2726
عزیزم این ماه منتظر نی نی ام ،البته 6 ساله که منتظرم
اگه نشد روشهای شما رو برای شوشو مو به مو استفاده می کنم
ومطمئنم که ان شاالله بااین راهکارها زود زود نتیجه می گیرم
خودمم هم اسپیرولینا وکلرلا می خورم تا زودتر نتیجه بگیرم .
خیلی خیلی لطف کردی که تجربیاتت رو در اختیار ما گذاشتی خانوم خانومااااااا
اون زمان من قم بودم و موسسه ناباروری رویان تو شهر قم رفته بودم که به ما این پیشنهاد رو دادن.
خوب الآن هم که بد نشده و باعث شده من طبیعی باردار بشم و تجربیات زیادی رو کسب کنم ودر اختیار دوستانم بگذارم.
خـداونــــــــدا ، عجیب به آغوشت از آن سوی فاصله ها خو گرفته ام ، نوازشت را از ما نگیر! @@@@@@@@@@@@@@@@@ تاپیک نتیجه نهایی تمام تجربیات و تحقیقات من: http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1135224

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دوست جونا من فقط صبحها به اینترنت دسترسی دارم باید برم فعلا بای
اگه کسی سوالی داره بزاره . برگشتم جوابشون رو میدم
خـداونــــــــدا ، عجیب به آغوشت از آن سوی فاصله ها خو گرفته ام ، نوازشت را از ما نگیر! @@@@@@@@@@@@@@@@@ تاپیک نتیجه نهایی تمام تجربیات و تحقیقات من: http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1135224
2728
ناجی جون قمی هستی گلم ؟؟؟؟؟؟؟؟
منم قم زندگی می کنم ......

می دونستم،می دونستم ...........
آخه این همه نبوغ فقط در قمی ها پیدا می شه

خونه ی مامانم اینا دقیقا روبروی موسسه ی ناباروری کوثره (بنیاد)
خیلی خوشحال شدم از اشنایی باهات
سلام ناجی جون. خیلی تبریک میگم که باردار شدی اونم طبیعی. خدا رو شکر. از اطلاعاتی هم که گذاشتی ممنون. خدا رو شکر که شوهرت هم اینقدر پیگیر و فعاله. شوهر من که اصلا ... فقط خواستم یه نکته ای رو بپرسم که تو این نتایج اونم قید کردی یا نه؟ اینکه دکترا میگن که اسپرمی که الآن آزمایش میشه ، سه ماه قبل تولید شده ...
سلام ناجی اسپرم عزیز، من امدم تاپیکت و همه را مو به مو خوندم. خیلییییییییییییی گلی ، دستت درد نکنه. از ته قلب برای خوشبختی شما و نی نی و همسرت دعا کردم . دست خودم نیست ولی وقتی میخونم نوشته هاته و فکر میکنم که چه انرژی روحی و چه ... نمیدونم فقط میگم تحسین میکنم . چقدر زحمت میکشی که می ایی و می نویسی بازم ممنونم. عاشقققققتم.
سلا ناجی اسپرم جون کلرولا رو پیدا کردم ولی اسپرولینا رو پیدا نکردم
خدایا خیلی بزرگی از اینکه دل مادرمو شاد کردی سپاسگذارم خدایا دل همه رو شاد کن 26 هفته و 3 روزم خیلی خوشحالم خداجون
گل اطلسی جون شرایط همسر من دقیقا مثل همسر شماست هم بیضه هاش کوچیکن هم تو نمونه برداری هم اسی نداشت
اگه دوست داشتی بیا کلوب من بیشتر با هم حرف یزنیم
http://www.ninisite.com/clubs/detail.asp?clubID=19992
روزگارا: تو اگر سخت به من میگیری، با خبر باش که پژمردن من آسان نیست، … گرچه دلگیرتر از دیروزم، گر چه فردای غم انگیز مرا میخواند، لیک باور دارم دلخوشیها کم نیست زندگی باید کرد….
سلام ناجی جون

اول از هر چیز خیلی ممنون از اطلاعات کاملت ...

ولی یه چیزی اینکه برای کسایی مثل من که چند بار ای وی اف کردن جای سوال داره واقعا که چرا به شما گفتن جنین اهدایی

و دیگه اینکه شما با این اطلاعات کاملتون ازتون بعیده که ندونید که وقتی اسپرم تحرکش صفره به مهنی این نیست که اسپرمها همه مرده هستن نه

چه بسا کسایی بودن که با اسپرم بدونه تحرک درون بافت بیضه ی شوهرشون تو عمل میکرو جواب گرفتن و بچه دار شدن

اگر مرفولوژی صفر باشه اونوقته که شاید هیچ اسپرم زنده ای پیدا نشه

حالا من تعجبم اینه که چرا شما و همسر محترمتون که اینقدر تحقیق کردید هنوز این مورد رو نمی دونید !!!!!!!!

بعد اونوقت شما هیچ نوع درمان علمی یا روش ازمایشگاهی رو امتحان نکردید یعنی ؟؟؟؟

ولی در کل اگه واقعا این قرص ها ی جلبک تاثیر گذار باشه ....خدا خیرتووووووون بده که بچه های این سایتو مطلع کردید

امیدوارم بارداری خوبی داشته باشی و نی نی سالم بیاد بغلت

راستی یکی از دوستان هم یه چیزی پرسیدن و گفتن که تاثیر داروها رو بیضه و اسپرمها دو ماهی طول میکشه ...... راست می گن اخه دکترا می گن هر دارویی که استفاده کنید دو ماه طول میکشه تا اسپرمی رشد کنه و به تکامل برسه بعد بخواد خارج بشه .....اونوقت چجوریه که شما تو سه هفته تاثیرشو دیدید ؟؟؟؟
.........
ببخشید ناجی جون شاید خیلی حالت پرسشی پیدا کرد و لحنم در ظاهر بد می یاد

ولی واقعا اگه خودتم این مشکلات رو داشتی فکر کنم خوب درک بکنی که کسی که چند ساله منتظره و خیلی از راهها رو امتحان کرده دیگه خیلی حساس و دقیق می شه رو شروع یه راه و روش جدید و بی خودی دم به تله نمی ده

امیدوا م درکمون بکنی ...ممنون واقعا
.........
سلام ناجی اسپرم
من واست میل هم دادم قبلا اما اومدم اینجا بام ازت بپرسم
شوهر من 7 ماه پیش عمل واریکوسل انجام داد و اسپرماش مثل شوهر شما از قبل از عملم بدتر شد:
تعداد:12 میلیون،تحرک 40 درصد،مورفولوژی نرمال 2%
الان ما به میکرو فکر میکنیم ولی از وقتی با تو آشنا شدم نظرم تغییر کرده
دوست دارم کلرلا و اسپیرولینا + ول من و فارماتونو مصرف کنه
چون من کیست داشتم باید یک ماهی ال دی بخورم تو اون یک ماه میخوام شوهرم این 4تا قرصو بخوره و بعد بره آز،نظرت چیه؟
البته اینم بگم چند روز پیش شوشو رفت سونوی داپلر از بیضه و تو نتیجه نوشته بود که سایز بیضه ها کاهش پیدا کرده و جریان وریدی خون تو بیضه خیلی کم شده ولی دیگه واریکوسل وجود نداره
.......................................................................................
این کامنت دیروز بود،دیروز رفتیم هم کلرلا و اسپیرولینا روگرفتیم
کلرلا 18650-اسپرولینا 22000
و شوشو از دیشب شروع کردالبته بدون ول من و فارماتن
اگه اوممدی جوابمو بده
امیرحسین عشقه مامان و باباش 25مرداد قدمای کوچولوشو تو این دنیا گذاشت و زندگیه ماروشیرین تر از قبل کرد
سلامممممممممممممم به همگی ببخشید دیر اومدم

آرمیتا جون
نه من قمی نیستم ولی به خاطر کار شوشو 2 سال رفتیم قم تو کلهر خونه اجاره کردیم و بعد 2 سال برگشتیم تهران

آرام جون
من دکتر نیستم ولی خیلی تحقیق کردم. قم هم موسسه ناباروری رویان داره که تو تاریخ 87/6/3 افتتاح شد و 300 میلیون برای تجهیزاتش خرج کردن

گولیخانمجان عزیز ، از اینکه اومدی سرزدی ممنونتم. از طرف من بوسسسسسسسسس

پرند 92 عزیز این قرصها تو بعضی جاها یکم بد گیر میاد اگه بیشتر تلاش کنی حتما پیدا میکنی

باران زندگی عزیز
بگذار برات بیشتر توضیح بدم :

ما 4 نوع اسپرم داریم :
نوع a (حرکت سریع) : با سرعت زیاد حرکت میکنن و مثل یک گلوله تو مسیر مستقیم به جلو حرکت میکنن
نوع b ( حرکت کند) : حرکت به سمت جلو دارن ولی مسیر اونها به صورت منحنی یا خط شکسته هست و یا اینکه سرعتی کمتر از حد عادی دارن
نوع c (غیر پیشرونده) : فقط دم خودشون رو حرکت میدن ولی فاقد حرکت رو به جلو هستن (درجا میزنن)
نوع d (غیر متحرک) : کاملا بی حرکت هستن یعنی مرده محسوب میشن.

مورفولوژی : اسپرم طبیعی یک سر بیضوی منظم داره به همراه قسمت میانی و یک دم مستقیم دراز که با استفاده از دم زدن حرکت میکنه و با استفاده از سرش توی تخمک نفوذ میکنه. اسپرم با شکل غیر طبیعی هم سر گرد ، سر سوزنی ، سر خیلی بزرگ ، دوسر ، فاقد دم یا دمهای شکسته یا به هم پیچیده هست.

اسپرمهای نوع a و b تو حالت طبیعی قدرت بارور کردن تخمک رو دارن با این شرط که تعدادشون از نرم تعرف شده کمتر نباشه

IUI : کسانی که تعداد نوع a و b از حد طبیعی پایینتره و یا موفولوژیشون یکم پایینه اسپرمهای سالمتر و طبیعیتر رو جدا میکنن و پس از شستشو به داخل رحم تزریق میکنن.

IVF : کسانی که تعداد نوع a و b از حد طبیعی خیلی پایینتره و یا موفولوژیشون خیلی پایینه اسپرمهای سالمتر و طبیعیتر رو جدا میکنن و اونا رو تو آزمایشگاه جنین شناسی تو محیط کشت در کنار تخمک قرار میدن تا اسپرم خودش وارد تخمک بشه و اونا رو بارور کنه

ICSI یا میکرو اینجکشن : تو این روش هم اونایی که اسپرم a و b اونها پایینه و هم اونایی که تحرک a+b شون صفره میتونن استفاده کنن به شرط اینکه تحرک نوع c اونا صفر نباشه. تو این روش نیازی به تحرک یا مورفولوژی نداره و یک اسپرم رو پس اول بیحرکت میکنن (در صورت داشتن حرکت) و بعد به وسیه سوزنی بسیار نازک اون رو به داخل تخمک تزریق میکنن.

لازم به ذکره که تحرک اسپرم نوع a و b و c شوشوی من هر سه تا صفر بودن و همشون از نوع d بودن. اونایی که تحرکشون صفره دو دسته هستن یکی اونایی که اسپرم a+b صفره که از اسپرم نوع c اونها تو روش میکرواینجکشن استفاده میکنن یکی هم اونایی که اسپرم a+b+c اونها صفره که فقط اسپرم d میمونه که قابلیت باروری نداره. در ضمن دیروز موقع بارگذاری تاپیک یکم نوشته هام به هم خورد و مورفولوژی شوشو هم صفر بود که اشتباها 14 تایپ شد که الان اصلاحش کردم. درضمن حدود 5 سال پیش که من و شوشو به موسسه ناباروری رویان تو قم مراجعه کردیم و تازه تاسیس شده بود اونجا هنوز روش میکرواینجکشن نیومده بود و فقط IUI و IVF انجام میشد که اون زمان یادمه لیست یک سری از بچه هایی که با این روش به دنیا اومده بودن رو تو تابلو زده بودن

فاطمه ش عزیز و مانوس جون
درسته تولید اسپرم 3 ماه طول میکشه ولی طبق مطالاعات انجام شده و بررسی اسپرم مردان نابارور با بارور به این نتیجه رسیدن که عامل اصلی ناباروری هم توی افرای که تعداد اسپرمشون کمه و هم توی افرادی که کیفیت اسپرمشون پایینه و هم افرادی که هر دو مشکل رو دارن وجود رادیکالهای آزاد تا 100 برابره .
نکته قابل توجه اینجاست که رادیکالهای آزاد در طول مدت سه ماه با انجام تخریب بر روی اونها بر روی تعداد و کیفیت اسپرمها تاثیر میگذارن. یعنی از زمان ساخته شدن اسپرم تا زمان خروج اونها از حملات اکسیداتیو رادیکالهای آزاد در امان نیستن. پس فرایند تخریب به یکباره صورت نمیگیره که پس از درمان سه ماهه به یکباره خوب بشه بلکه تاثیر درمانها سه ماه طول میکشه تا به ماکزیمم و حد نهایت خودش برسه. اثر این جلبکها روی شوشوی من هم تو مدت 3 هفته بود که آز داد و تا الآن به مدت یک ماه و نیم استفاده کرده و برای دیدن نهایت اثرش حداقل باید تا 3 ماه مصرفشون کنه یعنی یک ماه و نیم دیگه.
2706