2726
صورتم داغون شده؛گریه؛کمک؛
جوش زده بود رو لپم؛جوش بد؛دو سه ماه بود و من الاغم دست نمیزدم که خوب شه؛اما خوب نشد؛خلاصه اینکه یکماهه خوب شده؛رفتم دکترم و اون تزریق کرد توش؛جاش قرمز بود؛مثل همیشه گفتم خوب میشه به مرور زمان؛اما چندروز پیش حس کردم جای یکیش رفته تو کمی؛دارم دق میکنم؛این گودرفتگی میمونه؟کاش زودتر میرفتم دکتر؛بقیه قرمزیا هم حس میکنم گود شه؛چیکار کنم
......
صورتم داغون شده؛گریه؛کمک؛
جوش زده بود رو لپم؛جوش بد؛دو سه ماه بود و من الاغم دست نمیزدم که خوب شه؛اما خوب نشد؛خلاصه اینکه یکماهه خوب شده؛رفتم دکترم و اون تزریق کرد توش؛جاش قرمز بود؛مثل همیشه گفتم خوب میشه به مرور زمان؛اما چندروز پیش حس کردم جای یکیش رفته تو کمی؛دارم دق میکنم؛این گودرفتگی میمونه؟کاش زودتر میرفتم دکتر؛بقیه قرمزیا هم حس میکنم گود شه؛چیکار کنم
......

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام به همه دوستای گلم.از لطف همتون سپاسگذارم. یه کرم بسیار عالی و یه نکته پزشکی بسیار مهم. ندونستن این نکته میتونه باعث بوجود آمدن مشکلات بسیاری برای سلامتی پوستتون بشه و تا اونجایی که من تو این اتاق دیدم و تو سایت پزشکان دیگه سرچ کردم اکثریت همین نا آگاهی دارن و از نحوه مراقبت پوستشون شناخت کافی ندارن بعضا کرم هایی استفاده میکنند که جدا از نامشون با پوست آنها سازگاری لازم نداشته و باعث التهاب و جوش میشه.اما نکته مهم: عزیزان دقت داشته باشند کرم های آرایشی با طبی و درمانی فرق داشته .مثلا مرطوب کننده لورآل با مرطوب کننده و ضد سرخی نئوستراتا یکی نیست و یه دنیا فرق دارند. کرم های طبی و درمانی فاقد مواد محرک پوستس هستند و کسایی که مشکلات پوست حساس و جوش دارند اگه همین نکته کوچیک ندونند کلی به درد سر میفتند. از کجا میشه فرق ای 2 تا رو فهمید معمولا کرم های درمانی توی ترکیباتشون و روی جعبه و بروشور داخل نوشته شده فاقد مواد محرک پوستی و غیر کومودون زا یا جوش زا.اگه برای پوست حساس یا جوشیتون کرم آرایشی و زیبایی بخرید نه تنها زیبا نمیشوید بلکه صورتی پر از جوش و ملتهب خواهید داشت. حالا کرم: یه کرم قدرتمند و بینظیر برای دور چشم .این کرم یکی از بهترین و توصیه من به شماست: کرم دور چشم sebamed . من قبلا از این برند براتون نوشته بودم ولی این یکی گل سر سبدش.با قیمت بسیار پایین تر از خیلی مارکهای معروف دیگه .چیزی حول و حوش 16 تا 17 هزار تومان. امید وارم همیشه راضی و خوشحال باشید.
دکتر این محصول رو نگفتین چی بود؟

میخوام کرم و لوسیون معجزه آسایی برای ژوستای خشک معرفی کنم که اثر شفا بخشی داشته باشه. البته دوستان که پوست خشک و ترک خورده دارن باید بیان و مشکلشون بگن تا یکی از بهترین ها تو این زمینه رو معرفی کنم .دوستانیکه اینو میخونند لطفا از سایر اعضا کلوپ ها و دوستانشون برای دیدن این تاپیک دعوت کنند تا همه از مزایای این کرم شفا بخش بهره مند شوند.کرمی که میتونه اثر معجزه آسای مرطوب کنندگی و ضد چروک با هم داشته باشه و البته با قیمت پایینش با بسیاری از کرم های فوق گران قیمت برابری میکنه

شما لوسیون بچه جانسون + روغن بدن بچه جانسون رو برای پوست های حساس گفتین که من واقعا متشکرم راحتم کردید از جوش زدن اخه پوست من با کرم یه ذره چرب سریع جوش می زد ولی با جانسون اصلا جوش نزد

می خوام لطف کنین برای سوختن پای بچه یه کرم بگین اخه نی نی خواهرم با اینکه نوع پمپرزش رو هم عوض کردیم باز هم خیلی بد جور می سوزه طفلی
ممنون از زحماتتون

دکتر تو رو خدا جواب بدین
2728
سلام دکتر سارای عزیز ممنون از تاپیک مفیدتون من تازه امروز تاپیک رو دیدم چندتا سوال داشتم اگه لطف کنید پاسخ بدبد ممنون میشم.یکی اینکه نظرتون درباره شامپو وتونیک آلپسین چیه؟ همسرم جلوی موهاش کمی خالی شده وچند وقته داره استفاده میکنه ومیگن کلا برای جلوگیری از ریزش مو خوبه درسته؟اگه پیشنهاد دیگه ای دارید هم ممنون.در مورد خودم من پوست سرم چربه یه مدت هم هست خارش دارم وکمی شوره شامپویهای زیادی امتحان کردم یه مدت هم شامپوی چرب نیوا میزنم ولی خیلی خوب نیست پیشنهاد شما چیه.همینطور یه ضد آفتاب مناسب میخوام.پوست صورتم خدا روشکر بد نیست من خیلی کم جوش میزدم اما یه مدتیه رو پیشونیم مرتب میزنه خوب میشه ودوباره میزنه شما چه پیشنهادی دارید؟
تنیده یاد تو در تار وپودم...
خوب معمولا بعضی خانمها دنبال یه شیر ژاک کن خوب میگردن که رایحه ای مطبوع داشته باشه : منم یکی از خوباش بهتون معرفی میکنم گرچه قدرت پاک کنندگی بایورما h20 نداره ولی تا به حال به کسانی که در آرایشگاه کار میکنند توصیه کردم بسیار راضی بودند: این محصول خوشبو : شیر پاک کن فارماسی " farmasi -در 3 رایحه دلپذیر عزیزانی که ضد آفتاب ارزان خوب میخواهند : ضد آفتاب های سیگل بسیار خوب -آردن بد نیست. عزیزانی که موبر درجه 1 میخواهند : در رده محصولات ایرانی سیگل بسیار عالی/. عزیزانی که شامژو بدن ایرانی خوب میخواهند : سیو با قوطی مشکی بخرید و از خنکیش لذت ببرید.
یک سوال دیگه من جلوی موهام خیلی کم پشت شده البته کم کاری تیرویید دارم و دارو مصرف می کنم برای موهام چه دارویی استفاده کنم یا چه شامپویی بزنم اخه موهام هم خیلی چربه
می شه برای مادر شدنم صلوات بفرستین 
دکتر سارا جون من به گفته قبلی شما کرم دور چشم لیراک خریدم ولی حالا sebamed رو معرفی کردی کدوم بهتره ؟ پوست من خشکه میخواستم آبرسان کیلون بخرم ولی این لوسیون بچه که معرفی کردی این بهتره؟واقعا ممنون از لطفت که اینجا رو ترک نمیکنی و ما رو از اطلاعاتت بی بهره نمیزاری.
2706