2410
2553
عنوان

ناراحتی قلبی در کودک هر مامانی هست بیاد تو...

| مشاهده متن کامل بحث + 339864 بازدید | 2448 پست
سلام عزیزای دل
دلم یا بهتره بگم خورده خورده های دلم براتون تنگ شده بود
پارسال رو چی بگم یادش به خیر شاید بهتر باشه
به هر حال شبای پر اضطرابی بود علی من و نینی های ناز شما و نگرانی های همیشگی مادرها
انشاال.. خدا همه ی نینی های ناز رو شفای کامل بده
راستی شنیدم مامان پرهام بارداره انشاال.. مبارک باشه روی ماه پرهام هیچ وقت یادم نمی ره
التماس دعا
خدایا بچه هام رو به خودت میسپرم به خوده خوده خودت
خدا را شکر شمیم جان که پسر نازمون عمل و با موفقیت پشت سر گذاشت توکلت به خدا باشه ایشالله این روزایه سخت به سرعت تموم بشه و تو شاهد خنده هایه پسر گلت باشی
خداوندا تو خود گفتی که در قلب شکسته خانه داری شکسته قلب من جانا به عهد خود وفا کن .

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام
شمیم جون ، خدا رو شکر که ایلیا کوچولو عملش با موفقیت سپری شده.
در مورد سوالی که کردی باید بگم دختر من هم خیلی عرق می کنه. منم از دکتر پرسیدم ولی گفت مشکلی نیست. حتی گفت شاید به خودتون رفته و گرمایی هست. که در مورد ما درست بود و دخترم به شوهرم رفته... هنوز هم وقتی شیر می خوره یا می خوابه خیس عرق میشه. خدا رو شکر که مشکلی نیست.
در مورد سوال دومت من تجربه ندارم. امیدوارم که مشکلی نباشه.
مامان علیرضا ... مرسی از خبرت. مامان پرهام که دیگه به ما سر نمی زنه. پس شاید دلیلش همین بوده.. ایشاا.. که سلامت باشه. گل پسرای خودت چطورن؟ خوبن؟
سلام دوستان من

علی من رفت و هنوز غمش روی دلمه

روزی نیست که یاد بیمارستان و بچه های اونجا و علی جونم نیوفتم

هنوز نتونستم آروم بشم...

خدایا به همه بچه های مریض شفای خیر بده و به ماماناشون صبر و تحمل زینب گونه

2720
زیبایه عزیزم الهی قربون اون دلت بشم جز تحمل هیچ کاری نمیشه کرد میدونم سخته واقعا یاد اون روزا آدما داغون میکنه اما بازم توکلت به خدا باشه ایشالله علی کوچولو برایه مامان گلش از خدا طلب آرامش کنه آمییییین
خداوندا تو خود گفتی که در قلب شکسته خانه داری شکسته قلب من جانا به عهد خود وفا کن .
زیبا جان خدا بهت کمک میکنه....چون باتو هستش......ترنم جان سلام ...نمیدونم شانس منه هر وقت من میام تو نیستی یا برعکسش.......راستی تاریخ دکتر دکتر باران مشخص شد ساعت 1.45 دقیقه روز 9 بهمن یعنی مصادف با تولدش.....خدا جون تو رو خدا تو روز تولد باران بذار با

خیال راحت از تهران برگردم......خدا جون کمک کن همه چی رو براه باشه و دکترش خبرهای خوبی بهم بده.......واسم دعا کنید مثل همیشه.......این

روزها خیلی داغونم
من خدا را در قمقمه آب یافته ام ، در عطر پیچ امین الدوله ، در خلوص برخی کتاب ها و حتی نزد بی دینان . اما تقریباً هیچ گاه وی را نزد آنانی که کارشان سخن گفتن از اوست ، نیافته ام.

نسیم عزیزم توکلت به خدا باشه ایشالله روز تولد باران عزیزم با خبرایه خوش به شهرتون بر گردی گلم
نسیم جان به فال نیک بگیر عزیزم انشاال.. خدا می خواد کادوی تولد باران عزیزمون رو بهت بده با خبرای خوبببببببببببببببببببببببببببببببببب انشاال...
خدایا بچه هام رو به خودت میسپرم به خوده خوده خودت
2714
سلام
مامان ایلیا خدا به همراهت تو این زمان دشواری که هستی و بعضی از ما هم اونو پشت سر گذاشتیم و الان که یادمون میوفته تنمون میلرزه و هزاربار خدارو شکر میکنیم که همه چی ختم به خیر شد ،و برای اونایی که این راه رو در پیش دارن هم از ته دل دعا میکنیم ،راستش عرق کردن هدیه هم زیاد بود و الان هم گاهی به همین حالت دچار میشه و لباس تنش خیس میشه اما دکترا میگن مهم نیست و به هر حال حتما همین طوره خواهر ، پس نگران نباش به قول شیواجان من هم از تنفس عمیق اطلاعی ندارم که چطور و چرا به این حالت کوچولوی شما نفس میکشه اما با دکترش حتما مشورت کن ولی فکر میکنم چیزی نباشه و برطرف شه چون به هرحال عوارض عمل کم که نیست گلم اما هدف سلامتی نهایی این بچه هاست که از خدا میطلبیم آن را.
مامان باران خدا نگهدارتون هست و فقط داره امتحان میگیره که ببینه ما بازم شکر میکنیم یا میگیم چرا ما ؟ یا خدای ناکرده ناشکری کنیم و بگیم چرا بچه من ؟؟ اینا همش را به پای امتحان بذار که خودش اونو و سلامتیش را بهت برگردونه ان شاا...
مامان علیرضا واسه قلب مهربونت دلم تنگ شده بود چون درس میخونم کمتر میام اینجا اما دلتنگتون هستم و همیشه ی خدا از راه دور همتون را دعا میکنم و یاد کوچولوهای نازت که میوفتم میگم خدا یارت باشه همیشه که فقط یاد اون آرامش دل خسته یک مادر میتونه باشه...
شیواجان از لادن جان یا بقیه مامانا خبری ندارید؟ همگی خوبند؟ مهسا جونم خوبه ؟ دارویی هم مصرف میکنه این گل ما؟؟
هرگاه قلبتان برای دیگران می تپد ،

فرشتگان برایتان دست تکان می دهند
نسیم عزیزم چطوری گلم باران جون چطوره الان کجاییییی اومدی تهران زود زود بیا اونم با خبرایه خوش
سلام من اومدم با خبرهای خوب

اول از همه سر تعظیم فرود میارم

برای تمام کسانی که

من و باران رو فراموش نکردند و

تو این روز به فکر من بودند

دکتر باران از وضعیت قلب باران خیلی راضی بود

و گفت شرایط قلبش

خوبه خدا روشکر و دریچه قلب باران نسبت به

6 ماه پیش تنگ تر نشده........

و این یک خبر خیلی خوشاینده .....

گفت برید 6 ماه دیگه بیاین برای ویزیت

از اینکه به دعاهای خودتون در مورد باران ادامه میدید با این دلهای

پاکتون

سپاسگذارم

ارادتمند همه شما دوستای گلم نسیم
من خدا را در قمقمه آب یافته ام ، در عطر پیچ امین الدوله ، در خلوص برخی کتاب ها و حتی نزد بی دینان . اما تقریباً هیچ گاه وی را نزد آنانی که کارشان سخن گفتن از اوست ، نیافته ام.

واااااااااااااااااااااای عزیز دلم نسیمم خیلی خوشحالم که با خبرایه خوب برگشتی واقعا از ته قلبم خوشحالم امیدوارم همیشه خبرایه خوش بشنوی و شاد باشی باران گلمو ببوس
سلام ترنم.....مرسی از دعات .....هنوز هستی اینجا؟

2706