عنوان

دکتر حسن زاده ( متخصص پوست مو و زیبایی)

| مشاهده متن کامل بحث + 117194 بازدید | 1390 پست
Helen joon
متاسفانه تیرگی دور چشم درمان موثری نداره ار روشهایی مانند کرمهای لایه بردار لیزر پیلینگ پی آر پی به صورت آزمایشی استفاده میشه که معمولا نتایج راضی کننده نیست
Helen joon
تیرگی اگه سرشتی باشه یک مسئله ژنتیکی است و مربوط به تیپ پوستی افراد که غیرقابل تغییر است .لکه های اکتسابی بیشتر ین عاملشان آفتاب و بعضا بعضی از داروها یا بیماریها ست .توصیه میشه مرتب از ضد آفتاب استفاده کنید

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

خانم نگار در واقع تنها درمان قطعی ریزش موی ارثی کاشت موست. که البته باید در موارد و شرایط مناسب انجام بشه .همه موردهای خوبی برای کاشت نیستند. پی آر پی رو هم میتونید امتحان کنید درصورت حصول نتیجه نیاز به تکرار داره
http://www.drhassanzadeh.net/index.php?ToDo=ShowArticles&AID=10438&LanID=1
سلام آقای دکتر
من روی دستام یه مدت جوش زد که دکتر بهم دوتا پماد داد باهم قاطی کنم یکیش موپیروسین بود اون یکی یادم نیست و یک آمپول و صابون..
الان جوشا خوبه ولی جاهاش هست
برای جاهاش چیکار کنم...خودم صابون روشن کننده گل سیتو گرفتم فعلا... چیکار کنم دستم مثل اول بشه..
اینم بگم نوع پوستم طوریه جای زخم و جوش خیلی دیر میره..
2728
سلا اقای دکتر چه خوب که این جا هستید من ناخن هام البته بعضی هاش خود به خود داره از گوشت جدا میشه میشه لطف کنید بگید که من چم شده یا چه کار کنم ممنون میشم راهنمایی کنید
بچه ها ظریفن.ضعیفن,لطیفن ,یادم باشه,یادمون باشه چینی نازک کودکی شونو نشکنیم[smiley]s/sm06.gif[/smiley][smiley]s/sm_29.gif[/smiley]
سلام دکتر جون
من یه دختر 20 ماهه دارم که بی نهایت کم مو هست اصلا موهاش هیچ رشدی نداره حتی یک بار هم موهاش رو کوتاه نکردم ولی هنوز به اندازه یه بند انگشت هم بلند نشده در حدی هست که حتی یک گل مو تو موهاش گیر نمی کنه تمام بچه های هم سن و سالش موهاشون رو می بندن با اینکه تا حالاچند مرتبه کوتاه کردن ولی دختر من .... به نظرتون چی کار کنم؟ زینک سولفات بدم اثر داره؟من تهران هستم اگر نیازه پیش دکتر برم خودتون یه دکتر عالی رو بهم معرفی کنید به نظرتون چه دارویی اثر داره؟(پدرش کم مو هست و تو خانوادهامون کم مو وجود داره)
اتلیه تخصصی کودک همراه با شعر و قصه( ترجمه انگلیسی) برای اولین بار در تهران و ایران http://ninipics.blogfa.com/
با سلام خدمت شما.29 ساله هستم اما از دوران بلوغ زیاد جوش میزنم هم چرکی و هم یه جوش هائی که سرش سفید نیست فقط سفته و دیر خوب میشه.
همه جور دارو و فقرص و محلول استفاده کردم ..زیر نظر دکتر نخعی بودم.
اما همشون موقتی بودن و دوباره جوش میزنم...مثلا الان 5 تا جوش هم چرکی و هم ازون سفتا دارم....توی خورد و خوراکم هم خیلی رعایت میکنم..هر شب عرق کاسنی میخورم ..اما....................

ازمایش هورمون هم دادم اما تنظیمه...البته زیر چانه ام هم مو داره که الان دارم لیزر میکنم..(هم چهنه هم گونه هم پشت لب و اطراف ناف)

به نظر شما دکوتان یا اکوتان یک دوره مصرف کنم؟
یه پسر دارم و بچه ی دیگه ای هم نمیخوام....
سه زن در دنیا زیباتریند.مادرم.انعکاس تصویرش در ایینه و سایه اش
ممنون از اینکه جواب دادید یعنی هیچ راهی نیست تا برادرم موهاشو کامل از دست نده؟!
هزینه پی آر پی حدودا چقدر میشه با توجه به اینکه کل سطح سر برادرم ریزش داشته و اگه درمانی لازم،باشه باید تمام مناطق سر رو در بربگیره!

فرهنگ یعنی به خودت اجازه ندی هر حرفی رو هرجایی بزنی حتی تو محیط مجازی....
سلام به منم کمک کنید پدرم پوست گوشش یه ضایعه شاخی شکل دئر اورده زخم هم میشه خوب نمیشه موندیم چه کنیم دکتر گفته سرطان پوست میشه راهنمایی کنید مراحل درمانشو بگید
خدای مهربونم بابت بهترین صدایی که تو عمرم شنیدم صدای قلب کوچولوم ازت ممنونم انشالا دامن همه منتظرا سبز شه یاامام غریب کوچولومو به تو سپردم
خانم مینا گلی
صابونها فقط پاک کننده آلودگی هستند و نه ضد لک .اگه جای زخمها تون فقط به صورت لک باشه به مرور برطرف میشه میتوان از کرمهای لایه بردار ویا ضد لک هم استفاده کرد.
2706