2703
2553
عنوان

دکتر حسن زاده ( متخصص پوست مو و زیبایی)

| مشاهده متن کامل بحث + 116926 بازدید | 1390 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

عجول
البته نیاز به دیدن ضایعات هست ولی بعید میدونم قارچ باشه . پیسی هم طوری نیست که بیاد و بره ضمن اینکه ضایعت پیسی کم رنگ نیستند سفید کامل و بی رنگند . بر اساس شیوع و سن و توصیفات شما همون خشکی پوسته . نگران نباشید همون ضد فتاب و مرطوب کننده بزنید کافیه . به مرور برطرف میشه .شاید هم یک زمینه خفیف ازاگزمای سرشتی داشته باشه
http://www.drhassanzadeh.net/index.php?ToDo=ShowArticles&AID=11349&LanID=1
خانم سارا در اکثر موارد اولین درمان و درمان انتخابی چروکهای دور چشم بوتاکسه که معمولا خوب جواب میده برای افتادگی پلک هم به کار میره
مطالب زیر در این مورد رو مطالعه فرمایید
http://www.drhassanzadeh.net/index.php?ToDo=ShowArticles&AID=10767&LanID=1
http://www.drhassanzadeh.net/index.php?ToDo=ShowArticles&AID=10452&LanID=1
http://www.drhassanzadeh.net/index.php?ToDo=ShowArticles&AID=10452&LanID=1
2720
خانم پریسا
یکسری ضایعات عروقی مادرزادی شایع وجود داره که معمولا همون نواحی پیشانی و پشت گردن نوزادان رو میگیره . در اکثر موارد ناحیه پیشانی برطرف میشه . اما پشت گردن ممکنه بمونه . نگران کننده نیست. اما بازم بهتره متخصص اطفال یا پوست از نزدیک ضایعات رو تشخیص بگذارند
سلام آقای دکتر من ریزش مو ندارم فقط موهام رشدش در حد سرعت لاک پشت شده یعنی رشد موهام مثل قبل از بارداریم نیست و همین باعث شده تا موهام کم پشت بشه چون زمان بیشتری طول میکشه تا وقتی مویی میریزه موی دیگری جایگزین بشه و رشد کنه کم کاری و پر کاری تیروئیدم ندارم-راستی من بچه ام شیر نمیدم و ریزش موی ارثیم ندارم ممکنه به خاطر داروهای بیهوشی که بهم زدن اینطوری شده باشم؟یا هورمونام بهم ریخته باشه؟
سلام آقای دکتر من صورت و به خصوص بینی پرشده از جوش سرسیاه میخواستم ببینم درمان داروی داره و از چه ماسکها و کرمها با چه مارکی استفاده کنم ؟راه درمانش چیه ؟قطره چشمی که گفتین به یکی از خانما نمیشه توضیح بدید لطفا؟
هر آن کس که به تو دروغ گفت از صفحه دل محوش کن.
2714
با عرض سلام و ادب
من ریزش موی ارثی دارم و متاسفانه از 24 سالگی موهام شدیدا شروع به ریزش کرد و علتش هم مشخص نشد و پس از کلی ازمایش در عرض 2 ماه حدودا موهایم به یک دهم قبل رسید و باز با کلی دارو و درمان پر نشد و خیلی خالی شده
اولین سوال اینکه در حال حاضر دارویی برای رویش مجدد موها وجود داره؟چون واقعا بعد از 8 سال از درمانهای دارویی خصوصا ماینوکسیدیل جوابی ندیدم
درمان بهتر چی هست؟ایا بهترین روش کاشت مو هست؟

سوال بعدی دور چشمای من خیلی کبود و گو د رفته هستن جدیدا هم دونه های ریز چربی زیادی زیر چشمام زده و هر چی کرم های مختلف که دکترم داده امتحان کردم بهتر نشده اون رو هم میشه با لیزر درمان کرد؟
سلام آقای دکتر حسن زاده

من 28 سالمه 6 ساله ازدواج کردم، از ابتدا پریود نامنظم داشتم سالهاست ریزش مو دارم ولی یکی دوسال اخیر حجم موها به شدت کم شده و کف سرم دیده میشه، موی زاید در حد چند تا دونه زیر چونه دارم و جوش هم فقط پشت گردنم بعضی وقتها دارم
وزنم مناسبه
دکترای غدد، زنان و پوست زیادی رفتم
آزمایش دادم تستسترون بالا بود بقیه موارد نرمال
سونوگرافی تخمدان هم نرمال بود(با وجود پریود که همیشه عقب می افته)
در حال حاضر 3 ماهه فیناستراید/ اسپیرونولاکتون / اکوفان یا سیستین بی6/ و اهن استفاده میکنم
ریزش مو نه تنها بهتر نشده بدتر هم شده

خواهش میکنم راهنمایی کنید چکارکنم؟
در ضمن ایا prp کمک کننده خواهد بود؟

با تشکر
همیشه شاد و سلامت باشید
سلام دکتر تو روخدا کمک کنید

داشتم گوشت پاک میکردم داخل گوشت کیست سبز کمرنگ بود که چاقو پارش کرد و همون چاقوی کثیف انگشتمو بریدم و چون کیستش زیاد بود گوشتو پس دادم رو انگشتم که بریدم نمک هم ریختما ولی میترسم کمکم کنید چیکار باید بکنم
خدای مهربونم بابت بهترین صدایی که تو عمرم شنیدم صدای قلب کوچولوم ازت ممنونم انشالا دامن همه منتظرا سبز شه یاامام غریب کوچولومو به تو سپردم
سلام آقای دکتر

می‌شه لطفا در مورد FRECTIONAL REDIOFREQUENCY توضیح بدید

مناسب چه نوع پوست‌های هست؟به خاطر وجود سوزن‌ها سّر دستگاه پوست زخم می‌شه یا نه ؟تا چه مدت قرمزی می‌‌مونه و کلا شما صلاح میدانید یا نه ؟

ممنون از وقتتون که در اختیار من میذارید
سلام اقای دکتر
من بوست خیلی حساسی دارم زمانیکه حتی بمدت 5مین زیر آفتاب قرار می گیرم تا 7و8 ساعت بعدهمچنان بوست صورتم

سوزش داره کرم ضد آفتابم استفاده میکنم ولی فایده ایی نداره! البته باید عرض کنم قبلا مدتی بمادترتینویین و یه بماد دیگه که

الان اسمش یادم نیست و کورتونیه استفاده کردم جنابعالی چه بیشنهادی دارید؟

خواهش میکنم من رو راهنمایی کنید
خدایم را دوست دارم چون وفادارترین است
و شاید به رسم همین وفاداریست که عزیزانم را به او میسپارم . . .
2706