بچه ها کسی رد زخم بخیه رو میکرودرم کرده
که بگه چند درصد خوب شده
؟
میخام بدونم واقعا اثرش چه جوری وگرنه توی سایتها عکسهای بیفور افتر گذاشته
خدای خوبم یه پسره سالم و خوشگل دادی شکرت، یه دختره سالم و خوشگل هم ازت میخام، همه با هم با همسری با سلامت و طول عمر شاد زندگی کنیم، بگین امین دوستای خوبم، حاجت روا باشین
من جای جوش هامو میکرودرم کردم واقعا اثر داره لکه های صورتم پاک شدن پوستم نو شده
خدایا عااااااشقتم دوقلوهامو به تو سپردم...خدایا دامن همه منتظرا رو سبز کن من خودم سه سال منتظر بودم.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

البته اینم بگم دکتر من گفت که تنها میکرودرم به تنهایی نمیتونه اثر منه میکرودرم همراه با مصرف کرم اثر میکنه باید تو زدن کرم اراده داشته باشی من الایز روزی دوبار استفاده میکنم کم کم لکه های صورتم دارن کم میشن
خدایا عااااااشقتم دوقلوهامو به تو سپردم...خدایا دامن همه منتظرا رو سبز کن من خودم سه سال منتظر بودم.
2728
ممنون ارکانا جان

جای جوش که یه کم فرو رفتس هم خوب می شه ؟

چقدر طول کشید؟
اَللّــــــهُمَّ صَــلِّ عَلــــى مُحَــــــــمَّدٍ و َآلِ مُحَــــــمَّدٍ و عجل فرجهم http://sanmoro.shopfa.com/
واللا نمیدونم ولی فکر کنم بشه مال من لکه های قهوه ای بود تا حالا دو بار رفتم 7 شهریور بازم باید برم زخماشو فقط اصلا دستکاری نکن بعد دو روز مییوفتن پوست تازه از زیرشون در مییاد