2726
عنوان

ناراحتی قلبی در کودک هر مامانی هست بیاد تو...

| مشاهده متن کامل بحث + 340765 بازدید | 2448 پست
سلام ارغوان جان
گلم اشکام همین جوری داره میاد می دونم چی می گی من خودم تجربه همچین صحنه ای رو دارم وقتی پسرم 20روزش بود بستری شد وقتی اومدن رگ گیری همچین نگام می کرد که خدا شاهده انگار بهم می گفت که چرا وایستادی بیا منو ازدست اینا نجات بده ولی چی میشه کار قسمت ما هم اینه وای خیلی سخته از خدا می خوام بحق 5 تن همه بچه ها از جمله دختر گلت رو شفا بده عریزم صبور باش

راستی مگه شما مرخصی زایمان نداری که رفتی سرکار
ساینا جان مرخصی داتم تا خرداد اما ارغوان 15 روزش بود . کارم شده بود گریه و زاری خانواده اصرار کردن برگردم سر کار . الانم همین روحیه را هم مدیون همکارای خوبمم . خدا عوضشان بده خیلی مهربانن . ارغوان هم پیش مادر م هست خیالم راحته.
شما هم نگران نباش خدا به کوچلوی نازت تحمل سختی را بده و به خودت صبر. اما تورا خدا کاری از دست من برمایید آمدی تهران در خدمتم.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مامان ارغوان جان یه خبر از دخترت بهم بده بخدا نگرانشم ایشاالله که خیره و روزهای خوبی در انتظارتونه

ممنونم عزیزم اگه خواستیم بیایم تهران حتما در مورد دکتر و ادرس و این چیزا مزاحمت میشم
راستی دکتر ارغوان جان کیه و کدوم بیمارستان عملش کردن؟
2728
سلام ممنونم از یادتون و دعا هاتون . از همه عزیزانم که نگران حال دخترم هستن . امیدوارم حال هیچ کودکی بد نباشه و هیچ مادر و پدری نگران نباشه . ارغوان حالش خیلی بده و شرایط بحرانی بعد عمل را طی میکنه . گفته بودن بعد عمل سخت تر از عمل هست و فقط باید دعا کرد . هنوز به دستگاه وصله . دکتر ارغوان آقای غفوریانه بیمارستان دی و جراحش دکتر ماندگار . واقعا باید از همه شان تشکر خاص کنم برای ارغوان خیلی زحمت کشیدن
سلام به همه ی مامانا من عمو پارمیس 5 روزم دکترا میگن قلبش تک بطنی و بدبختانه الان بیمارستانیه که تجهیزاته قلب نداره و برای یه اکو ساده دستگاه و دکتر از بیرون اومد تا انجام بده خاستیم به بیمارستان رجایی یا طب کودکان یا علی اصغر.....انتقالش بدیم که گفتن جا ندارن و الان تو بخش NICU بیمارستان تهرانپارسه.دیگه نمیدونیم باید چکار کنیم خاهشا لطف کنید راهنماییمون کنید خیلی دلم براش میسوزه..:(((((((
نوگل جان برای سلامتی دخترت دعا میکنم
حتما بیا خبر سلامتیشو بده
شما هم مثل مامانی دیگه چندتا ختم قران وحدیث کسا بذار بقیه هم همراهیت میکنن تا حاجتتو بگیری
اینها همه اسمش زندگی است...دلتنگی ها....دلخوشی ها.....ثانیه ها....دقیقه ها....حتی اگر تعدادشان به دوبرابر رقمی که برایت نوشتم برسد!!!!!
مامان ارغوان جون ، انشاا.. که خدا خودش کمک کنه و دختر نازت زودتر خوب بشه. درکت می کنم و به درگاه خدا دعا می کنم.
عموی پارمیس... بیمارستانهای دولتی همونهایی هست که خودتون نام بردین. اگه دنبال بیمارستان خصوصی هستید ، دی و لاله و پارس هم هست.
سلام ممنونم از همه شما مامان های خوب و مهربان که با دلداری هاتون کمک کردید . دوستتان دارم . خواستم بگم ارغوان هنوزم که تو روز 12 هست تو ای سی یو هست و عملا کلیه هاش هنوز عملکردی نداره . نمی دانم چی بگم . اما فقط به خدا میگم . تو را خدا شفاش بده و نزار بچه کوچکم اینقدر درد بکشه . قبل از دیالیز بالا تختش می رفتم حتی وقتی خواب بود . باهاش حرف می زدم واکنش نشون می داد . اما حالا حتی جان نداره دست یا پاشو تکون بده و روزگارم خیلی تلخ می گذره . انگار به عقربه هاس ساعت چسبیدم . خیلی سخته جای خالی کودکت تو خانه و تو ماشین و تو اغوشت خالی باشه . ....
سلام مامان ارغون جان
عزیزم کاملا درکت می کنم و از خدا شفای ارغوان کوچولو رو می خوام منم این روزها رو گذروندم می دونم جای خای بچه یعنی چی ولی عزیزم امیدوار باش امیدوار پسر من وقتی تو بیمارستان بود هزار جور حرف می زدند می گفتند خونریزی معده کرده کبدش کار نمی کنه و ................ ولی تو رو خدا امیدت رو بخدا از دست نده مطمئنم که حال نی نیت خوب میشه فقط براش دعا کن نذر کن به ائمه توسل کن ایشاله به حق حضرت رقیه دختر نازت خوب میشه این روزها می گذره دیگه اشکام مجال نمی ده بنویسم ولی همیشه به یادتم و براتون دعا می کنم
در ضمن منم برا 12 اسفند وقت اکو گرفتم که پسرم رو پیش دکتر بهمن راستکار ببرم و هم وقت دندانپزشکی برا دندوناش تو رو خدا واسم دعا کنید با این اوضاع اگه برا دندوناش بخوان بیهوشش کنن نمی دونم دیگه چی پیش بیاد
سلام ممنونم . دیروز ظهر زنگ زدم بیمارستان گتن دباره کراتین داره بالا می ره سراسیمه رفتم بیمارستان . وقتی نا امید رسیده بودم بیمارستان . پرستار گفت مامان ارغوان تبریک کلیه ارغوان کار کرده . تورا خدا می بینید به چه روزی افتادم برای چه جیز های خدا رو شکر می کنم . ممنونم از هم شما که با دعا هاتون مارو دلداری دادید . الان کار کرد کلیه خوبه . و دیالز هر 3 ساعت کردن اما قطع نکردن . خدارو شکر می کنم
ساینا جان برای دندان هاش شنیدم بیمارستان مفید جراح و تیم پزشکی خوبی داره . نگران نباش گلم انشا ... چیزی نیست خدا بزرگه و ما فقط باید صداش کنیم تا جوا بمونو بده . پس با همه توان صداش کن
سلام دوستای گلم. از صمیم قلب آرزو میکنم همه فرشته های زندگی همیشه سالم باشن.ساینا جون و مامان ارغوان جون توکل به خدا. انشاالله بزودی بیاین و خبر بهبودی کامل کوچولوهاتونو بدین.
دختر من داره هفت ماهش تموم میشه. سوراخ متوسط دهلیز داره که برای چک آپ اردیبهشت باید ببرمش اکو. دخترم تحت نظر دکتر مهرانپور هست. هیچ دارویی نمیخوره و وزنش هم حدود 9 کیلو هست. شما توصیه دارید برای من و دخترم؟به نظر شما ببرمش پیش یک دکتر دیگه؟دکتر مهرانپور به من گفت احتیاج به هیچ دارو و مراقبت خاصی نیست غیر از چک آپ هر سه ماه یکبار. ولی من نگرانم. دکتر دیگه ای سراغ دارین که دخترمو ببرم پیشش تا خیالم راحت شه؟
2706