2726
سلام دوستای خوبم
من و شوشو با هم نسبت فامیلی داریم و چه فامیلی .....
از روز مهربرون اختلاف داشتیم و هر چی پیش میره دعواها فاصله ش زیاد میشه، دلیل ش بی اهمیت تر و شدتش خییییلی بیشتر
درگیریهامون اونقدر زیاد شد که تو ماه 5 من را باور کنید به خاطر کوچکترین موضوعی زد و از خونه انداخت بیرون

یه چیز جالبی که تو زندگی من وجود داره اینه که ما وقتی با هم خوبیم خییییییییییییلی خوبیم . تو محبت کردن به هم سبقت میگیریم و به جایی میرسیم که اصلا نمیتونیم بدون هم نفس بکشیم

ولی از دست فامیل، که هیچی نمیفهمن و همیشه تو دعواهامون یه رد پایی از اونا هست

دعوای آخری باعث شد تپش قلب شدید بگیرم، باور کنید بعضی وقت ها سر کار صندلی کامپیوتر را تکون میده
رفتم دکتر قلب و گفت این تپش خیلی هم بدون دلیل نیست بعد از اکو فهمیدن دریچه قلبم گشاد شده الان هم ایندرال میخورم که یکمی بهتر شدم

شوشو نمیدونه چی شده یک ماهه من خونه مامانم هستم و تنها دو بار بهم اس ام اس زده

شما جای من باشید چیکار میکنید دکتر میگه بچه تهدید نمیشه ولی اگه تو استرس بمونی من زایمان خوبی را برات تضمین نمیکنم
اگه جای من بودید چه جوری خبر را بهش میرسوندین؟ دفعه قبل که بهش گفتم باید برم اکو تو جواب اس ام اس زد نه بابا مردم از خنده....
آدم بدی نیست ولی همه میدونن بداخلاقه. وقتی قهر میشه حاضره همه چیز زندگی را فدا کنه

در ضمن بگم که با اینکه در شرایط سختی هستم اصلا از داشتن نی نی ناراحت نیستم
فکر میکنید باید چیکار کنم ؟ اونقدر صحنه بدی را برام اونشب بوجود آورد که اصلا دلم نمیخواد برم خونه و از طرفی هیچ کس مثل شوشو نمیتونه آرومم کنه

میخوام این سری بدی کارش را بهش بفهمونم ولی صبرم تموم شده استرس داره از پا درم میاره

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

لیلی جون مامانم استاد دانشگاه است خیلی فکرش بازه اصلا تو کار من دخالتی نمیکنه ولی این سری خیلی بهش بر خورده هم به خاطر شرایط من هم به خاطر اینکه شبی که خودش زنگ زد مامانم بیاد منو ببره رفت طرف مامانم که اونو هم بزنه که من از حال رفتم
2728
به نظرم خیلی کار اشتباهی کردی رفتی خونه مامانت آدم اگر هم دعواش بشه و قهر کنه باید توی خونه خودش بمونه اینجوری خیلی راحت تر میتونی باهاش کنار بیای ولی اگر ول کنی بری فقط مشکلت رو کش دادی و هیچ کمکی به حل کردنش نمیکنه.
خدایا با هر نفس که می آید و می رود تو را شکر دوست دارم در هر نفس به یاد تو باشم
من با نظر روح باران موافقم ... صبر کن
گر صبر کنی ز غوره حلوا سازی
مـــــــن ... عاشق نیستم ... فقط گاهی حرف تو که می شود ... دلم مثل اینکه تب کند ... گرم و سرد می شود ... آب می شود ... تنگ می شود ... اینکه عشق نیست ... هست ؟؟
درسته که نباید زود قهر کنی بری خونه مامانت ولی به نظر من یه جاهایی یه چیزایی لازمه
این دیگه خیلی بی معرفتیه که تو ماه 5 بارداری بزننت و بندازنت بیرون ... تازه بخوان مامانتم بزنن
مـــــــن ... عاشق نیستم ... فقط گاهی حرف تو که می شود ... دلم مثل اینکه تب کند ... گرم و سرد می شود ... آب می شود ... تنگ می شود ... اینکه عشق نیست ... هست ؟؟
غرور رو بذار کنار براش مسایلی رو که پیش اومده با اس ام اس بگو تشخیص پزشک و...ببین واکنشش چیه بگو دکتر در مورد استرست چی گفته
http://www.taranomemehr.blogfa.com **وبلاگ ترنم مهر** ادرس کلوپ بنیاد نیکوکاری http://old.ninisite.com/clubs/detail.asp?clubID=19528 اللهم صل علی محمد وال محمدو عجل فرجهم
صبر کن تا بیاد دنبالت و تا اون موقع بشین به این فکر کن که چه رفتار هایه درستی بعدا باید انجام بدی .نه شور شور باشید نه بی نمک نمک.بعدش هم برید مشاور فکر کن اون بچه معصوم بیاد و شما دوتا بخواید این کارا رو بکنید اون چه گناهی داره آخه
با اینکه خیلی‌ سخته ولی‌ بذار خودش بیاد جلو حتا اگرم نیومد تو اصلا جلو نرو بذار دلش برات تنگ بشه بذار سختی بکشه تا قدر بدونه خودتو کوچیک نکن

فقط 21 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ببین منم باردارم الان هفته25 هستم میدونم چقدر نیاز داری که شوهرت پیشت باشه ولی‌ این موش و گربه بازی تا کی بذار یه بار برایه همیشه تموم بشه یا رومی روم یا زنگی زنگ

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دوستم هم شوهرش همینطوری بود یه روز خوبه خوب یه روز بده بد اونم حامله بود تا دعواشون میشد زنگ میزد مامانش بیاد ببرتش یه بار من نذاشتم برگرده بعد از سه ماه که این بهش زنگ نزد اومد دنبالش

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706