2410
2553
عنوان

مشکل بالا بودن TPO در خون

6233 بازدید | 8 پست
با سلام و عرض خسته نباشید
دوستان TPO خونم 1740 است که می بایستی زیر 50 باشد. دکتر برام قرص لووتیروکسین تجویز کرده بعد از حدود 2 ماه 1470 شد. الان هم که چند ماه گذشته و من هنوز قرص میخورم دوباره آزمایش دادم همون 1470 مونده و تغییری نکرده منم دیگه قرص نخوردم . آیا قابل درمان هست؟ اگر یک زمانی قصد داشته باشم باردار بشوم مشکلی ایجاد میشه ؟ موفق باشید .
حتما باید اینو به حد نرمال برسونی بعد باردار بشی. به یه متخصص غدد خوب مراجعه کن. دوزی که لووتیروکسین برات در نظر گرفتن احتمالا کمه که اثر نکرده. کمکاری تیروئید باعث عقب افتادگی ذهنی می شه در بچه
کلاْ افرادی که ازدواج میکنند دو دسته اند . آنهایی که از جانشان سیر شدند و آنهایی که قصد جان دیگری را دارند

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام خوشگلم.... یه سوال تو نسبت T3 و T4 نرماله یا نه؟
چون من TPO بالا داشتم الانم باردارم دکترم گفت هیچ تأثیر بدی روی جنین نمیذاره فقط باید لووتیروکسین بخوری تا سقط نکنی... الانم روزی نصف لووتیروکسین میخورم و مشکلی ندارم... البته من الان کم کاری تیروئید ندارم و فقط TPO بالا دارم.. T3 , t4 نرمال نشون میده کم کاری نداری...
حتی اگرم داشته باشی روی جنین تأثیری نمیذاره و فقط ممکنه باعث سقط بشه که مصرف دارو جلوشو میگیره... من پیش دکتر حسین پناه رفتم که یکی از بهترین فوق تخصص های غدده... گفت حتی لووتیروکسین هم تا زمانی که تیروئیدت کم کار نشده لازم نیست... اما دکتر زنانم گفت بخوری ضرر نداره و مطمئن تریم.
2720
سلام دوست عزیز (مامان ستیا) ممنون از راهنماییهای خوبت. عزیزم من t3 , t4 , tsh نرماله فقط tpo بالاست . لطف میکنی آدرس یا شماره تلفن دکتر غدد رو برام بذاری ؟
2714
سلام دوست عزیز (مامان ستیا) ممنون از راهنماییهای خوبت. عزیزم من t3 , t4 , tsh نرماله فقط tpo بالاست ...

عزیزم همسرمن مثل سمایت

tpo

229

بقیه نرمال 

دکتر بشما گفت چکار کن 

شوهرم علایمی نداره فقط ریزش مو کمی