2733
2734
عنوان

دکتر حسن زاده ( متخصص پوست مو و زیبایی)

| مشاهده متن کامل بحث + 117239 بازدید | 1390 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
خانم آرزو
به عنوان یک قانون کلی تمامی تبلیغات ماهواره های فارسی کذبه مگر آنکه خلافش ثابت بشه.ترکهای پوستی هم متاسفانه درمان موثری ندارند .بعضی از انواع لیرر تا حد کمی ممکنه موثرباشند
سلام اقای دکتر حسن زاده اگه ممکنه به سوال منم جواب بدین حدود یک هفته است که نوک انگشتای دستم ترکهای کوچکی پیدا میکنه که خیلی دردناکه وبا وجود کوچیکی انقدر میسوزه ودرد میکنه که نمیتونم با دستام کار کنم با پماد ا+د هم چرب میکنم ولی اصلا خوب نمیشه ممکنه بخاطر شستن ظرف باشه واینکه چکار کنم خوب بشه بی نهایت ممنون از لطفتون
***خداوندا کمکم کن تا عهدی را که با تو در طوفان بستم در آرامش فراموش نکنم***
2738
سلام من ٢ساله دورجانه جوش میزنم ولک هاش میمونه البته اختلال هورمونی دارم.الان مدت یه ماهه از ترتینوین واریترومایسین استفاده میکنم .الان صورتم به شدت جوش دراورده ومیخاره دیکه کلافه شدم وازون بدتر اعتماد به نفسمو از دست دادم توروخدا کمک کنین
خدایا.شکرت...منم مامان شدم.
سلام آقای دکتر
مدتی است که ناحیه پشت گردن درمحل رویش مو جوشهایی میزد که بسیار خارش دارن و پوسته پوسته میشوند.موهام بشدت چرب شده اند درحالیکه قبلا اینگونه نبودند.درهمان محل هم احساس گرما و حرارت زیادی حس میکنم.

مشکل دیگرم ناخن هایم هست.ناخن های دو انگشتم بحالت برجسته برجسته شده مانند اینکه زیر وسیله سنگینی له شده باشند.خیلی مختصر درهنگام فشار احساس درد دارم.علتش از چیست؟

با تشکر از شما
ممنون اقای دکتر من مقاله شمارو خوندم .من چند بار دکتر مراجه کردم وکرمهاد زیادی هم استفاده کردم که اونها برام تجویز کرده بودن از اونجایی که عجولم میخوام زودتر نتیجه بگیرم این عمل پیلینگ رو کجا انجام میدن هزینش خیلی زیاده
خدا جون منم دلم نی نی میخواد دلت میاد بهم ندی .....نه دلت میاد اخه؟!!!!
اقای دکتر ممنونم از جوابتون
در بهبودی ابوالفضل ، سهیم می شوم؛ و دوست ندارم مادری شاهد زجر کشیدن فرزند دلبندش باشد. شماره کارت6104337079246631 به نام زهرا انصاریhttp://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=749256&PageNumber=1
برای درمان کیست چه دارویی باید بخورم ؟ دکتر بهم دیان داده. و برای جای جوش چی استفاده کنم ؟ و برای لک جای جوش ؟ 30 سالمه ممنون
من ایمان دارم خدای مهربون به ما فرزندی سالم وصالح داده و همسرم عاشقونه منو دوست داره تا ابد خدایا شکرت
2706