2733
2734
عنوان

ناراحتی قلبی در کودک هر مامانی هست بیاد تو...

| مشاهده متن کامل بحث + 341186 بازدید | 2448 پست
merci doostane golam.
rastesh chan rooz pish pesaram ra avordam tehran pishe dr. tAFRESHI . BAD AZ EKO GOFTAND BAYAD GHORS MASRAF KONE TA 5 MAHE DIGE. VA GOFTAND FELAN NIAZI BE AMAL NADARE. FAGHAT OMIDAM BE KHODAST . AZ HAMEYE MAMANHAYE AZIZ KHAHESH MIKONAM BARAM DOA KONID TA PESARE GOLAM HAR CHE ZOOTAR KHOOB BESHE. MI BOOSAMETOON . ELTEMASE DOA.
ما اولین بار است که تجربه بندگی داریم ولی او قرنهاست که خداست.پس آرام باش...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ناتالی عزیزم دوست گلم خدا را شکر که پسر گلت به عمل نیازی نداره امیدوارم پسر گلمون هر چه زودتر بهبودی کاملشو بدست بیاره و تو با خبرایه خوب بیایی اینجا آمیییییین
خداوندا تو خود گفتی که در قلب شکسته خانه داری شکسته قلب من جانا به عهد خود وفا کن .
ترنم نازم سلام....همیشه به یادت هستم و از خدای مهربون واست بهترینها رو میخوام....
ناتالی عزیزمک به دلت نگرانی راه نده ....تا الانش خدا کمک کرده بعد از این هم ان شا الله میای و خبرهای خوبتر از این هم میدی....من هم اگه لایق باشم حتمات واست دعا میکنم.....تو هم واسه باران من دعا کن....
من خدا را در قمقمه آب یافته ام ، در عطر پیچ امین الدوله ، در خلوص برخی کتاب ها و حتی نزد بی دینان . اما تقریباً هیچ گاه وی را نزد آنانی که کارشان سخن گفتن از اوست ، نیافته ام.

2728
ایشالله تو این تاپیک از این به بعد فقط خبرایه خوش باشه و مامانایه گل بیانو و از سلامتی کوچولوهایه نازشون بگن
خداوندا تو خود گفتی که در قلب شکسته خانه داری شکسته قلب من جانا به عهد خود وفا کن .
راستی نسیم عزیزم چطوره خوبی خانوم ؟نسیم جونم عکسایه دخمل نازمونو چرا نمیذاری والا ما دلمون یه ذره شد
سلام کسی هست ؟ من تازه این تاپیک رو پیدا کردم و چقد خوبه که پیدا کردم . اینجا همه درد همو میفهمیم
دختر منم مشکل قلبی داره vsd توی اکوهاش جلوی همین vsd یه عدد 7 و خورده ای ( خورده اش رو دقیق نمیدونم ) نوشته ....کسی میدونه این الان برا یه بچه دو ساله با وزن 10/500 خوبه یا بد ؟
من مشهد هستم . اخرین باری که دخترم رو بردم اکو شهریور پارسال بود . دکترش گفت تا شهریور اینده که میشه امسال دیگه لزومی نداره بیارمش ... خیلی میترسم . هر وقت به موقع اکو نزدیک میشه از چند روز قبلش دیگه خواب و خوراک ندارم . همش میترسم اگه این دفعه ببرمش اکو یه وقت نگه ...............
وای حتی دلم نمیخواد بهش فک کنم چه برسه که تایپشون کنم .......
شماها اینجا حتما میفهمین من چی میگم ....... هممون همدردیم .........
سلام دختر منم یه سوراخ کوچیک تو قلبش داره 9 ماهگی که بردمش خیلی کوچیک شده بود ولی گفت تا یه سالگی رفع میشه ظاهرا مشکلی نداره میخوام بدونم اگه فقط سوراخ باشه مشکل خاصی هم هست که در ظاهر نشونه باشه و ادم بفهمه یا نه؟
2738
باران عزیزم vsd زیر 5 خود به خود بسته میشه و هیچ مشکلی نداره و تو ظاهرشونم هیچ مشکلی نداره فقط در مواقعی بی قراری بیش از حد معمول و یا در هنگام گریه سرخی نزدیک به کبودی در غیر این صورت هیچ
سلمایه عزیزم vsd بزرگتر از 5 به پیگیری بیشتری نیاز داره اصلا نمیخوام نگرانت کنم اما به هیچ عنوان این موضوعو سر سری نگیر و به چند تا دکتر دیگه هم نشون بده چون اکو قلب کار خیلی دقیقیه و باید حتما دکترایه متبحر این کارو انجام بدن اگه تهران بودی خیلی بهتر بود
خانمهای گل میشه به منم کمک کنید زنداداشم حامله است تو اکو 33 هفته گفته شده جنین مشکل سوراخ بین بطنی VSD لارج داره همینطور PDA,TOFزنداداشم دوباره اکو کرد گفتن مشکل VSD ,PDA حتما هست ولی TOFرا شک دارن الان هم نوار قلبش خوب نیست بعضی دکترها میگن بردارین بعضی ها میگن نه البته الان دیگه 35 هفته است میخواستم بدونم احتمال زنده بودن این نوزاد چقدره ایا با عمل خوب میشه یا نه در ضمن وزنش خیلی کمه
پونایه عزیزم حتما با چند تا پزشک مشورت کنید چون اگه نوزاد مشکلش زیاد باشه و دکتر خاتمه بارداری رو اعلام کنه به هیچ عنوان شک نکنید البته با چند دکتر متبحر قلب کودکان مشورت کنید چون اگه نوزادی با مشکلات قلبی زیاد بدنیا بیاد جز زجر کشیدن کودک و مادر هیچ ثمره دیگری ندارد راستی عزیزم شما ساکن کجا هستید اگر تهرانید پیش دکتر کیانی هم یه اکویه جنین انجام بدید چون کارش حرف نداره هر چی بگه واقعا دقیقه گلم .یه سواله دیگه اینکه چرا زن داداشتون اکوی جنین انجام داده مگه مشکلی داشتن؟
پونا جون
دختر من مشکلش pda و large vsd بود. موقع تولد هم وزنش کم بود. ببین اگر خدا نخواد برگی از درخت جدا نمیشه. دختر من با عمل مشکلش حل شده. هفته 35 سقط کردن جنین مشکلی رو حل نمی کنه. البته باید دکترش نظر بده. ولی فکر نمی کنم تو این زمان دستور ختم حاملگی داده بشه. توکلتون به خدا باشه.
2706