2726
عنوان

ناراحتی قلبی در کودک هر مامانی هست بیاد تو...

| مشاهده متن کامل بحث + 340499 بازدید | 2448 پست
خدا رو شکر که اینجا خلوت شده ....ان شا الله همه مشکلات برطرف شده باشه.....
من خدا را در قمقمه آب یافته ام ، در عطر پیچ امین الدوله ، در خلوص برخی کتاب ها و حتی نزد بی دینان . اما تقریباً هیچ گاه وی را نزد آنانی که کارشان سخن گفتن از اوست ، نیافته ام.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام پسر من 3 سالشه و تازه فهمیدیم که ASD یا همون حفره بین دهیلز را داره. ما اصفهان هستیم دکتر صبری فوق تخصص قلب کودکان گفت که برو سال دیگه بیارش دو باره اکو اگع بسته شد که هیچ اگه نشد بعد تصمیم می گیریم. حالا من چی کار کنم یه سال صبر کنم. بیشتر کسایی که اینجان نوزاد هستن. ولی بچه من دیگه بزرگه صبر کردن فایده ای هم داره اگه ببرمش تهران چی؟؟؟؟کسی میدونه بهترین متخصص تهران کیه؟؟؟ لطفا کمکم کنید من نمی تونم یه سال با این فکر که بسته می شه یا نه زندگی کنم.
سلام پسر من 3 سالشه و تازه فهمیدیم که ASD یا همون حفره بین دهیلز را داره. ما اصفهان هستیم دکتر صبری فوق تخصص قلب کودکان گفت که برو سال دیگه بیارش دو باره اکو اگع بسته شد که هیچ اگه نشد بعد تصمیم می گیریم. حالا من چی کار کنم یه سال صبر کنم. بیشتر کسایی که اینجان نوزاد هستن. ولی بچه من دیگه بزرگه صبر کردن فایده ای هم داره اگه ببرمش تهران چی؟؟؟؟کسی میدونه بهترین متخصص تهران کیه؟؟؟ لطفا کمکم کنید من نمی تونم یه سال با این فکر که بسته می شه یا نه زندگی کنم.
2728
عزیزم فکر نمیکنم مشکل مهمی باشه چون asd بچه ها خود به خود بسته میشه اما حتما یه دکتر دیگه تهران برو تا خیالت راحت بشه بهترین دکتر تو تهران در رابطه با قلب کودکان دکتر کیانی و تفرشی هستن من شماره دکتر کیانی رو بهت میدم تماس بگیر :
دکتر کیانی :021-88799493
خداوندا تو خود گفتی که در قلب شکسته خانه داری شکسته قلب من جانا به عهد خود وفا کن .
سلام به همه مامانهای مهربون .
پسر من . عزیز دلم . بنیکم 2 ماه و 10 روزشه . دیروز متوجه شدیم که مشکل ASD داره به قطر 7.5 mm . از دیروز اونقدر گریه کردم که ....
مامانهایی صبوری که نی نی هاتون با این مشکل مواجه بودند. لطفا راهنماییم کنید.چکار کنم . به کی دردم رو بگم ...
تحملشششششش نمی تونم بکنم .
9 ماه انتظار بعدش همه چی خوب پیش میرفت . اولین دفعه هست مامان شدم . خیلی سخته. هنوز به هیچکی دردم رو نگفتم . ای خدای مهربون تویی پناه قلبمون . ایمانم به تو هست . مامانهای مهربون خواهش میکنم راهنماییم کنید.
من بوشهر زندگی میکنم ولی اصفهان هم میریم .
لطفا دکتر خوب در اصفهان و تهران معرفی کنید .
التماس دعا .
ما اولین بار است که تجربه بندگی داریم ولی او قرنهاست که خداست.پس آرام باش...
ناتالی عزیز بی تابی نکن و صبور باش انشاالله مشکل حادی نیست....دکتر باران من آقای دکتر سروش غفوریان هستن که ایشون فوق تخصص قلب کودکان و جزء بهترین دکترهای قلب کودک در ایرانه....شماره تماسش02184942634-02188888742

آدرس مطبش هم تهران .بیمارستان دی.خ ولیعصر.سه راه توانیر .طبقه همکف.کلینیک قلب کودکان
من خدا را در قمقمه آب یافته ام ، در عطر پیچ امین الدوله ، در خلوص برخی کتاب ها و حتی نزد بی دینان . اما تقریباً هیچ گاه وی را نزد آنانی که کارشان سخن گفتن از اوست ، نیافته ام.

نسیم جان مرسی از راهنماییت .امیدوارم همه نی نی هایی که بیمارند هر چه زودتر شفا پیدا کنند. ما فقط می تونیم دعا کنیم و امیدمون به خدا باشه .
مامانهای مهربون لطفا اگر باز هم دکتر های خوب دیگری سراغ دارید چه در اصفهان و چه در تهران راهنماییم کنید .مرسیییییییی.
ما اولین بار است که تجربه بندگی داریم ولی او قرنهاست که خداست.پس آرام باش...
سلام ترنم گلم...همیشه به یادتم و بعضی وقتها میام تو تاپیک از دست دادن فرزند و پست هاتو میخونم...نبینم غصه داشته باشی...دلت همیشه شاد باشه......باران هم از دعاهای شما خوبه خدا رو هزار مرتبه شکر

سلام
ناتالی جان نترس همه روز اول استرس دارند وقتی متوجه میشوند کودک نازشون مشکل قلبی داره ،
اینجا همه درک میکنند اما شما نگران نباش و توکلت به خدا باشه تا از امتحانش به سلامتی عبور کنی .
دکتر رویا عیسی تفرشی فوق تخصص قلب اطفال و جراح آقای دکتر محمدعلی نواب شیرازی هم از نظر من عالی هستند در تشخیص بیماری قلب اطفال تهران هستند و مطب دکتر تفرشی حدفاصل خ شیخ بهایی و ملاصدرا جنوبی هستش ساختمان ام آر آی و مطب دکتر نوابی هم خ ولیعصر روبروی صداوسیما و مسجد بلال صداو سیماست
امیدوارم خبر سلامتی قلب کوچک عزیزت را برایمان بیاوری و آمین
هرگاه قلبتان برای دیگران می تپد ،

فرشتگان برایتان دست تکان می دهند
سلام به دوستان خوبم
خدا رو هزار بار شکر عمل ایلیا خوب بود و روزای سخت گذشت
دیروز اخرین چکاپ سال 90 ایلیا پیش دکتر نوابی بود و همه چی خوب بود
الهی شکر
اما به خاطر اون تشنج بعد عمل حالا حالا ها باید دارو بخوره
بازم خدارو شکر که همه چی بخیر گذشت
خدایا خودت حافظ همه نینی ها باش
ناتالی عزیز می دونم روزای خیلی سختی رو می گذرونی اما امیدت به خدا باشه و صبر داشته باش
ایشالا کوچولوت به سلامتی خوب شه و سوراخ بسته شه
این روزای سخت تموم میشه و می گذره امیدت به خدا باشه
2706