2703
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
چرا الکی حرف میزنید؟ به تدریج عین اولش میشه...دو سه ماهی حداقل باید صبر کنی. ولی جالب اینجاست تنگ تر میشه داخلش. البته تا مدتی
نبودنِ تو فقط نبودن تو نیست، نبودنِ خیلی چیزهاست...کلاه روی سرمان نمی ایستد! شعر نمیچسبد...پول در جیب مان دوام نمی آورد! نمک از نان رفته!!! خنکی از آب.......ما بی تو فقیر شده ایم مادر💔
2714
ناحیه بخیه خورده که مو نداره

ولی چقدر عجله داری. نکن به نظرم.......من 8 روز بعد از زایمانم هنوز بخیه ها بودن. از روز 9 شروع به افتادن کردن..14 روز بعد از زایمان دیگه بخیه نداشتم
نبودنِ تو فقط نبودن تو نیست، نبودنِ خیلی چیزهاست...کلاه روی سرمان نمی ایستد! شعر نمیچسبد...پول در جیب مان دوام نمی آورد! نمک از نان رفته!!! خنکی از آب.......ما بی تو فقیر شده ایم مادر💔
ببین بخیه های من 20 روز طول کشید تا خوب شد.. پماد الفا عالیه...بزن حتما... مال من که حتی رد بخیه هم نموند. الانم به هیچ عنوان فرقی با قبلش نداره..
وحیده جان شما که تجربه نداری لطفا با اعتماد به نفس اظهار نظر نکن خانمی.
این که میگن گشاد میشه نیاز به ترمیم داره ظاهرش عوض میشه همش حرفه..مگر اینکه بخطه ها پاره بشه کهخیلی کم پیش میاد
آرامشم را این روزها مدیون انتظاراتی هستم که دیگر از کسی ندارمممم...
اره بابا تازه واسه بعضی ها بهترم میشه دختر عموم میگفت تا قبل زایمان نزدیکی واسم لذتی نداشت ودیر به ارگاسم میرسیدم حین زایمان دکترم اونقدر تمیز بخیه زدن ومراقبت کردم که الان واقعا هم من وهم همسرم بیشتر لذت میبریم خانم های سز شده لطفا الکی اظهار نظر نکنین
ماهان خوشمل من عزیز دل مامان وباباش٢٢اذر دنیا اومد وزندکى مارو شیرین وخوشمزه کر خدایا شکرت دوسسسسسسسسسسستتتتتتتتتتتت دارم
2706