2726
سلام دوستان همسر من هم مثل همسر خیلی از شماها ضعیف هست و حتی دوبار در رویان میکرو شدم اما ناموفق! امروز روز اول عادت ما هانه ام هست و اصصصصصلا ناراحت نیستم. من سه سال بود دنبال دوا درمان و رویان بودم اما نتیجه نگرفتم. به لطف خدا و ائمه حالم خوبه الان. دلیلش هم اینه که ازشون خواستم اگه بهم بچه نمیدی یا میخوای دیر بدی لااقل صبرش رو بهم بده. من یک ماهه که میرم سر کار و دارم از زندگیم لذت میبرم. با شوهرم میخندم و تفریح میکنم( چیزی که طی سه سال پیش اصلا تجربه نکردم). به نظر من خودتون رو به کاری مشغول کنید و سعی کنید بهش فکر نکنید البته در عین حال برای خودتون و دوستامون دعا کنید تا خدا بهشون بچه بده. اینطوری کمتر کمبودش رو حس میکنید

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام دوستان همسر من هم مثل همسر خیلی از شماها ضعیف هست و حتی دوبار در رویان میکرو شدم اما ناموفق! امروز روز اول عادت ما هانه ام هست و اصصصصصلا ناراحت نیستم. من سه سال بود دنبال دوا درمان و رویان بودم اما نتیجه نگرفتم. به لطف خدا و ائمه حالم خوبه الان. دلیلش هم اینه که ازشون خواستم اگه بهم بچه نمیدی یا میخوای دیر بدی لااقل صبرش رو بهم بده. من یک ماهه که میرم سر کار و دارم از زندگیم لذت میبرم. با شوهرم میخندم و تفریح میکنم( چیزی که طی سه سال پیش اصلا تجربه نکردم). به نظر من خودتون رو به کاری مشغول کنید و سعی کنید بهش فکر نکنید البته در عین حال برای خودتون و دوستامون دعا کنید تا خدا بهشون بچه بده. اینطوری کمتر کمبودش رو حس میکنید
این رو هم بگم که با شوهرم تصمیم گرفتیم اگه خدا تا چند سال دیگه بهموم بچه نداد بریم یه بچه بیاریم بزرگ کنیم. من زندگیم اونقدر قشنگ و کامل هست که نمیخوام چیزی أونو خرابش کنه. حیفه به خدا، خودتون رو داغون نکنید از زندگی لذت ببرید و سعی کنید همسر خوب و انسان مفیدی برای جامعه باشید. از خدا ائمه و امام زمان مدد بگیرید. راستی، اوائل که فهمیدیم مشکل باروری داریم خیییلی بی تاب بودم شروع کردم به زیارت عاشورا خوندن به مدت چهل روز پشت سر هم به همراه چهل لعن و چهل سلامش، بسیار مؤثر بود، این کار رو چند بار( چندتا چهل روز) انجام دادم و واقعا مؤثر بود. این کار رو از خودم انجام ندادم، روایت داریم در طلب حاجت به خوندن چهل روز زیارت عاشورا به همراه چهل لعن و چهل سلامش
2728
خانم محبوب خوشکله و خیلیای دیگه، إینو بدونید خیلیا اینجا مشکل دارن و فقط شماها تنها نیستید، در حق همدیگه دعا کنید تا خدا بواسطه شخص دیگری دعای شما رو مستجاب کنه خیییلی التماس دعا دارم از همگی
ناجی جان میگم نکنه واریکسلش عود کرده؟ رگ پاهاش هم واریس داره دکترش محمد رضا نوروزیه بیمارستان پارسیان پیش کی بریم واسه معاینه مجدد؟ کی برای واریکسل خوبه؟
بزرگترین اقیانوس آرام است خداوندا آرامم کن تا بزرگ باشم
ناجی جان دو نوع قرص ویتامین ث هست یکیش جویدنی و دیگری قرص جوشان بنظر شما کدوم بهتره؟ میشه قرص ویتامین ای و پنتوکسی فیلین با هم خورد و یا سلن پلاس و زینک پلاس با ویتامین ث خورد؟
سلام کسی نیست؟؟؟؟؟؟ نمیتونم برم تو کلوب....... سلام مامان ناجی مهربون خوبی گلم؟ دیگه به دخترات سر نمیزنی؟ نوه عزیزت داره بدنیا میاداااااااا وقت داشتی بیا کلوب یادت نره برام دعا کنی آجی
شکر ؛ خدای را که زیباترین معجزه اش را نصیب ما کرد**
انشاالله بدون هیچ مشکلی فرزندت به دنیا بیاد و باعث گرم تر شدن زندگی تون بشه من هروقت به روزی فکر میکنم که جواب تست حاملگیم مثبت بشه اشک از چشمام جاری میشه... خیلی برای ماها دعا کن
ناجی جون اومدم بگم نرفتم برا iui به جاش قطره ویتاگنوس رو شروع کردم روزی 40 قطره با اینکه من پری هام 18 روزه شده به نظرت مصرفش خوبه؟ تا کی باید بخورم؟قطره و قرص باهم فرقی داره؟ اگه اطلاعاتی داشتی ممنون میشم چند روز دیگه جواب آز آقایی رو برات میذارم ممنون بوس
خدایا: آن ده که آن به
سلام ناجی جوون میشه ازت بخوام یه کم شوهرم رو امیدوار کنی خودت از این جا براش پست بذار شاید اثر کنه.روحیه نداره واسه درمان.کمکمون کن میخوام بدونه که ماها جمع شدیم به هم کمک کنیم باید در اوج مشکل امیدوار باشیم تنبلی میکنه واسه ویتامین ها مستقیم خودشو مخاطب قرار بده. مرسی . میخوام بدونه چقدر برام مهمه. و این رو هم بهش بگو که من چقدر دوستش دارم.دوست دارم بدونه که همه میدونن چقدر برام عزیز و مهمه .بازم مرسی.جواب سوالام یادته نره گلم.
ناجی جوون دستورات درمانی هم بده این که چی برای کیفیت مرفولوژی خوبه ممنون.95 کیلو هست و پشت پاهاش واریس داره گرمایی آب ریاد میخوره اونم یخ .قبل عمل واریکوسل مرفولوژیصفر و یک ماه بعد 25 و دوماه بعد 5 و دوباره صفر.
2706