2733
2734
سلام ناجی جان
هم من هم شوشو داریم جلبکارو میخوریم منتها شوشو هر 6 ساعت 2تا کلرلا و 1 اسپیرولینا میخوره اما من هر 6 ساعت 1 کلرلا و 1اسپیرولینا میخورم هم واسه یه کیست کوچیک تو تخمدان هو واسه تنبلی تخمدان
شوشو الان تقریبا 10 روزه که داره مصرف میکنه و 10 روزه دیگه میره آز،خیلی امیدواریم خداکنه امیدمون نا امید نشه
ولی هر روز به تو دعا میکنیم که لااقل واسه یه مدت امیدو به ما برگردوندی حتی اگه نتیجه هم نداشته باشه
امیرحسین عشقه مامان و باباش 25مرداد قدمای کوچولوشو تو این دنیا گذاشت و زندگیه ماروشیرین تر از قبل کرد
سلام مامان آیسان جون
براتون از صمیم قلب دعا میکنم که جواب بگیرین. باور کن که منم دل تو دلم نیست و منتظرم تا یکی بیاد و اینجا بگه که اون جلبکها روی اسی تاثیر داشته یا نه. خیلی امید دارم تاثیری که جلبکها روی شوشوی من داشته روی شوشوی بقیه دوستان هم داشته باشه. ایشا الله روی کیست و تنبلی خودت هم تاثیر داشته باشه
خـداونــــــــدا ، عجیب به آغوشت از آن سوی فاصله ها خو گرفته ام ، نوازشت را از ما نگیر! @@@@@@@@@@@@@@@@@ تاپیک نتیجه نهایی تمام تجربیات و تحقیقات من: http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1135224

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

انشالله ناجی جون،راستی شوشو داره یه قرص دیگه به نام رویال ژلی هم مصرف میکنه که مال ملکه زنبور عسل هستش،میگن اونم تاثیر خوبی رو اسی داره
ولی با فاصله از جلبکا استفاده میکنه که یه موقع تاثیر بعد رو هم نذارن
حتما حتما 9 شهریور میام و جواب آز شوشو رو میذارم انشالله که تغییر کرده باشه و همه بچه ها امیدوار بشن چون فکر کنم من اولین کسی بودم که این قرصا رو دادم به شوشو قبل از اینکه تو تاپیک بسازی بهم تو ایمیل گفتی و من رفتم خریدم
امیرحسین عشقه مامان و باباش 25مرداد قدمای کوچولوشو تو این دنیا گذاشت و زندگیه ماروشیرین تر از قبل کرد
ناجی اسپرم عزیزم از وقتی که گذاشتی خیلی خیلی ممنونم

عزیزم منو همسری هم 4 ساله که به مشکل نازایی دچاریم عمل واریکوسل هم روی همسری تاثیر خوبی نداشت که هیچ بدتر هم شد یکی دو هفته پیش رفتیم پیش یه دکتر طب سنتی یهس ری اروی واسه من و یه سری هم برای همسری نوشت که داریم مصرف میکنیم از چند روز دیگه هم باید بادکش انجام بدیم می خاستم بدونم مصرف هم زمان داروهای گیاهی و بادکش درمانی با مصرف جلبک ها تداخلی ایجاد نمیکنه؟

باز هم ازت ممنونم دوست من

تو آخرین نتیجه آزمایش اسپرم همسری تعداد 46 میلیون ، حرکت گرید آ 5 درصد و حرکت گرید ب 25 درصد و شکل نرمالش 1 درصد هستش

باز هم از راهنماییت ممنونم عزیزم امیدوارم که بارداری راحتی داشته باشی
2731
سلام به خانمای محترم و عزیز من هر روز میام تا بیشتر امید وار بشم
پیغام هم میزارم امروز میرم میگیرم خواهشا بیایین و مثل ناجی عزیز امیدواری بدین
ایشالا همگی با خبر خوش
من تازه عضو شدم اما جند ماهه مطالب این سایتو می خونم,شوهریه منم واریکوسل داشت و دی ماه عمل کرد اما تعداد اسی ها فرق نکرده,من دقیقا از روزی که ناجی قرصارو معرفی کرد یه سرجی تو اینترنت کردم و همون روز یعنی 25تیر خریدم البته اول فقط کلرلا رو بیدا کردم بعد از جند روز اسبیرولینا هم خریدم و هر دومون مصرف کردیم,شوهری فردا باید از بده خانوما دعا کنید لطفا!!!
2738
سلام دوست جونا ، ما هم امروز قرص کلرلا رو گرفتیم اون یکی رو پیدا نکردیم فردا میریم دنبالش امیدوارم رو همسری من هم تاثیر خوبی داشته باشه

به امید روزی که هممون مامان شده باشیم و فقط حرف از نی نی بزنیم
sheery جون انشالله که آز شوشو خیلی خوب شده باشه و بیای و ماروهم امیدوار کنی
من بشدت منتظرم بیایو نتیجه رو بگی یادت نره ها
2706