2737
2734
عنوان

کلاس نقاشی خلاق

2278 بازدید | 8 پست
سلام دوستان خوبم . می خوام دختر 3 سالو 4 ماهم رو بزارم یه کلاس نقاشی که اینجوری که یه مدل به بچه می دن و اونو به کپی کاری عادت می دن نباشه و از اونجایی که شاغلم بعد از ظهر یا روزای پنج شنبه و جمعه باشه و اگه بشه به صورت خصوصی به دخترم اموزش داده بشه. خیلی خیلی ممنون میشم اگه جایی یا فردی رو سراغ دارین بهم معرفی کنین . اخه دخترم واقعا در این زمینه استعداد داره و متاسفانه ازون بچه هاست که از خودم اصلا اموزش پذیری نداره می خوام از راه درستش بهش اموزش داده بشه.بازم ممنونم دوستای خوبم.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مامان ازی جون اول ببرش موسسه بادبادک تو جردن بعد پیش استادان خوب
هیچ وقت فکرشو هم نمیکردم که ویروس کوچیک کرونا بشه کابوس شب وروز من...😕😕😕😕الهی نیست ونابود بشی ذلیل مرده😤😤😤😤😤
2728
2738
مامان ازی جون مطمئنی!!!اخه دختر من که 1 سالشه کلاسش ساعت4 تا5 بعدم باز دیدم که کلاس بعدی شروع میشه یه بار دیگه زنگ بزن بپرس من تا 4 سال پیش پیشه یه استاد نقاشی خیلی خوب میرفتم خیلی راضی بودم ولی ازاون موقعه ازش خبری ندارم اگه پیدا کنم شمارش رو میزارم کارش تو مدادرنگی و پرتره تک بود واقعا فکر می کردی عکسه نه نقاشی و من هم خیلی پیشرفت کردم ولی به دلایل شخصی دیگه نتونستم برم متاسفانه
هیچ وقت فکرشو هم نمیکردم که ویروس کوچیک کرونا بشه کابوس شب وروز من...😕😕😕😕الهی نیست ونابود بشی ذلیل مرده😤😤😤😤😤