عنوان

دکتر حسن زاده ( متخصص پوست مو و زیبایی)

| مشاهده متن کامل بحث + 117194 بازدید | 1390 پست
سلام آقای دکتر. من به سندروم پلی کیستیک تخمدان مبتلا هستم که تا آنجا که من می دانم درمان قطعی ندارد. یکی از عوارض این بیماری موهای زائد است. آیا لیزر موهای زائد برای همیشه این موها را از بین می برد یا به دلیل اختلالات هورمونی، موها مجددا رشد می کنند؟ من موهای زائد صورتم را با الکترولیز از بین بردم اما پس از یکی دو سال همه آنها دوباره درآمد. آیا لیزر هم همینطور است؟
مامان سروین
ببینید تنها درمان از بین برنده موثرموهای زاید در حال حاضر لیزر است. چه مشکل هورمونی داشته باشید و چه نداشته باشید.سایر درمانها یا از بین برنده نیستند مانند داروها، یا زیاد موثر نیستند مانند الکترولیز.پس اگه قصد از بین بردن موها رو دارید عملا راه دیگه ای به غیر از لیزر وجود نداره. اما همیشه این درمان کامل نیست. در صورت نداشتن مشکل هورمونی هم پس از لیزر احتمال رشد موهای جدید هست و از طرف دیگه حتی اگه مشکل هورمونی داشته باشید احتمال از بین رفتن و کم شدن موها هست .

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام خسته نباشید آقای دکتر.
من بیست و سه سالمه.روی صورتم چندتا کک مک و جای جوش وجود داره.چه کرمی بزنم؟
باتوجه به سنم آیا زود نیست که از لایه بردار استفاده کنم؟
سوال دیگرم این است که برای تامین ویتامین دی . چقدر باید در آفتاب بایستیم.مثلا هفته ای چند دقیقه؟
🌹اللهم صل علی محمد و آل محمد🌹
2728
سلام و خسته نباشید

من یه پسر دو ساله دارم که الان چند روزی می شه رو پوست پشت زانوی هر دو پاهاش دایره های قرمز رنگ که خارش داره و کمی هم پوسته شده دیده می شه. اینو هم بگم که این بثورات دقیقا از همون شب اول مسافرت و اقامت ما در یک هتل آپارتمان دیده شد.(خیر سرشون 120 تومن شبی از ما گرفتن)
من خودم احتمال عفونت قارچی رو می دم. می خواستم بدونم که اینا چی اند و راه درمانش چیه و آیا امکان سرایت داره؟
اصلا نمی تونم ببرمش دکتر آخه پسر من خیلی از دکتر رفتن می ترسه. اگه بدونید تمام مطب رو می ذاره رو سرش. امکان معاینه به دکتر رو اصلا نمی ده
ممنون می شم کمکم کنید
سلام دکتر
من چندین ساله که هر ازگاهی زیر چشمم یا بالای پلک چشمم ورم می کنه و دونه های چرکی می زنه
خیلی در این چند سال به دکتر مراجعه کردم و همه انتی بیوتک دادن و دورش یک هفته اس اما نمی دونم این چطور زخمی که درمان قطعی نداره
اون قسمت ورم می کنه و پر میشه از دونه های چرکی
لطف می کنید راهنمایی کنین
بعضی مواقع هم از گونه هام میزنه بعضی مواقعه هم از پایین کمرم
ممنون
یا فاطر و به حق فاطمه
سلام.آقای دکتر.سالیان سال هست که خواهرم از وجود کبودی چشمش زجر میکشه.تمام نکات پزشکی و بهداشتی و ماسک و... را امتحان کرده.خواب مناسب.آهن.ماسکهای خیار .کیسه چایی و.... اما اصلا" اثری ندیده.این عنصر بد زیبایی رو یه راه حلی براش ابداع شده یا باز هم باید الکی با این روشهای بی اثر خودشو گول بزنه.ممنون میشم راهنمایی کنین
سلام دکتر!صبحتون به خیر !الان 4 ماه از زایمانم میگذره،تغییراتی که روی پوست شکمم به وجود اومده به مرور زمان از بین میره؟اگر نه راهنمایی کنید که برای درمانش چه کاری باید انجام بدم. دوم اینکه ریزش موی دوران شیردهی درمان داره یا نه خیلی عذابم میده !ممنون
بعضیا فک میکنن راهنمای ماشینشون عصای موساس !
راهنما رو که زدن دیگه میپیچن ،
وظیفه بقیه هم اینه که شکافته بشن ..! [smiley]s/sm_53.gif[/smiley][smiley]s/sm_39.gif[/smiley][smiley]s/sm03.gif[/smiley]
سلام آقای دکتر.من یه مدته توی ابروهام و بالای چشمم پوست پوست میشه و ابروهام می ریزه.هرشبم روغن بادام می زنم ولی فایده ای نداره میشه بگین چیگار کنم.
یه سئوال دیگه اینکه من 30 سالمه چه کرم دور چشمی واسه پیشگیری بزنم؟ممنون
سلام دکترببخشیدیه سوال داشتم من مجردم22سالمه ولی چندسال ریزش مودارم.کلاآدم عصبی هستم موهام وحشتناک میریزه نمیدونم چیکارکنم راهنماییم کنید
اگرهدفی داری برای زندگی...ودلی برای دوست داشتن...وخدایی برای پرستش...بدان خوشبختی...
سلام آقای دکتر دختر من 3ماهشه وقتی به دنیا آمد یک لک قهوه ای روی ساق پاش بود باید چیکار کنم درمان داره؟ پوستشم خشکه چی باید به پوستش بزنم تقویت بشه از الان ضد آفتاب چی؟ممننننننون
هر آن کس که به تو دروغ گفت از صفحه دل محوش کن.
سلام جناب دکتر خسته نباشید
من الان دو ماه که پست گردنم و گلوم دچار خارش شده و لکه های قرمز و بعدش قهوه ای میشه
دوباره بعدش خارش دوباهر قرمز بعدش قهوه ای
اولش فکر میکردم شاید ناخن کشیدن پسرم این طوری کرده یا حتی فکر به اب دهن پسرم
اما بعید میدونم
خیلی اذیتم میکنه
مخصوصا کناره های گلوم و گردنمه که میخاره
ممنون میشم منو راهنماییم کنید
مامان یک پسر خوشگل هستم 
سلام جناب دکتر خسته نباشید
من الان دو ماه که پست گردنم و گلوم دچار خارش شده و لکه های قرمز و بعدش قهوه ای میشه
دوباره بعدش خارش دوباهر قرمز بعدش قهوه ای
اولش فکر میکردم شاید ناخن کشیدن پسرم این طوری کرده یا حتی فکر به اب دهن پسرم
اما بعید میدونم
خیلی اذیتم میکنه
مخصوصا کناره های گلوم و گردنمه که میخاره
ممنون میشم منو راهنماییم کنید
مامان یک پسر خوشگل هستم 
2706