2733
2734
عنوان

ناراحتی قلبی در کودک هر مامانی هست بیاد تو...

| مشاهده متن کامل بحث + 341178 بازدید | 2448 پست
سلام ترنم مهربونم...ممنون...عزیز دلم..همیشه خوش باشی
من خدا را در قمقمه آب یافته ام ، در عطر پیچ امین الدوله ، در خلوص برخی کتاب ها و حتی نزد بی دینان . اما تقریباً هیچ گاه وی را نزد آنانی که کارشان سخن گفتن از اوست ، نیافته ام.

سلااااااااااااام چطوری عزیزم خوبی نسیم جونم وای که نمیدونی که چقدر خوشحالم که باران گلم حالش خوبه ، خوب درکت میکنم اون استرس تو مطب و انتظار یعنی چی ؟واقعا خدا را شکر، راستی نسیمم باران الان چه قرص یا شربتی استفاده میکنه؟
خداوندا تو خود گفتی که در قلب شکسته خانه داری شکسته قلب من جانا به عهد خود وفا کن .

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلااااااااااااام چطوری عزیزم خوبی نسیم جونم وای که نمیدونی که چقدر خوشحالم که باران گلم حالش خوبه ، خوب درکت میکنم اون استرس تو مطب و انتظار یعنی چی ؟واقعا خدا را شکر، راستی نسیمم باران الان چه قرص یا شربتی استفاده میکنه؟
خداوندا تو خود گفتی که در قلب شکسته خانه داری شکسته قلب من جانا به عهد خود وفا کن .
عزیزم...باران در حال حاضر روزی یه نصف قرص میخوره به نام دیگوکسین که جمعه ها هم تعطیله و دکترش گفته نخوره...
مرسی که همیشه به یادمون هستی
من خدا را در قمقمه آب یافته ام ، در عطر پیچ امین الدوله ، در خلوص برخی کتاب ها و حتی نزد بی دینان . اما تقریباً هیچ گاه وی را نزد آنانی که کارشان سخن گفتن از اوست ، نیافته ام.

2731
ترنم عزیزم ممنون از لطفت ....
پسرم یک سال وبست ماهشه ودو هفته هست که عمل کرده .بیمارستان دی بود ودکترش هم یوسف نیا که انصافا کارش خوب بود من از پرستارای icu هم پرسیدم که پسرم که عمل شد ولی واقعا برای بچه ها بهترین جراح کدومه توصیشون یوسف نیا بود گفتن حتی مریضایی داشتیم که انگلیس عمل کردن و مجددا نیاز به عمل پیدا کردن وخواستن یوسف نیا عملشون کنه چند وقت پیش هم عمل پیوند داشته ......در ضمن دوستان زمانی برای عمل بچتون انتخاب کنید کهicu خلوت باشه ماه رمضون خیلی خلوت بود و میذاشتن برم کنار پسرم و وارامش بیشتری داشت ...
یک سوال از همه دوستانی که این سایتو میخونن داشتم ،چرا اینقدر در ایران بچه ها با مشکلات قلبی و مغزی وسرطانی به دنیا میان واقعا علتش چیه ؟ مواد غذایی که ما استفاده میکنیم مشکل داره یا ....؟ نمیدونم بعضی از دکترا برای مادرایی که بچه دار نمیشدن دوز داروی زیادی داده بودن که حامله شدن ولی بعد نیاز به بستری شدن واستفاده از دارو در حاملگی داشتن واقعا این همه بی توجهی رو کی جواب میده خواهش میکنم در این مورد شما هم تحقیق کنید شاید سالهای اینده بچه های کمتری دچار این همه درد بشن ....ممنون
بچه ها امروز تولد ملیناست وای نمیدونید از چند روز قبل یه حس خوبی داشتم در کنارشم یهکم بغض ،میگم یه کم که نکنه دخملی از مامانش ناراحت شه و جشن خوشکل تولدش به هم بخوره آخه امروز تولد 2سالگی دخترمه فرشته نازم تولدت مباررررررررررررررررررررررک
بچه ها امروز تولد ملیناست وای نمیدونید از چند روز قبل یه حس خوبی داشتم در کنارشم یهکم بغض ،میگم یه کم که نکنه دخملی از مامانش ناراحت شه و جشن خوشکل تولدش به هم بخوره آخه امروز تولد 2سالگی دخترمه فرشته نازم تولدت مباررررررررررررررررررررررک
ترنم جون پس دخترت متولد 89 بوده... خدا صبرت بده عزیزم... ببخشید فضولی می کنم . ولی می تونم بپرسم چرا دوباره باردار نمیشی؟ این جوری با فکر ملینا خودت رو اذیت می کنی. البته می دونم نمی تونی فراموشش کنی. ولی لااقل سرت گرم میشه و کمتر غصه می خوری
2738
الهی من برات بمیرم ترنم نازم...میدونم خدا اونقدر مهربونه که ترنم رو دوباره میفرسته تو بغلت...مامان مهربون

ممنون از دوستایه خیلی خوبم که همیشه در کنارم هست شیوا جان من اصلا آمادگی یه بچه دیگه رو ندارم با اینکه دلم پر میکشه برایه بچه اما از نظر روحی خیلی خستم اصلا نمیتونم فکرشو بکنم که یه بچه دیگه بازم واکسن و زردی و خیلی مسئولیتهایه دیگه میخوام یه چند مدتی بگذره تا بتونم خودمو یه خورده آماده کنم واسه یه کوچولویه ناز وسالم
ترنم جان خیلی ناراحت شدم که دختر نازت کنارت نیست ولی تولدشو بهت تبریک میگم یک روزی دوباره میبینیش زندگی ما ادما اینور خیلی کوتاهه . خواهش میکنم قصه نخور مطمئنم خدا تو رو خیلی دوست داره .........
pesari عزیزم قربون مهربونیت عزیز دلم بوووووووووووووس ایشالله خدا کوچولویه خوشکلتو برات حفظ کنه
pesari عزیزم قربون مهربونیت عزیز دلم بوووووووووووووس ایشالله خدا کوچولویه خوشکلتو برات حفظ کنه
فوری فوری فوری

سلام
میخواستم بدونم کسی از دکتر میرزاآقایان که جراح قلب اطفال در مرکز طبی کودکان هست اطلاعاتی داره!!! کارش خوبه!!!! و....
دخترم vsd یا همون سوراخ بطن داره که باید عمل بشه لطف کنید راهنمایی کنید و دکترای فوق تخصص قلب که کارشون خیلی خوبه و همچنین جراحهای قلب اطفال خیلی خوب معرفی کنید!×!!
دختر من علاوه بر سوراخ قلب دارای فشار ریه بالا هم هست که کار عمل را حساستر و سخت تر مینه لطف کنید زود راهنماییم کنید!!!!
ممنون ممنون ممنون
فوری فوری فوری

سلام
میخواستم بدونم کسی از دکتر میرزاآقایان که جراح قلب اطفال در مرکز طبی کودکان هست اطلاعاتی داره!!! کارش خوبه!!!! و....
دخترم vsd یا همون سوراخ بطن داره که باید عمل بشه لطف کنید راهنمایی کنید و دکترای فوق تخصص قلب که کارشون خیلی خوبه و همچنین جراحهای قلب اطفال خیلی خوب معرفی کنید!×!!
دختر من علاوه بر سوراخ قلب دارای فشار ریه بالا هم هست که کار عمل را حساستر و سخت تر مینه لطف کنید زود راهنماییم کنید!!!!
ممنون ممنون ممنون
2706