2726
عنوان

دکتر حسن زاده ( متخصص پوست مو و زیبایی)

| مشاهده متن کامل بحث + 117160 بازدید | 1390 پست
سلام اقای دکتر
من صورتم لک داره زیر چشمهام رفتم دکتر میکرودرم انجام داد با یه کرم مرطوب کنننده با یه ژل داد که خودش ساخته بود به اضافه ضد افتاب و صابون بیودرما با قرص جویدنی ویتامین سی
به نظرتون این مشکل من حل میشه هر 10 روز باید میکرو برم برم یا نه؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام آقای دکتر برادرم تو دوران بلوغکریزش موی شدیدی داشت که پیش چند دکتر رفت و تا میفهمیدن پدرمم ریزش مو داشته اند فورا میگفتن ارثیه و کاریش نمیشه کرد! الان تمام سطح سرش به شدت کم مو شده آیا پی آر پی کنه تاثیری داره؟ اصلا در این مورد پی آر پی بهتر جواب میده یا کاشت مو یا هیچکدام؟!! خیلی ناراحته لطفا کمک کنید!!
فرهنگ یعنی به خودت اجازه ندی هر حرفی رو هرجایی بزنی حتی تو محیط مجازی....
2728
خانم نگار
اریترومایسین و ترتینوین درمانهای موضعی و مناسبی هستند .اما اگه جواب نگرفتید ممکنه نیاز به درمانهای خورکی هم داشته باشید. که بهتره به متخصص پوست مراجعه کنید.
مامان سامی ضدآفتاب رو همیشه استفاده کنید مرطوب کننده هم هرچند روی تیی پوست اثرنداره اما اگه پوستتون خشکه استفاده کنید .صابون هم تاثیری روی تیرگی نداره فقط پا کنندهاست درمانهای خوراکی از جمله انواع قرص تاثیری روی تیرگی ندارند.میکرودرم رو چند جلسه انجام بدید درصد
ورت بهبودی نسبی ادامه بدید.
2706