صورت هم بایودرما .
پروردگارا، همه چیز را به تو واگذار کرده ام و بهترین ها را از تو طلب کرده ام . بادا آنچه تو برایم می بینی همان شود ...

فرناز : کم و زیاد کردن تاثیری نداره ووووووووووووووووووووو: خانومایی که ریزش مو دارند باید از قرص تقویتی استفاده کنند : سلن پلاس شرکت یورو ویتال همگی بخرید و بخورید برای پوست و مو و ناخوناتون بسیار خوب.1. آمپولای قیتو سیان شرکت فیتو مناسب برای موهای نازک و زمان یائسگی و بعد از زایمان به مدت 1 ماه 3 بار در هفته بعد 8 هفته هفته ای 1 بار البته روی ریشه موها
دکتر سارای عزیز واقعا منونم از اینهمه وقت و حوصلهای که برای جواب به تک تک سوالها می ذارین. مشکلی که من دارم اینه که زیر چشمهام پف زیادی داره(فکر کنم بخشی از دلیلش به خاطر این باشه که از 10 سالگی تا دو سال پیش که در 27 سالگی لیزر کردم عینک می زدم) به هر حال هیچ کرمی حتی کرمهای معروفی مثل lancomeنتونستند به من کمک کنند. من تا چند ساعت دیگه عازم دبی هستم و اگه می شه یک کرم عالی برای پف چشمم معرفی کنین تا از اونجا تهیه کنم بی نهایت ممنون می شم. قیمتش هم اصلا برام مهم نیست چون اگه با کرم حل نشه مجبورم گزینه آخر یعنی جراحی رو انتخاب کنم.
نارسی : یه سری کرم و راه حل : چند برش از خیار یا سیب زمینی خام تهیه کرده و در حالی که آن ها را روی محل پف ها قرار داده اید دراز بکشید. پف ها را زیر نظر بگیرید. مثلا ببینید وقتی یک غذای خاص مثل گندم یا غذای شور می خورید یا وقتی در موقعیت خاص مثل اتاق پر از دود قرار می گیرید، پف ها بدتر می شوند یا نه. اگر چنین باشد شما به آن محیط یا ماده خاص حساسیت دارید و باید از آن اجتناب کرده و اثر این دوری گزیدن را بررسی کنید. مارک مواد آرایشی و بهداشتی را که برای چشم تان استفاده می کنید ، مانند آرایش پاک کن ، ریمل ، محلول لنز و ... ، به طور دوره ای تغییر دهید تا اگر به آن ها حساسیت داشتید به آن پی ببرید. خوردن زیاده از حد نمک باعث می شود بدن آب را در جاهای غیر معمول بدن مثل دور چشم نگه دارد که سبب پف کردگی چشم می شود. مصرف زیاد نمک به گردش خون زیان رسانده و باعث می شود رگهای پوست آبی تر به نظر برسند. عضی مواقع بیماری مزمن سینوسی و یا آلرژی دماغی باعث بروز این مشکل می شود. آماس و سپس خالی شدن تورم به صورت ممتد سبب شل شدن پوست می شود و نهایتا تشکیل کیسه می دهد. بنابراین اگر اغلب بینی شما گرفته، استخوان گونه و زیر ابرو درد دارد، چشمان خارش دارد و آبکی است و به نظر می رسد که پف کرده است بهتر است به یک متخصص آلرژی مراجعه کنید. شاید مداوای بیماری های سینوسی و آلرژیک خود به خود باعث رفع پف کردگی زیر چشم شود. تدبیر دیگری که در این زمینه ارائه می شود این است که در هنگام خواب بالشی بزرگ زیر سر قرار دهید تا سر بالاتر از بقیه بدن قرار گیرد و به گونه ای زه کشی از بخش صورت انجام شود. با این روش تورم زیر چشم کاهش می یابد. کیسه چای سبز در این مورد موثر تر عمل می کند زیرا حاوی مواد شیمیایی ضد التهابی به نام EGCG است که مانع از افزایش مایع زیر چشم می شود. اما ماندگارترین روش برای از بین بردن پف چشم، عمل جراحی است که طی آن میله الکترونیکی باریکی در محل پف وارد کرده و باعث ذوب شدن چربی این محل می شود. این عمل با بیهوشی موضعی صورت می گیرد و دو هفته زمان لازم است تا محل جراحی التیام یابد. ضمنا این عمل هزینه چشمگیری در بر دارد. گاهی اوقات پف کردگی چشمها مسئله ای وراثتی است. در این وضعیت به هیچ طریق نمی توانید از شر آن خلاص شوید مگر اینکه از طریق آرایش یا کرم های صورت این پف کردگی را پنهان کنید. و 2 تا کرم : شاید با اینا خوب شدی : پیشنهاد من به شما: 1.کرم دور چشم خاویار محصول دکلره-luxury anti-wrinkle eye creme 15 ml. 2.کرم بایونیک که دوستمون معرفی کردند.
دکتر سارا جون دو تا سوال قبلیمو جواب ندادی البته میدونم سرتون خیلی شلوغه همین جوری هم واقعا ازتون ممنونم. ********* من 32 سالمه پوستم هم خیلی خشکه / 1 به نظر شما کرم چند منظوره کلیون خوبه ؟ خیلی تعریفشو شنیدم میگن هم آبرسانه هم مرطوب کننده و ضد چروک و ... / 2- کنار چشمم خیلی چروک داره به پیشنهاد شما دی اپتی کرم لیراک گرفتم با این کرم درمان میشه؟ 3- من برای پوستم فقط ژل شستشوی صورت بیودرما و لوسیون بچه جانسون و همین کرم دور چشم رو استفاده میکنم چی کار کنم که پوست شاداب و شفافی داشته باشم؟ تو رو خدا جوابمو بدین
2706