2703
2553
مامانای مهربون من تو مرحله قبل از عمل باز قلب دخترم هستم ، دوستای تاپیکم را گم کردم خیلی بهم امیدواری و آرامش میدادن
دلم میخواد از کوچولوهاتون بگیدبرام...
دخترم سوراخ تو بطن قلبشه که نوبت آنژیو دادن و بعدش گفتن میفرستیم واسه عمل ...
هرگاه قلبتان برای دیگران می تپد ،

فرشتگان برایتان دست تکان می دهند
مامان جون... نگران نباش...نی نی ات چنر ساشه...کی وکجا عملش میکنن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ پسر من سال گذشته که فقط 5 روزه بود...عمل شد...شریان ریوی اش بسته بود... خیلیها اصلا امیدی به زنده بودنش نداشتن...ولی خدا خواست و الان پسرم سالمه...مشکلش هم برطرف شده
مرسی مامان مهربون
این عکس کوچولوی نازته؟
راستش میخوام بدونم دکتر جراح شما کی بود؟ و کدوم بیمارستان عمل جراحی را انجام دادید؟
هدیه من 4 سالشه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
2714
عزیزم... نی نی من بیمارستان دی و توسط دکتر یوسف نیا عمل شده...معروف به پنجه طلا... امیدورارم خدا به این دکتر طول عمر با سلامتی بده که هر روز زندگیش جون چندتا بچه رو نجات میده.... پسر منم یک بطنش کوچکتر بود و به خاطر مشکل شاهرگ ریوی ..ریه اش هم تکامل پیدا نکرده بود... البته یک سوراخ هم که داشت... الان همه مشکلاتش برطرف شده مونده سوراخ که اونم دکتر گفته احتمالا تا 2 سالگی بسته میشه.... شما بیمارستان دی رفتین.؟؟؟؟؟؟؟؟؟ اونجا فوق تخصص های قلب کودکان و نوزادان هستن که خیلی به کارشون مسلط ان... اگه واقعا نیاز باشه ارجاع میدن به جراح پسر من بدون اکسی‍ن نمیتونست نفس بکشه و دائم به اکسی‍ن وصل بود... پس نگران نباش... اگه اون بالایی بخواد...بدترین مریضیها هم شفا پیدا میکنن..بهت گفتم که تقریبا همه از پسر من قطع امید کرده بودن... امیدت به خدا باشه... اگه سئوالی هم داشتی بپرس
سلام عزیزانم منونم از همگی شما
شیواجان دختره نازت مهسای گلمون چطوره؟ تحت نظر دکتره؟
من مدتی نبودم چون اومده بودم تهران، الانم قرارشد واسه آنژیو صدام کننددوباره بیام تهران.
برای کوچولوهایی که همدرد دختره من هستند آرزوی بهبودی دارم و با ماماناشون احساس همدردی میکنم
آره منم بیمارستان دی رفتم دکتر مهرانپور گفتش عمل ضروریه و داریم آماده میشیم واسه آنژیو قبل عمل
از لحظات قبل و بعد عمل و کارایی که انجام دادید بگید برام؟
همه بچه ها باید آنژیو شن؟

سلام سایه جون

مهسا خوبه و تحت نظر دکتراش هست. در مورد آنژیو هم مهسا که آنژیو نشد. کارهای قبل و بعد از عمل هم نمی دونم منظورت چیه؟ من فقط باید تقویتش می کردم که وزن بگیره. آخه مهسا وزنش برای عمل شدن کافی نبود. اگرچه تلاشم هم بیهوده بود و راه به جایی نبرد. امیدوارم بهترین ها برات پیش بیاد.

مامان آرتیمان جان

برای خودت و پسرت آرزوی سلامتی می کنم. خوش به حالت که اینقدر روحیه ات خوبه. برای من هم دعا کن که بتونم در مقابل این مشکل صبوری کنم.
مرسی شیواجان
منظورم از بعد عمل هستش که دقیقا چند روز بعد مرخص شدین و آیا دارو هم میخوره ؟ تا کی دوره درمان براش گذاشتن؟ چند روز یکبار میبرینش پیش پزشک نوابی یا همون جراح؟
ممنونم که از تجاربت واسم میگی...
بهم گفته بودن همه بچه ها قبل عمل آنژیو میشن!!!

سایه جون

مهسا پنجشنبه عمل شد و چهارشنبه هفته بعدش هم از بیمارستان مرخص شد. ولی تو نمی تونی همه بیمارها رو با هم مقایسه کنی. همراه دختر من یک پسری هم عمل شد که از لحاظ سنی و مشکل دقیقا مثل مهسا بود. ولی اون دو روز بعد از مهسا هم بیمارستان بود و مرخص نشده بود. دارو هم که هنوز مصرف می کنه. دوره درمان نمی دونم تا کی هست ولی تا همیشه عمرش باید تحت نظر باشه. الان هر یک ماه یک بار میریم پیش دکتر قلبش برای اکو و بعد هم پیش نوابی. ولی اگر شرایطش بهتر بشه مدت این ویزیت ها طولانی تر میشه.
دوستتون دارم همگی بهم آرامش میدید
آخه منم دوست ندارم با کسانی که برای دخترم دلسوزی میکنند روبرو بشم!
آخه دلسوزی با احساس همدردی خیلی فرق داره
هر زمان فرصت داشته باشم میا م اینجا با دوستای خوبم حرف میزنم و از اطلاعات خوبی که بهم میدن استفاده میکنم. اینجوری تجربه برخورد با موانعی که برام پیش میاد را بدست میارم واسه همین ازتون ممنونم مامانای مهربون

سهراب گفتی:چشمها را باید شست......شستم ولی !.........
گفتی: جور دیگر باید دید.......دیدم ولی !..............
گفتی زیر باران باید رفت........رفتم ولی !.............
او نه چشمهای خیس و شسته ام را..نه نگاه دیگرم را...هیچ کدام را ندید !!!!
فقط در زیر باران با طعنه ای خندید و گفت:
" دیوانه باران ندیده !! "

2706