2726
عنوان

پایین بودن جفت

| مشاهده متن کامل بحث + 125670 بازدید | 46 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
سلام. ایشالا همتون به سلامتی زایمان کنین...
من هم هفته 15بودم که خونریزی داشتم و البته جفتمم پایین بود.....فقط فقط استراحت....میدونم سخته ...تو این دوران بخصوص ....ولی من ی ماه و نیم کامل استراحت کردم...سرکار نرفتم بیرون نرفتم بیشتر در حالت دراز کش بودم و تمام مسائلی رو که دوستان گفتن توالت فرنگی ...پله ...رعایت کردم... عروسی نرفتم .. خیلی از مهمونی ها رو نرفتم...هفته 25 سونو دادم و جفتم رفته بود بالا ....ولی بازم تا آخر بارداری سعی میکردم رعایت کنم...مسافرت هم نرفتم...
ولی از هفته 30 به بعد اآکواژیمناستیک هم میرفتم که خدا رو شکر مشکلی نبود...

البته خیلی ها بودن و با وجود جفت پایین تا اخرین لحظه سرکار رفتن و .....
ولی من اهل ریسک نبودم....
سلام مامانا
من به خاطر شیطونی های که در هفته 8 داشتم جفتم اومد پایین و یک لک خون دیدم و درد داشتم رفتم سونو بهم گفتن جفت پایین
بعدش رفتم گفتن جفت پایین اما در موقعیت خوبی قرار داره.و داره میره بالا
حالا که هفته 20 یک لک قهوه ای که بیشتر به زردی میرفت به اندازه سفیدی خیلی کم سر ناخون دیدم خودم استراحت کردم و دیگه چیزی ندیدم البته دردم نداشتم مثل دفعه پیش
ممکن جفتم بازم اومده پایین؟
سلام. مننم تو هفته 16 رفتم سونو و برام نوشت قدامی و پایینه. دکترم گفت که از الان نمی شه ام سر راهی رو روش گذاشت به احتمال زیاد بره بالا ولی اگه نرفت نمی تونی طبیعی زایمان کنی. توصیه خاصی هم بهم نکرد. ولی من درد تو قسمت پایین شکمم خیلی دارم.
در ضمن من تو یه شهر جدا از پدر و مادرم زندگی می کنم و مجبورم همه کارامو حتی خرید سیسمونی رو خودم انجام بدم و امکان استراحت به اون صورت برام مقدور نیست.
فاطمه جون خدا با توست بهر حال سلامتی خودت و نی نی از همه چیز مهمتره استراحت کن
من هم جفتم پائینه و لکه بینی داشتم که خیلی ترسیدم دکترم گفته استراحت کنم و جای نگرانی نیست امیدوارم زودتر بره بالا و همه چیز طبیعی پیش بره
سلام، من سه ماهمه بود جفتم پایین اومده بود، دهانه رحمم باز شده بود، انقدر خونریزی کردم که تا اتاق کورتاژ بردنم، ولی خدارو شکر بچم زنده بود ولی گفتن تا صبح میاد پایین، خلاصه فک کنم معجزه شد که نیومد، 1 ماه استراحت مطلق داشتم، اوایل ماه 4 رفتم سونو گفت جفت رفته بالا، 2 روز پیشم که 2 باره رفتم گفت خطر رفع شده و حتی ازش پرسیدم واسه خرید سیسمونی میخوام برم تهران، دکتر بهم اجازه داد، نمیدونم والا برم یا نه
سلام مامانای مهربون
منم مشکل شما ها را دارم در هفته 14 حاملگی بودم که خونریزی کردم خیلی کم سه روز در بیمارستان بستری بودم و 15 روز استراحت مطلق داشتم دکتر گفت جفتم پایین است به من گفت نزدیکی نداشته باشم و کارهام رو با احتیاط انجام بدم و اجازه داد سر کار هم برم ولی دیشب در ترشحاتم یک رگه خونی کوچک دیدم خیلی نگران شدم ولی دیگه چیزی ندیدم برای منم دعا کنید زایمن راحتی دشته باشم
بچه ها این نصیحت رو از من بشنوید و توروخدا بیشتر مواظب باشید.من جفتم پایین بود و دکتر فقط گفت نزدیکی نداشته باش با اینکه همش خونریزی داشتم اصلا بهم نگفت استراحت کنمو انقدر فعالیت نداشته باشم.متاسفانه توی هفته15 دچار زایمان زودرس شدم به خاطر اینکه از پله زیاد رفتم بالا.سعی کنید فقط استراحت کنید و تا وقتی جفتتون پایینه اصلا کار نکنید و زیاد راه نرید
سلام. من هفته ۱۳ یهو خونریزی کردم.فقط خون خیلی رقیق.بافت توش نبود همون موقع دراز کشیدم.سریع هم یه شیاف سیکلوژست گذاشتم...اما بند نمیومد... رفتم بیمارستان.یک شب بستری شدم بهم آمپول پروژسترون زدن که درد هم نداره دوتا آمپول پروژسترون هم دکترم داد برای فردا شبش و یکی هم برای شب بعد بهم هم گفت قرص دفاستون ۱۰بخورم هر ۸ساعت.خونریزیم که کم شد روزی دوتا.بعد که بند اومد روزی یکی و بعد قطع بشه یک هفته استراحت مطلق داد ما اومدیم خونه مامانم چرا؟؟؟؟؟چون من یه دختر ۱۶ماهه دارم!!! عید هم گفت نرو مسافرت ولی شرمندم...من انشاالله میرم!اما با احتیاط...
برای همکاری در فروش در واتسپ به این شماره پیغام بدهید:09353525425                          
2706