2703
2553
عنوان

دکتر حسن زاده ( متخصص پوست مو و زیبایی)

| مشاهده متن کامل بحث + 116925 بازدید | 1390 پست
خانم گلی . نورو فیبروماتوز یک بیماری ژنتیکی یه که علایم مختلفی داره اما مهمتر از همه ایجاد لکه های پوستی قهوه ای و توده های غده مانند پوستی یه که البته شدتش ممکنه خفیف یا خیلی گسترده باشه
خانم دم بوچک در مورد ریزش موی پس از زایمان لطفا مطلب زیر رو مطالعه بفرمایید. نگرانم نباشید اگه مشکل دیگه ای ندارید مثل سابقه ارثی یا کمبود یا کم خونی برطرف میشه

http://www.drhassanzadeh.net/index.php?ToDo=ShowArticles&AID=11387&LanID=1

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
2714
سلام

من دو ماه پیش برای ریزش شدید موهام دکتر رفتم ودکتر بهم ماینوکسیدول داد تو این دو ماهه موهام خیلی بهتر شد موهام دراومد ولی ریزشش هنوز ادامه داره به نظرتون چیکارکنم درمان رو ادامه بدم یا نه ؟میبخشید یه سوال دیگه هم داشتم ،اینکه من تصمیم به بارداری گرفتم حالا به نظر شما با این توصیفات من دارومو قطع کنم یا نه ؟ پیشاپیش ممنون
من که حرف بدی نزدم که حذفش کردن!! گفتم دکتر من شمارو تو دوستانم اضافه کردم لطفا شما هم اد کنید تا خصوصی براتون پیغام بزارم و بگم قضیه نظام پزشکی رو !!! اینجا نمیشه بگم!!! چه سایت بی جنبه ای حرفارو الکی حذف میکنه!!!
ﻣﻤﻨﻮﻥ ﻛﻪ ﻫﺴﺘﻲ....
سلام من این روزها به عمل زیبایی شکم فکر میکنم/من بعد از زایمان شکمم خیلی ترک خورده واحساس میکنم کمی شل است چاق نیستم واضافه وزن آنچنانی ندارم آیا با لیزر ترک وشلیوافتادگی شکم درست میشه راهی به غیر از عمل هست؟ سپاسگزارم
خانم فلاور
متاسفانه ترکهای شکم درمان موفقی ندارند میشه به صورت آزمایشی لیزر کند اگه نتیجه داشت ادامه بدید . برای شلی و افتادگیشکم میتومید از آرف ،کویتیشن، لیپولیز یا جراحی(بر اساس شدت اون) استفاده کنید
2706