اکثرا تیرگی لب داخلی (labia minora) به دلیل تغییرات هورمونی ، تحریک پوستی و بارداری میباشد . این تیرگی بعد از سن بلوغ ممکن است بیشتر شود . رنگ تیره لب داخلی در سن بلوغ به علت تجمع رنگدانه ملانینی است که به پوست رنگ میدهد . در خانم های بالغ تجمع این رنگدانه ها میتواند بیشتر بر روی نوک پستان ، کلیتر و لبهاى فرج صورت گیرد و در دوران شیردهی میزان آن بر روی نوک پستان بیشتر میشود . لکه های قهوه ای رنگ می تواند بر اثر آلرژی تماسی یا قارچ نیز باشد . در صورتی که بر اثر التهاب و عفونت قارچی باشد میتوان آنرا با درمانهای جلدی علاج نمود . پاره ای از نقاط تیره را با لایه برداری و یا لیزر میتوان بر طرف کرد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
دکتر سارای عزیزم برای زیبائی پوست گردن و از بین رفتن خطهای افقی چی پیشنهاد میدید؟
پولدارى؛ منش است و ربطى به میزان دارایى ندارد گدایى؛ صفت است ربطى به بى پولى ندارد دانایى؛ فهم و شعور است و ربطى به مدرک تحصیلى ندارد نادانى؛ یاوه گویى است و ربطى به زیاده گویى ندارد یار؛ همدلى است و ربطى به همراهى و پر کردن کمبود ندارد دشمن؛ نمایشى از کمبودها و ضعف هاى خویش است و ربطى به بدسرشتى و بدخواهى طرف مقابل ندارد
دکتر سارا جان چرا جواب منو ندادید .؟؟؟
منم گناه دارمااااااا
در مورد ترک های پوست (سینه و ران) بعد از چاق و لا غر شدن یه کرم میخاستم...
میشه راهنماییم کنید

در ضمن پسر کوچولوی یک سال و نیمه ام ابروش شکسته دنبال راههیم که اون شکاف ابروش کمی محوتر و کوچیکتر بشه و یا کلا بره همچین چیزی ممکنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
اگر زن دیگری مرد شما را دزدید، هیچ انتقامی بهتر از آن نیست که بگذارید نگهش دارد!"مردان واقعی دزدیده نمیشوند"[smiley]s/sm_17.gif[/smiley]
سلام ممنونم خانم دکتر موفق و سلامت باشید
دخترکی شاد در من می‌زیست...که چونان شاپرک، به این‌سو و آن‌سو میپرید...خیال پرواز داشت... و آرزوی پروریدن نسلی...پر از غصه شد...از رویاهایش دست کشید...هنوز پا به سن نگذاشته بود که پیر شد...پولکِ بال‌هایش ریخت... پَرپَر شد...
سلام دکتر سارای عزیز واقعا ممنون از این همه لطفت.عزیزم این چند تا لوسیونی که معرفی کردی باید با هم استفاده بشه یا اینکه از یکیشون استفاده کنیم کفایت میکنه؟ من هم پوستم خشکه از ضد آفتاب مای رنگی استفاده میکنم ولی شنیدم کرمهای ضدافتاب رنگی اثر بدی روی پوست داره ممنون میشم راهنماییم کنید.
سلام دکتر جان
شما که کلا" اینجا جواب من و ندادید منم رفتم پیش دکتر جبرعیلی وقت لیزر برای پوستم گرفتم و گفت که مشکلم با لیزر حل میشه و تمام کرم هایی که میزنم رو تایید کرد و گفت از بهترین مارک ها هستند.فقط دو تا سوال داشتم که جواباشون خیلی کوتاه هست ،لطفا" جواب بدید.من اسم مارک seba med رو تا حالا نشنیدم و لی شما گفتید کیفیتشون عالی هست و چون خودتون از نزدیک در جریان محتویات این کرم ها هستید لطفا بفرمایید برای سن 28 سال چه نوع از این مارک کرم رو بگیرم و از کجا میشه گرفت؟با تشکر.
خانم دکتر عزیز مرسی از جوابتون اما متاسفانه سوال من جا موند
من سوال کرده بودم که ایا با لیزر موهای زیر پوستی هم از بین میره یا قبل از لیزر باید اونا رو از زیر خارج کرد؟
و اینکه شما فرمودین برای نواحی حساس از روشن کننده گیاهی فاقد هیدروکینون استفاده کنم
میشه یه چیزی معرفی کنید که تهیه کنم؟
من میخوام و تا آخر امسال به خواستم رسیدم!
صورتم داغون شده؛گریه؛کمک؛
جوش زده بود رو لپم؛جوش بد؛دو سه ماه بود و من الاغم دست نمیزدم که خوب شه؛اما خوب نشد؛خلاصه اینکه یکماهه خوب شده؛جاش قرمز بود؛مثل همیشه گفتم خوب میشه به مرور زمان؛اما چندروز پیش حس کردم جای یکیش رفته تو کمی؛دارم دق میکنم؛این گودرفتگی میمونه؟
......
راستی من از سبامد یه تونر فشینال گرفتم ؛دکتر داروخونه جای شیرپاک کن داد و گفت این برات خوبه؛خیلی خوبه؛فقط من نمیدونم دارم درست مصرف میکنم یا نه؛من همیشه با شامپو بچه ایروکس صورتمو میشورم؛راضیم؛شبا بعد شستشو رو پوستم میزنم و دیگه پاک نمیکنم؛
......
2706