2410
2553
عزیزانی که از التهابات پوستی و خارش و سوختگی رنج میبرند میتوانند ار کرم معجزه آسای زینک اکساید 10% مخصوص اصفال استفاده کنند با قیمت 920 تومان. یعنی کمتر از 1 هزار تومان. این کرم نه تنها رطوبتی شگفت انگیز و ماندگار به ژوستتان میدهد بلکه برای سوختگی هی سطحی -عرق سوز -آکنه-التهابات ناشی از لیزر و تسکین دهنده خارش و ....... بسیار موثر باشد.حتما با دیدن اثر معجزه آسای این کرم و قیمت پایین آن متعجب خواهید شد.
میخوام کرم و لوسیون معجزه آسایی برای ژوستای خشک معرفی کنم که اثر شفا بخشی داشته باشه. البته دوستان که پوست خشک و ترک خورده دارن باید بیان و مشکلشون بگن تا یکی از بهترین ها تو این زمینه رو معرفی کنم .دوستانیکه اینو میخونند لطفا از سایر اعضا کلوپ ها و دوستانشون برای دیدن این تاپیک دعوت کنند تا همه از مزایای این کرم شفا بخش بهره مند شوند.کرمی که میتونه اثر معجزه آسای مرطوب کنندگی و ضد چروک با هم داشته باشه و البته با قیمت پایینش با بسیاری از کرم های فوق گران قیمت برابری میکنه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

سلامممممممممممم دکتر چه خوب که اومدید..همیشه به اینجا سر بزنید..دکتر اسکراب اکسفولیاک خوبه.. معتدل کننده پوست واسه پوست مختلط .. مارک دکلاره یا لیراک بهتره؟ مرسیییییییییییییییییی
سلام سارا جون من پوست خیلی خوبی دارم (البته به گفته دیگران) تنها مشکلم سیاهی دور چشممه که یه کرم دور چشم خوب بهم معرفی کنید اصلا کرم دور چشم واقعا موثره یا راههای دیگه ای برای برطرف کردنش باید بکار برد؟
2456
سلام سارا جان
ممنون میشم یه مرطوب کننده عالی معرفی کنید که قبل از آرایش به صورتم بمالم چون کرم پودر روی صورتم حالت پوسته پوسته و خشکی میشه,دنبال یه مرطوب کننده هستم که وقتی زیر کرم پودر میزنم کرم پودر روی صورتم نماسه
CafeMom Tickers پسر گلم 92/10/5 به دنیا آمد. خدایا شکرت
وااااااااااای سلام دکتر جونم همش میومدم تاپیک سر میزدم ولی شما نبودین.امکان داره خرما یا حلوا شکری جوش زا باشه؟من از پن اوریاز استفاده میکنم پوستم خشکه خشک شده.برا شستشوی صورت زل بهتره یا پن و چه مارکی؟البته من پوستم چربه
سلام همه عزیزی خوبم. قبلا از همتون معذرت خواستم که نمیتونم تک تک جوابتون بدم.2 دلیل داره ____1 -وقتم بسیار کم واز همه عزیزان پوزش میخواهم.____2-قبلا دوستان سوالی میکردند و مثلا برای ژوست یا فلان ناراحتی جواب میخواستند و جوابشون میگرفتند و لی دوباره صفحه بعد همان سوالات توسط دیگران تکرار میشد و د.باره مجبور بودم از اول کلی با این ور اون ور بنویسم. برای همین تصمیم گرفتم با توجه به کلی بودن مشکلات و تکرار آن توسط اکثریت هر چند وقت درباره یه مشکل و معرفی چند محصول تاپ بنویسم. اومیدوارم عزیزای که از من نومید شدند منو ببخشند و هر چند وقت این تاپیک بتونه سطح علمیشونو تو زمینه مراقبت و شناختن محصولات جدید بالا ببره.
2714
دوستان گل میخوام محصول قدرتمند جدیدی بهتون معرفی کنم که الرغم قیمت پایینش نقش مهمی در مرطوب کردن پوست و جلوگیری از چروک داره .برای پوست های حساس و بعنوان پایه آرایش بسیار عالی . این محصول خارجیش 4000 تومان و ایرانیش حدود 1500 تومان قیمت داره و دوستان بعد از استفاده شاید هرگز دنبال مرطوب کننده های گران قیمت نروند. عالی بودن کیفیت این محصول بخاطر اینه که برای پوست های حساس ساخته شده و با استفاده چتد باره از این محصول در روز هرگز به استفده کرم های گران قیمت احتیاج پیدا نخواهید کرد. شاید برای خیلی ها ناباورانه باشد ولی این چیزی نیست جز::::::::::::::::::::::::لوسیون بچه جانسون + روغن بدن بچه جانسون. بله دوستان عزیز این محصول استثنایی در واقع برای بزرگسالان طراحی و ساخته شده و بعد از ااستفاده آن احساسی بسیار لذت بخش را تجربه خواهید نمود.دوستانی که کرم های مرطوب کننده گران میخواهند و پوستشان حساس بوده و مستعد ایجاد آکنه و جوش بوده همین حالا با استفاده این محصول به کلیه نیازهای پوستشان پاسخی بزرگ دهند. امیدوارم که از این 2 محصول یعنی روغن بدن و لوسیون بچه جانسون یا مارک ارزان تر آن یعنی فیروز لذت ببرید و نظراتتون براام بنویسید.
دوستان گل میخوام محصول قدرتمند جدیدی بهتون معرفی کنم که الرغم قیمت پایینش نقش مهمی در مرطوب کردن پوست و جلوگیری از چروک داره .برای پوست های حساس و بعنوان پایه آرایش بسیار عالی . این محصول خارجیش 4000 تومان و ایرانیش حدود 1500 تومان قیمت داره و دوستان بعد از استفاده شاید هرگز دنبال مرطوب کننده های گران قیمت نروند. عالی بودن کیفیت این محصول بخاطر اینه که برای پوست های حساس ساخته شده و با استفاده چتد باره از این محصول در روز هرگز به استفده کرم های گران قیمت احتیاج پیدا نخواهید کرد. شاید برای خیلی ها ناباورانه باشد ولی این چیزی نیست جز::::::::::::::::::::::::لوسیون بچه جانسون + روغن بدن بچه جانسون. بله دوستان عزیز این محصول استثنایی در واقع برای بزرگسالان طراحی و ساخته شده و بعد از ااستفاده آن احساسی بسیار لذت بخش را تجربه خواهید نمود.دوستانی که کرم های مرطوب کننده گران میخواهند و پوستشان حساس بوده و مستعد ایجاد آکنه و جوش بوده همین حالا با استفاده این محصول به کلیه نیازهای پوستشان پاسخی بزرگ دهند. امیدوارم که از این 2 محصول یعنی روغن بدن و لوسیون بچه جانسون یا مارک ارزان تر آن یعنی فیروز لذت ببرید و نظراتتون براام بنویسید.
سلام دکتر سارای عزیز
خیلی وقته که منتظرم برگردین بیاین اینجا
ولی خیلی با معرفتید که بعد برگشت دوباره اومدید اینجا مارو راهنمایی کنید ممنونم ممنونم ممنونم منتظر معرفی محصولات مفیدتون هستم
4خرداد 92روز سرشار از بوسه خدا *صبا* کمال و رشد کودک از اینجا آغاز می شود؛ از فهم این نکته: او فرزند است نه در بند.
دکتر این محصول رو نگفتین چی بود؟

میخوام کرم و لوسیون معجزه آسایی برای ژوستای خشک معرفی کنم که اثر شفا بخشی داشته باشه. البته دوستان که پوست خشک و ترک خورده دارن باید بیان و مشکلشون بگن تا یکی از بهترین ها تو این زمینه رو معرفی کنم .دوستانیکه اینو میخونند لطفا از سایر اعضا کلوپ ها و دوستانشون برای دیدن این تاپیک دعوت کنند تا همه از مزایای این کرم شفا بخش بهره مند شوند.کرمی که میتونه اثر معجزه آسای مرطوب کنندگی و ضد چروک با هم داشته باشه و البته با قیمت پایینش با بسیاری از کرم های فوق گران قیمت برابری میکنه

شما لوسیون بچه جانسون + روغن بدن بچه جانسون رو برای پوست های حساس گفتین که من واقعا متشکرم راحتم کردید از جوش زدن اخه پوست من با کرم یه ذره چرب سریع جوش می زد ولی با جانسون اصلا جوش نزد

می خوام لطف کنین برای سوختن پای بچه یه کرم بگین اخه نی نی خواهرم با اینکه نوع پمپرزش رو هم عوض کردیم باز هم خیلی بد جور می سوزه طفلی
ممنون از زحماتتون
صورتم داغون شده؛گریه؛کمک؛
جوش زده بود رو لپم؛جوش بد؛دو سه ماه بود و من الاغم دست نمیزدم که خوب شه؛اما خوب نشد؛خلاصه اینکه یکماهه خوب شده؛رفتم دکترم و اون تزریق کرد توش؛جاش قرمز بود؛مثل همیشه گفتم خوب میشه به مرور زمان؛اما چندروز پیش حس کردم جای یکیش رفته تو کمی؛دارم دق میکنم؛این گودرفتگی میمونه؟کاش زودتر میرفتم دکتر؛بقیه قرمزیا هم حس میکنم گود شه؛چیکار کنم
......
صورتم داغون شده؛گریه؛کمک؛
جوش زده بود رو لپم؛جوش بد؛دو سه ماه بود و من الاغم دست نمیزدم که خوب شه؛اما خوب نشد؛خلاصه اینکه یکماهه خوب شده؛رفتم دکترم و اون تزریق کرد توش؛جاش قرمز بود؛مثل همیشه گفتم خوب میشه به مرور زمان؛اما چندروز پیش حس کردم جای یکیش رفته تو کمی؛دارم دق میکنم؛این گودرفتگی میمونه؟کاش زودتر میرفتم دکتر؛بقیه قرمزیا هم حس میکنم گود شه؛چیکار کنم
......
2706