2410
2553
عنوان

ناراحتی قلبی در کودک هر مامانی هست بیاد تو...

| مشاهده متن کامل بحث + 339862 بازدید | 2448 پست
سلام نرگس جان ممنونم از مهربونیت .مهرانپور دکتر خوبیه . اما 1 سری پیش غفوریان هم ببرش . دختر من الان بستری می بینم که دکتر غفوریان هم سر عمل میره هم بعد عمل خیلی مراقبت می کنه . اما مهرانپور خیلی شیک وپیک میاد 1 سری می زنه میره . هر دو خوبن اما غفوریان خیلی مهربون و پیگیر تر
نگران نباش دختر کوچلوت خوب می شه .
سلام
خوبید؟ مدتی سیستمم مشکل داشت نتونستم بیام ، شیوا جان خانمی چه خبر ؟ خوبی ؟ واسه مهسا جون ابجی یا داداشی اوردی هنوز یا نه !
میبینم مهمون های زیادی اومدن اینجا ؟
هرگاه قلبتان برای دیگران می تپد ،

فرشتگان برایتان دست تکان می دهند

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام به مامان ارغوان جون. من مامان غزل هستم و دخترم بعد از عمل 28 روز توی ای سی یو بود. به خاطر همین با تک تک سلولهام وضعیتت رو درک میکنم. بهت توصیه میکنم امیدت و توکلت رو اصلا از دست نده چون دخترت توی بخش یه مامان سالم میخواد. بقیه کارها رو خدا درست میکنه. موفق باشی.
2720
سلام به مامان ارغوان جون. من مامان غزل هستم و دخترم بعد از عمل 28 روز توی ای سی یو بود. به خاطر همین با تک تک سلولهام وضعیتت رو درک میکنم. بهت توصیه میکنم امیدت و توکلت رو اصلا از دست نده چون دخترت توی بخش یه مامان سالم میخواد. بقیه کارها رو خدا درست میکنه. موفق باشی.
مامان غنوان پیگیر سلامتی دهترت هستم وبراش دعا میکنم
خدا رو شکر که کلیه ش کار کرده
بقیه ش رو هم بسپار به صاحبش.......
ایشا لله بیای زود خبر مرخصیشو بدی
اینها همه اسمش زندگی است...دلتنگی ها....دلخوشی ها.....ثانیه ها....دقیقه ها....حتی اگر تعدادشان به دوبرابر رقمی که برایت نوشتم برسد!!!!!
2714
سلام نرگس جون دکر مهرانپور تشخیصش حرف نداره یعنی اصلا تو کارش اشتباه نمیکنه اما دکتر غفوریان هم خوبه و هم پیگیر خیلی فرقی ندارن ولی عوضش مهرانپور با تجربه تره...نگران نباش اما اگه خیالت رو راحت میکنه پیش غفوریان هم ببر

ساینا جون در مورد دندونپزشکی اگه خیلی اوضاعش بده زودتر با نظر دکتر قلبش اقدام کن چون بعد از عمل برا هر کار دندونپزشکی لازمه قبلش یه عالمه انتی بیوتیک بخوره و این رو تا اخر عمرشون باید توجه کنن
سلام .ممنونم از همه دوستان من و ارغوان کوچلوم . من دیشب بیمارستان بودم . دکتر ها وضعیت کلیه هاشو خیلی وخیم می دانستن اما خدا رو شکر با کار افتادن رفع خطر شد .الان هنوز هر 2 ساعت دیالیز میشه . میزان کراتین باید به 0/5 برسه اما هنوز 2/35 هست که تشخیص اینکه امروز باید 1 دفعه بیاد پایین . خدا رو شکر کلیه اسیب ندیده و شرایط قلب هم خوبه . اما خیلی ورم کرده .اما خدا رو شکر میکنم همین که می دانم زنده است و داره نفس می کشه شاکر خدا هستم . نعمت فرزند سالم بزرگ ترین نعمت هست . قدر همه کودک های سالم را بدانید و با هم برای کودک های بیمار دعا کنیم .
من تو تمام تاپیک ها دنبال می کنم ماجرای ارغوان کوچولو رو و دائم واسش انرژی می فرستم من مادر دو تا بچه ام ولی تمام بچه ها مثل بچه های خودم مورد توجه و محبتم هستن.... مامام ارغوان تنها نیستی ....این روزا تموم میشه ولی تا آخر عمرت قدرش رو بدون اون کوچولو هم خیلی مردونه جنگید تا با تو بمونه و میمونه .... می بوسمش
تمام حقایق بزرگ جهان در ابتدا کفر محسوب میشوند. - جورج برنارد شاو -
سلام انیتا جان خوبین ؟ پسرگلت چطوره بعد از عمل اوضاع چه جوریه ؟ در ضمن دکترش اینو گفته که تا اخر عمر موقع کار دندونپزشکی باید انتی بیوتیک بخورن ؟ آخه واسه چی ؟

مامان ارغوان جان ایشاله بزودی میای و خبرای خوبی بهمون میدی

تو رو خداواسه پسرمنم دعا کنید
سلام

بچه ی منم صدای اضافه تو قلبش داشت که با اکو مشخص شد دو تا سوراخ تو قلبش داره.ایا ناله تو خواب ربطی به بیماری قلبی داره.دکتر گفت نمیتونه به قلبش ربط داشته باشه.ولی من علت دیگه ای رو پیدا نمیکنم.در ضمن پسرم یک ماهشه.سوراخهای قلبش هم یکی 3 میلی و یکی 2 میلی هست ممنون میشم کمکم کنید
سلام . روز همه خوش . امروز 18 روزه خانم کوچلو تو آی س یو هستن . حالش رو به بهبوده از دیشب دستگاه تنفس تغیر دادن . فرق این دستگاه با قیلبی اینه که دستگاه جدید همزمان با ارغوان نفس میکشه اما دستگاه قبلی به جای ارغوان نفس می کشه .و این باعث می شه که ماهیچه های تنفسی ارغوان راه بیوفته . کما کان هیچ کاری جزه دعا از دستمون براش برنمیاد. بازم از همه شما خوبان ممنونم .
مامان ارغوان عزیز خدا را هزار مرتبه شکر که کوچولویه نازنینمون حالش رو به بهبوده ایشالله به زودی مرخص بشه و حالش کاملا خوب بشه از صمیم قلب برای بهبودیش دعا میکنیم شما هم ما رو بی خبر نزار توکلت به خدا باشه ایشالله که خدا همیشه در کنارتون باشه
خداوندا تو خود گفتی که در قلب شکسته خانه داری شکسته قلب من جانا به عهد خود وفا کن .
2706