2703
2553
عنوان

دکتر حسن زاده ( متخصص پوست مو و زیبایی)

| مشاهده متن کامل بحث + 116927 بازدید | 1390 پست
خانم گلنارک کم پشتی مو در این سن به تنهایی نمیتونه قابل ارزیابی باشه چون در بسیاری از کودکان موها بطور طبیعی کمپشت است. دادن زینک سولفات هم اگه کمبود روی وجود نداشته باشد فایده نداره. مجموعه اطلاعاتی از جمله نسبت فامیلی پدر و مادر وضعیت ناخنها دندانها پوست و شکل میکروسکپی موها وضعیت رشد و نمو و.........در ارزیابی اهمیت دارند .به هدحال بعیده مشکل خاصی باشه یا اقدام درمانی لازم باشه اما بهتره یک متخصص کودکان موارد فوق رو بررسی کنه.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

آلما خانمی اگه فقط دو رگ کوچک باشه نه بعید ه. در روزاسه علاوه بر رگهای کوچک در مرحله اول قرمزی پوست صورت بخصوص ناحیه بینی بارزه
http://www.drhassanzadeh.net/index.php?ToDo=ShowArticles&AID=10531&LanID=1
رقیه 23
احتمالش هست و باید اقدامات تشخیصی ودرمانی توسط متخصص پوست انجام بشه. اما توجه داشته باشید اکثر موارد سرطانها ی پوستی امروزه به راحتی قابل درمان هستند وجای نگرانی نیست
http://www.drhassanzadeh.net/index.php?ToDo=ShowArticles&AID=11581&LanID=1
2720
خانم فاطیما اگه تنها عامل ریزش مو رنگ باشه باید صبر کرد تا موهای جدید جایگزین موهای آسیب دیده بشند ومعمولا رنگها موجب کمپشتی دایمی یا ریزش موی دایمی نمیشن اقداماتی که در مقاله زیر برای موهای دارای موخوره توصیه شده برای موهای رنگ شده نیز مفیداست

http://www.drhassanzadeh.net/index.php?ToDo=ShowArticles&AID=10568&LanID=1
سلام آقای دکتر
من در اردیبهشت 90 زایمانی ناموفق سزارین با بیهوشی عمومی داشتم و در طول دوران بارداری به دلیل پایین بودن جفت جنین و تهوع شدید قرص آهن ومکمل زیاد استفاده نکردم. و در 7 ماهگی بخاطر خونریزی شدید نوزاد خود را از دست دادم. بعد از زایمان زیرش مو پیدا کردم که بعد از مدتی متوقف شد و دیگر ریزش نداشتم و رشد کل موهای بدنم متوقف شد. و بعد از یک سال موهایم تقریبا به اندازه یک ماه رشد کرد. یک دکتر هم رفتم اما مشکل را تشخیص ندادند. و مرداد 91 دوباره باردار شدم و اردیبهشت 92 زایمان سزارین بی حسی موفقی داشتم. جالب اینکه ریزش مو پیدا نکردم و موهام تغییری نکرد بگین من باید چیکار کنم تا موهای کل بدنم به حالت عادی برگرده و از این حالت خارج بشه الان ابروهام خالی شده برداشتم دیگه درنمیاد و نصفه نیمه درمیاد و جلوی موهای سرمم خیلی کم شده دارم از غصه میترکم من که اینهمه مو داشتم الان به چه کنم چه کنم افتادم ترو خدا بگین چیکار کنم دارم دیوونه میشم من خیلی موهای پری داشتم و رشد موهام عالی بود اگه دکتر خوب توی تهران هم میشناسید لطفا بهم معرفی کنید ببخشین خیلی توضیح دادم سرتونو درد آوردم لطفا کمکم کنید
2714
سلام آقای دکتر
من ریزش موهای زیادی دارم پیش دکتر رفتم گفت زمینه ارثی داره و بهم قرص اسپیرونولاکتون داد تا یه مدت خوردم ولی اوضاع معدم رو بهم ریخت خیلی وقته که قطعش کردم.میخواستم ببینم چیکار باید بکنم؟
با تشکر
سلام.دکتر.دختر 4 ساله ای دارم که در سن 2 سالگی بالای ابروهاش و و سط صورتش لک های سفید کمرنگ زد.دکتر واسش پماد درماید و یه مرطوب کننده نوشت.گفت احتمالا به خاطر خشکی پوست هست.
این لک ها دوباره نمایان شده.متاسفانه پماد درماید گیر نمیاد.دوباره همون دکتر بردمش واسش پماد مدوپروک نوشت.دکتر دیگه گفت قارچه ولی با پماد قارچ خوب نشد.نمی دونم چیکار کنم.تشخیص شما چیه؟الرژی .قارچ یا دور از جون پیسی؟
معادل پماد درماید چیه؟تو رو خدا راهنماییم کنید.ناگفته نمونه این لکه ها ساعاتی از روز اصلا پیدا نیستن و گاهی وقتا پیدا میشن.راستی همزمان با این لک ها یه سری خراش هم رو پوستش ایجاد میشه و جاشون سفید میشه.
مینا گلی
جای ضایعات اگه به صورت لک تیره باشه خودبخود بعد از یکمدت محو میشه پس جای نگرانی نیست صابونها لک بر نیستند. میت.نید برایبهبودی سریعتر از یک کرم روشن کننده مثلا مارک سی گل روی ضایعات بزنید
خانم فنجون
به هر حال الان در دوران پس از زایمان بسر میبرید و اگه علت ریزشتون این مسله باشه حتما برطرف میشه
http://www.drhassanzadeh.net/index.php?ToDo=ShowArticles&AID=11387&LanID=1
اما ریزش مو ممکنه علل دیگه هم داشته باشه که بعضی هاشون راحت قابل درمانند بعضی ها نه.مثلا کمخونی ، کم کاری تیروید ،پرکاری تیرویدکمبود ویتامینها و روی .اینها هم باید بررسی بشه اگه موردی باشه با برطرف کردن ریزش مو هم خوب میشه .اما متاسفانه بعضی موارد مانند ریزش موهای ارثی و هورمونی درمان مشکلی دارند . شما بهتره به یک متخصص پوستمراجعه کنید تا همراه با معاینه موهاتون و شرح حال اگه لازم بود بررسی ازمایشگاهی هم بکنه. نباید نگران بود.
2706