2410
2553
عنوان

طرزتهیه کرم کارامل

125502 بازدید | 10 پست
خانوما ببخشید من دیروز از این پاکتهای پودر کارامل گرفتم روش طرز تهیه شو نوشته ولی من منظورش رو درست نفهمیدم میشه طرز تهیه شو برام بگبن..............البته فقط قسمت تهیه سس رو که کف قالب باید ریخت رو نمیدونم............

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
سلام پریسا جون
بله سس رو ته قالب مرد نظرت همینجوری بریز بعد شیر و کارامل که جوشید رو میریزی روی سس بعد هم بذار یخچال نه فریزر همین
زندگی همهمه مبهمی از رد شدن خاطره هاست...
هر کجا خندیدیم...هر کجا خنداندیم...هر کجا خوش بودیم...زندگانی آنجاست...
سلام به همه! کرم کارامل هم خوشمزه تر از ژله‌اس و هم اینکه مقوی‌تر. چون توش شیر داره. البته من مارک فرمند و دراژه رو همیشه میگیرم. دراژه خوشمزه‌تر از فرمنده. و سس هر دو تا مارک آماده‌س.

پریسا جون فکر کنم مارکی که گرفتی (مثل مارک سحرخیز) پودر سفیدی (همون شکر) رو گذاشته که باید با یکی دو قاشق آب تو یه کاسه خیلی کوچیک قاطی کنی و بذاری رو حرارت تا خوب بجوشه تا وقتی که قهوه‌ای بشه.

من روال کلی‌شو میگم: هر یه بسته کارامل، 2 لیوان شیر میخواد. پودر و شیر(سرد) رو تو یه قابلمه باهم قاطی مبکنم و خوب هم میزنم. میذارم رو حرارت و تا زمانی که جوش بیاد، مرتب هم میزنم. وقتی جوش اومد زیرشو کم میکنم و یک دقیقه دیگه هم میزنم و بعد از رو حرارت برمیدارم. سس کارامل (شکر کاراملیزه شده) رو میریزم کف قالب یا کاسه و وقتی مایه کمی خنک شد میریزم روش و میذارم تو یخچال. خوبی کارامل اینه که خیلی زود می‌بنده.

دستور تهیه یه مدل کارامل تزئینی با ژله رو تو وبلاگم گذاشتم. اگه دوست داشتید یه سر بزنید:
www.dastpokhte-man.blogfa.com
2714
سلام به همه! کرم کارامل هم خوشمزه تر از ژله‌اس و هم اینکه مقوی‌تر. چون توش شیر داره. البته من مارک ف ...

سلام. یه سوال کرم کارامل اگر توی کاسه درست کنم یا این قالب های سفت راحت در میاد ازش؟یا باید قالب ژله دزین نرما باشه ؟اگر تو کاسه بخوام درست کنم چرب کنم ظرف وبرای راحت درومدنش؟