2703
2553
عنوان

ناراحتی قلبی در کودک هر مامانی هست بیاد تو...

| مشاهده متن کامل بحث + 339848 بازدید | 2448 پست
سلام به همه مامانای صبور و مهربون .
مرسی از دلداریتون و راهنماییتون .
اگه خاطرتون باشه گفتم پسرم asd داره . وقتی 4 ماهه بود بردیمش پیش خانم دکتر تفرشی اندازش 6*8 بود الان که 7 ماهشه یه جای دیگه بردیمش اکو گفت سوراخه کوچیک شده و ابعادش 3*4 شده. البته دکتر گفت نیازی نیست قرص مصرف کنه ولی من با دکتر تفرشی تماس گرفتم گفتش چه ربطی داره که سوراخ کوچیک شده باید قرصشو ادامه بدی.من اونو برا بطنش دادم .آخه یکی از بطنهاش کمی بزرگ شده . وای به خدا گیج شدم از دست این دکترهااااااااااا. اون دکتری که تو شهر خودمون بردیمش گفت به احتمال 70 درصد سوراخه بسته میشه و کاملا خوب میشه بطنش هم یه کم بزرگ باشه اشکالی نداره ولی دکتر تفرشی نظر مخالفی دارن. تو رو خدا دعا کنین همه نینیهای گلمون خوب بشن .بعضی وقتها اونقد دلم میگیره مخصوصا وقتی باهاش تنها باشم و حرف بزنم زودی گریه ام میگیره .همش به خدا میگم قلب بچه ام رو خوب کن در عوضش منو بیمار کن .بچه ها خیلی دلم گرفتهههه.خیلی نگران گل پسرم هستم .امیدم به خدای مهربونه . التماس دعا.
ما اولین بار است که تجربه بندگی داریم ولی او قرنهاست که خداست.پس آرام باش...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام ناتالی عزیز..نگران نباش....بد به دلت راه نده...درست میشه...

شمیم عزیز خوشحالم که حال پسرت خوبه...

پونا جان میدونم سخته...ولی شک نکن که صلاح در رفتن نینیتون بوده...

ترنم خوبی خانوم؟

من به امید خدا 7 عازم تهرانم...مثل همیشه واسم دعا کنید با خبرای خوش بر گردم و این اضطراب لعنتی رهام کنه...بدجور به انر ژیهای مثبتتون نیازمندم...
من خدا را در قمقمه آب یافته ام ، در عطر پیچ امین الدوله ، در خلوص برخی کتاب ها و حتی نزد بی دینان . اما تقریباً هیچ گاه وی را نزد آنانی که کارشان سخن گفتن از اوست ، نیافته ام.

2456
باران خوبه خدا رو شکر...اما من تا از مطب دکتر نیام بیرون خیالم راحت نمیشه...
من خدا را در قمقمه آب یافته ام ، در عطر پیچ امین الدوله ، در خلوص برخی کتاب ها و حتی نزد بی دینان . اما تقریباً هیچ گاه وی را نزد آنانی که کارشان سخن گفتن از اوست ، نیافته ام.

باران خوبه خدا رو شکر...اما من تا از مطب دکتر نیام بیرون خیالم راحت نمیشه...

نسیم عزیزم خیلی خوشحالم که دخمل نازمون خوبه ایشالله بری و با خبرایه خوش برگردی
مینایه عزیزم لطفا آدرس تاپیکتو اینجا بزار
ناتالی گلم توکلت به خدا باشه اما حتما پیش چند دکتر دیگه ام برو تا خیالتون راحت بشه
خداوندا تو خود گفتی که در قلب شکسته خانه داری شکسته قلب من جانا به عهد خود وفا کن .
نسیم عزیزم خیلی خوشحالم که دخمل نازمون خوبه ایشالله بری و با خبرایه خوش برگردی
مینایه عزیزم لطفا آدرس تاپیکتو اینجا بزار
ناتالی گلم توکلت به خدا باشه اما حتما پیش چند دکتر دیگه ام برو تا خیالتون راحت بشه
خداوندا تو خود گفتی که در قلب شکسته خانه داری شکسته قلب من جانا به عهد خود وفا کن .
2714
سلام پیوند دهنده قلبها

مامان هدیه و هانی مامان پرهام مامانای فرشته های مهربون کجایید از گلهای خنده هاتون باز حرف بزنید..

دختر منم وی اس دی داره سیزده روزش بود فهمیدم تا سال 1389 شربت مصرف می کرد اما دیگر جواب نداد یعنی سوراخ بطنش کوچکتر نشد نظر انترها در بیمارستان رجایی آنژیو بود اما با دو دکتر از جمله دکتر مهرانپور مشورت کردم گفت سری که درد نمی کنه دستمال نمی بندند مثل بچه عادی باهاش برخورد شه
اما با توجه به این تاپیک تصمیم گرفتم مجددا صبای شش سالمو پیش دکتر تفرشی و نوابی ببرم
از راهنمایی همه مادران بهشتی ممنون برای سلامتی دختر منم دعاگو باشید.
من اومدم...باران خوبه...و دکترش کلا راضی بود...

نسیم جون ، خدا رو شکر که دختر گلت خوبه. امیدوارم همیشه سالم و سرحال باشه
نسرین جون ، دکتر مهران پور هم از دکترای متبحر تو زمینه اکوی قلب هست. فکر نکنم نظر نادرستی داده باشه. اگر چه دکتر دختر من تفرشی هست ولی خب تعریف دکتر مهرانپور رو هم زیاد شنیدم. راستی مگه مشکلی داره که می خوای ببریش دکتر؟؟؟
نسیییییییم جونم خدا را شکر که باران عزیزم حالش خوبه خوبه ایشالله که همیشه خوش خبر باشی و باران گلم همیشه بخنده
مینا جونم چطوره خوبی گلم
نسرین عزیزم ایشالله که دختر گلت به گفته دکتر هیچ مشکلی نداره توکلت به خدا باشه گلم
سلام به همه پدر مادرهای خسته ودل نگرونی که بچه هاشون مشکل قلبی دارن
من نزدیک 2 ساله مطالب این سایتو دنبال میکنم وپسرم مثل همه شما مشکل قلبی داشت ولی الان خوشبختانه عمل کرده وحالش خوبه ...احساس کردم بهتره در مورد بیمارستان ،نحوه عمل و موارد دیگه ای که برامون پیش اومده براتون بنویسم تا شما هم اطلاعات کافی برای بچه های گلتون داشته باشید .
بیماری پسر من تترالوژی فالوت بود که شامل سوراخ بین دوبطن و تنگی رگ 70% بود با 2 عارضه دیگه که به دنبال این بیماری به وجود میاد از بد تولد سیانوز داشت که متوجه این عارضه مادرزادی شدیم دکتر داخلی پسرم مهرانپور بود که بسیار دکتر باسواد و مهربونی هست .راه حل نهایی جراحی بود که میبایست به وزن ایده آل 12 کیلو برسه .که بعد از اخرین اکو تصمیم به جراحی گرفتیم بعد از کلی تحقیق بهترین دکتر برای بچه ها واقعا میتونم دکتر یوسف نیا رو براتون معرفی کنم که توانایی بالایی برای جراحی کودکان داره ..قبل از جراحی باید بچه ها آنژیو بدن تا برای عمل آماده بشن ولی در حال حاضر سی تی آنژیو میشه انجام داد وخطرات آنژیو رو دیگه نداره مثل سی تی اسکنه وخیلی راحته ...برای عمل بچه هاتون باید بگم عمل راحت تر از اون چیزی هست که تصورشو همیشه در ذهنتون دارید 5 تا 7 روز بیشتر در بیمارستان بستری نمیشن روز اول که هیچی نمیفهمن روز بعد از دستگاه جدا میشن ولی اونا رو در حالت خواب نگه میدارن تا حسابی استراحت کنن به احتمال قوی روز سوم هم از icu بیرون میاد ودیگه کنار شماست دردی ندارن ومیتونن غذا بخورن و.....البته بچه ها و توان بدنی وریه هاشون با هم متفاوت هست ولی مطمئن باشید این تفاوت نهایت در یکی دو روزه وبیشتر نیست .
چیزی که خیلی اهمیت داره روحیه شماست که این تجربه کمی سختو با شادی وراحتی پشت سر بذارید باور کنید اسمش بزرگه ولی مثل واکسن زدن میمونه فقط بچه ها بعد از عمل کمی واکنشای عصبی دارن اینم کاملا طبیعی وزود تموم میشه به خدا توکل کنید وحسابی محکم باشید تا هرچی اتفاق خوبه براتون بیفته ....
اگه سوال خاصی دارید مطرح کنید خوشحال میشم بتونم کمکتون کنم ...
pesari عزیزم خیلی خوشحالم که خدا کوچولویه نازتو دوباره بهت برگردوند ایشالله در کنار کوچولویه ناز نازی همیشه شاد باشی راستی گلم پسرت چند سالشه و الان چند وقت از عملش میگذره؟
2706