2726
الهی بگردم
مبارکتون باشه ایشالله یه نی نی سالم و صالح خدا بهتون بده
خدا شوشوی مهربونتم برات حفظش کنه و همیشه سلامت باشه و سایش بالا سر تو و نی نی نازت
خدا جون فرشته های کوجولوی آسمانی تو زودتر زمینی کن ، چون مامان و باباهای زیادی رو زمین منتظرن!

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ناجی عزیزم هزار تا بوس برای تو که مامان شدی
با نوشته هات امید دوباره به من و شوشو دادی ایشالا هر چی از خدا میخاهی به تو و شوشوی مهربونت بده
ازت یه کمک میخاستم اگه میتونی آز شوشو رو بخون ببین وضعیت ما طوری هست که بتونیم مصرف قرصها رو شروع کنیم
2728
ما هم تقریبا راه شما رو رفتیم آخرین بار رویان پیشنهاد اهدایی رو داد ولی من قبول نکردم
امروز نوشته هاتو میخوندمو گریه میکردم یعنی میششششششششهههههههه؟؟؟؟؟
تورو خدا جواب منم بده منتظرت میمونم
سلام واقعا مرحبا به پشتکار شوهرت انشالله بچتون صحیح و سالم بعد 9ماه بارداری راحت بیاد بغلتون و جواب صبر و پشتکارتون رو بگیرید.....آمیــــــــــــــــــــــــــــــن
فقط برا منم دعا کن تا مامان بشم
سلام ناجی جون تشکر عزیزم ...............

ناجی جون شوهر من طب هومیوپاتی هم میره ................این قرصا را هم میگیرم ............بعد ازمایش شوشو را برات میزارم .......

راستی 2 تا قرص دیگه هم بود به اسم ول من - فارماتن ...............اینا چی هستن ...............از اینا هم باید بگیرم؟
ناجی اسپرم عزیز سلام

خواستم از شما و همسرتون بخاطر وقتی که صرف کردید و حوصله ای که بخرج دادید کمال تشکر رو داشته باشم .کارتون واقعاً قابل تقدیره .ایشالله به سلامتی نی نیتون به دنیا بیاد.همسر منم تقریبا کارایی مشابه کارای همسر شما انجام داده (حجامت و داروهای گیاهی) ولی از کلرولا و اسپیرولینا استفاده نکرده.میخواستیم الان یه دوره استفاده کنیم فقط یه سوال داشتم که درزمان استفاده از این دو جلبک آیا باید داروهایی مثل سلنیوم ،ویتامین ای ،کلومفن ،ویتامین ث هم میشه استفاده کرد؟همسر من آزو هست البته قبلن یعنی 6 سال پبش آزو نبودو اسپرم خیلی کم داشت و مورفولوزیشم 60% بود. اما الان صفر هست.منون میشم که جوابمو بدین
مرغ باغ ملکوتم نیم از عالم خاک
دوسه روزی قفسی ساخته اند از بدنم
ای خوش آن روز که پرواز کنم تا بردوست
به هوای سرکویش پرو بالی بزنم
سلام نیلوفر جون
این قرصها هم برای تنبلی خودت خوبه و هم شوشو. ایشا الله جواب میگیری

سلام حمیده جون
ممنونم از دعای قشنگت. ایشا الله شما هم به خواسته هاتون برسید

سلام ماه مهر جون
طبق نوشته هات تعداد اسپرم شوشوت صفر نیست ولی خیلی کمه یعنی 800 هزار (چون واحد total sperm count بر حسب میلیون هست ، 0/8 میلیون یعنی 800 هزار). تحرک هم صفره. از همه مهمتر گلبولهای سفید داخل اسپرم شوشوت خیلی زیاده و این نشانی از وجود عفونت و یا التهاب داره که حتما با پزشک برای رفع عفونت و یا التهاب مشورت کن. این قرصها روی شوشوت موثره به خصوص کلرلا که پیشنهاد میکنم بالاترین دوز رو مصرف کنه یعنی هر 6 ساعت 3 عدد بخوره چون کلرلا حاوی یک نوع آنتی بیوتیک طبیعی به نام کلرلین هست که برای عفونت شوشوی تو خیلی خوبه و فرق آنتی بیوتیک موجود تو کلرلا با آنتی بیوتیکهای دیگه اینه که کلرلین عوارض جانبی نداره . در کنارش اسپیرولینا رو هم مصرف کنه هر 6 ساعت یک عدد. ایشا الله که بهبود پیدا کنه

سلام سمانه جون
ایشا الله شما هم هرچه سریعتر مامان بشی و دامنت سبز بشه و خدا یه نی نی شیطون و خوشکل بهت بده

سلام پریسا جون
حتما جواب آز رو بگذار. ول من و فارماتون بیشتر روی تعداد اسپرم تاثیر داشتن ولی ازاونجایی که هم عوارض دارن و هم قیمتشون گرونه فعلا نیازی به استفاده نیست تا ببینیم کلرلاو اسپیرولینا روی شوشوت تا چه حد اثر میگذاره.

سلام شکوفا جون
ممنونم عزیزم. استفاده اون داروها با این دوتا جلبک هیچ مشکلی نداره فقط ویتامین c رو همزمان با جلبکها مصرف نکن و حداقل یک ساعت بعد مصرف جلبکها بخوره (البته اگه مولتی ویتامین هم مصرف میکنه به علت داشتن ویتامین c با فاصله حداقل یک ساعت مصرف بشه چون ویتامین c اثر سم زدایی اونها رو خنثی میکنه)
خـداونــــــــدا ، عجیب به آغوشت از آن سوی فاصله ها خو گرفته ام ، نوازشت را از ما نگیر! @@@@@@@@@@@@@@@@@ تاپیک نتیجه نهایی تمام تجربیات و تحقیقات من: http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1135224
ماه مهر جون آدرس ایمیلم رو فرستادم. هر سوالی داری بپرس تا در حد توان کمکت کنم
خـداونــــــــدا ، عجیب به آغوشت از آن سوی فاصله ها خو گرفته ام ، نوازشت را از ما نگیر! @@@@@@@@@@@@@@@@@ تاپیک نتیجه نهایی تمام تجربیات و تحقیقات من: http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1135224
سلام عزیزم اگه زحمتی نیست آزمایش شو شو رو گزاشتم یه نگاهی بکن ص7
من بخاطر تعداد که صفره مشکل دارم شوشوی تو تعدادش 0 نبود تحرکش 0 بود
من از کجا بفهمم که شوشو تو کدوم دسته از آزو قرار گرفته
2706