2703
2553
سلام دوستان:
مرسی از راهنمایتون ...این ماه 3 روز قبل پری ام و بعد از نزدیکی لکه های خون دیدم...البته تا چند ساعت هم ادامه داشت.دکتر برام نمونه نوشت اما نرفتم از اون روز به بعد "بعد از چندین بار نزدیکی دیگه موردی ندیدم ...به نظرتون موضوع چی بود؟؟؟البته من مطالب خطرناکی در این مورد توی اینترنت خوندم که خیلی نگرانم کرد...
اصلا خودت رونگران نکن!!!!

هیچی نیست...

البته تنهاااااااااااا دلیلی که میتونه باشه اینه که دیواره واژن زخم شده باشه ..

وگرنه هیچ چیزخطرناکی نیس!!!

فقط 7 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
عزیزم ممکنه که زخم داشته باشی. واین هم اصلا مشکل حادی نیست.الان هم اگه بری دکتر معاینت نمیکنه چون پروژه داشتی ممکنه حامله باشی. تا موعد پریودت صبر کن اگه پریود شدی بعد پری برو تا معاینت کنه.
خدایا شکرت.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

هستی جان

خودت رو نگران نکن . ولی پیگیری کن . و هیچ وقت هم به نوشته های سایت ها اطمینان نکن من هم یه بار حسابی روحیم رو باختم و تو اینترنت هزار جور راجع به یه موضوع می تونی نتیجه ببینی پس با اونه قضاوت نکن دوستم و خودت رو مضطرب نکن .
2720
جودی جون
از یه طرف راهنماییش کردی و از طرف دیگه نوشتی به حرف هایی که توی سایت ها مینویسند اطمینان نکن! این دور باطله چون تو خودت هم حرفات رو توی سایت نوشتی
یک کارت دستت بگیر یه طرفش بنویس جمله پشت این کارت درست است. طرف دیگش بنویس جمله پشت این کارت نادرست است و بعد بشین تحلیلش کن
نوشین جان

منطور من این بود که مثلا اگر بری تو گوگل سرچ کنی راجع به مثلا کمر درد هزار جور علت و بیماری و مقاله واست می یاره و این دلیل نمی شه که به اون استناد کنی و چون من خودم قبلا این بلا سرم اومده بود و یه مشکلی رو سرچ کرده بودم و یکی از نشونه های سرطان بود ولی بعدش فهمیدیم که هزارجور نشونه دیگه هم داره و چون هستی جون هم رفته بود از اینترنت سرج کرده بود و نگران شده گفتم که فقط بر اساس اینها خودش رو نگران نکنه و البته ما هم تو این تالارها فقط از تجربیاتمون می نویسیم نه مقالات علمی و تایید شده .
سلام مجدد خدمت تمامی دوستان:
با تشکر از جواب همه عزیزان...البته من بعد از همون دفعه دیگه این جور نشدم.
یک نکته بگم اینکه آقام واریکوسل داره و دکتر گفته بره عمل کنه که هنوز نرفته و می خواهم بیاییم تهران عمل کنه البته نمی دونیم که کدوم دکتر بریم یکی از دوستان توی سایت گفت بریم دکتر پویان (شما نظرتون چیه؟)
و اینکه خودم هم مشکل نامنظمی پری داشتم اما 3 ماه اخیر تقریبا منظم شده بودم تا این سری که هنوز 11 روز گذشته و خبری نیست و تست بی بی چک هم گرفتم منفی بود....
نمی دونم پری نشدنم رو به کدوم دلیل ربط بدم؟؟؟؟؟؟؟؟
با تشکر
موفق باشید
2714