2726
راستی من چی استفاده کنم؟؟کرم دکتر ژیلا مرطوب کننده فاقد چربیشو دکتر واسه صورتم و کرم بایودرما واسه دستام داده..چون خیلی خیلی خشک میشد در اثر این قرص...

به نظر شما جانسون بهتره یا فارماسی یا ایروکس؟؟؟؟کرم یا لوسیون یا روغن ؟؟؟؟؟؟کدومشو بخریم و هرکدوم چه مصارفی داره ؟؟؟؟؟من تونر سبامد خریدم...راضیم...بوی خوبی هم داره...راستی من یکساله که پوست صورتم رو با شامپو بچه ایروکس میشورم...فوق العادست...
......
خوشحال میشم جواب منم بدین....من پوستم سفیده....یکی بهم گفت دلیلش تحریک بیش از حد پوستت بوده....آخه این اواخر من به تجویز بچه های نی نی سایت از روشور تو حموم استفاده میکردم...پوستم نازک شده بوده...من غیر گونه هام پوست خوبی دارم
......

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دکتر سارا
این آنیتا عزیز وماری 26 عزیز من معرفی کردم اینجا
اگه میشه کمکشون کنید من شرمندشون نشم
ممنون
4خرداد 92روز سرشار از بوسه خدا *صبا* کمال و رشد کودک از اینجا آغاز می شود؛ از فهم این نکته: او فرزند است نه در بند.
ببخشید دوستان قصد جسارت ندارم
دکتر گفتن به بچه ها معرفی کنید
منم چون راضی بودم از پیشنهاداتش به هرکی که مشکل پوستی داره اینجارو پیشنهاد میدم
4خرداد 92روز سرشار از بوسه خدا *صبا* کمال و رشد کودک از اینجا آغاز می شود؛ از فهم این نکته: او فرزند است نه در بند.
2728
دکتر سارا جون خسته نباشی. ممنون که این کرم را معرفی کردی.میشه بگی از این کرمهایی که لینکشو براتون میزارم کدوم مد نظر شماست و همونطوری که خودتون استفاده میکنین معجزه میکنه؟ (من آلمان زندگی میکنم و این لینکی که میفرستم به زبان آلمانیه)

http://www.google.de/#q=aqua+skin+urea&hl=de&rlz=1W1GGLL_en&prmd=ivns&source=univ&tbs=shop:1&tbo=u&ei=s7pJTbGvBIKdOtPztRY&sa=X&oi=product_result_group&ct=title&resnum=3&ved=0CEQQrQQwAg&fp=5595d4eb0c4acf18

برای تقویت مو و جلوگیری از موخوره چی پیشنهاد میدیدن.
آنیتا جون چه بلایی سرت اومدت احتمالا حساسیت داشتی و پیش چه دکتری رفتی ؟ این ممکنه جاش بمونه. حتما حتما پزشکت عوض کن تا دیر نشده . با این توصیفت با کرم خوب نمیشی . من از نزدیک ندیدم ولی میتونم حدس بزنم. بعضی جوشها میکروبی و قارچی تقریبا بافت پوست از بین میبره و براحتی درمان شدنی نیست.
سانتیا عزیز من گفتم همونی که توش یه ریشه بزرگ داره خوب نخوندین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟یعنی وسطی
سلام دکتر سارای عزیز - واقعا باید بهت گفت خدا قوت

خیلی لطف می کنی که برای همه وقت میذاری و جواب همه دوستانو میدهی

انشاء الله که به زودی مطب بزنی و مجبور نباشی دیگه با دل وروده این جک و جونورای دریایی سروکار داشته باشی
2706